Svetový pohár v karate - Karate 1 Premier League, Morocco 2017

1.miesto - kumite ženy + 68 kg: DOMINIKA TATÁROVÁ

2.miesto - kumite ženy - 68 kg: MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ

3.miesto - kumite ženy - 50 kg: LUCIA KOVÁČIKOVÁ

FINÁLE

1.miesto - kumite ženy  + 68 kg: DOMINIKA TATÁROVÁ vs FRA S.Kloucha = 8:0

2.meisto - kumite ženy - 68 kg: MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ vs ITA S.Semeraro = 0:3

BOJ O 3.MIESTO

3.miesto - kumite ženy - 50 kg: LUCIA KOVÁČIKOVÁ vs CHN L.Ranran = víťažstvo na vlajky za stavu 0:0

Výsledky turnaja

Výsledky jednotl. zápasov

Kumite female + 68 kg: DOMINIKA TATÁROVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 23)

V 1.kole vyhrala s R.BruederlinSUI) 2:1, v 2.kole vyhrala s CH.Jami (TUN) 4:0, v 3.kole vyhrala s O.El kouach (MAR) 2:0, v 4.kole v boji o postup do finále vyhrala s F.Abdelaziz (EGY) na vlajky za stavu 0:0. Vo finále vyhrala s FRA S. Kloucha 8:0 a obsadila tak 1.miesto !!! GRATULUJEME !!!

Kumite female - 68 kg: MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 31)

V 1.kole vyhrala s Y.Bennis (MAR) 2:0, v 2.kole vyhrala s Y.Benn (TUN) 8:0, v 3.kole vyhrala s F.Errabi (MAR) 6:0, v 4.kole v boji o postup do finále vyhrala s L.Tang (CHN) 4:0. Vo finále prehrala s ITA S.Semeraro 0:3 a obsadila tak 2.miesto. GRATULUJEME !!!

Kumite female - 50 kg: LUCIA KOVÁČIKOVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 25)

V 1.kole vyhrala s CRO M.Berulec 1:0, v 2.kole vyhrala s S.Moreno (CPV) 2:0, v 3.kole prehrala s S.Ozcelik (TUR) 0:4. V repasáži v 1.kole vyhrala s A.Sayah (MAR) 2:0. V boji o bronzovú medailu vyhrala s CHN L.Ranran na vlajky za stavu 0:0 a obsadila tak 3.miesto !!! GRATULUJEME !!!