KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

6. Zagreb Karate Cup

6th ZAGREB KARATE CUP 2017


Dňa 9.9.2017 sa v chorvátskom Záhrebe uskutočnil 6. ročník medzinárodného turnaja Zagreb Karate Cup 2017, ktorý bol nominačným pre kategórie kadetov a juniorov na Majstrovstvá sveta 2017 (Tenerife, Španielsko) a zároveň na Majstrovstvá Európy 2018 (Sochi,Rusko)

 

Výsledky našich reprezentantov:

 

http://www.ekarate.eu/en/?option=com_matournaments&view=tournamentresults&tournament_id=127

 

 

 

Bulletin turnaja

 

!!! Nominovaní reprezentanti - svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 23.8.2017 (STREDA) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:


MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI


!!! Prípadnú zmenu kategórie (vekovej, váhovej) treba obratom nahlásiť na macko@karate.sk !!!


!!! Nominovaní rezprezenti, ktorí nepotvrdia svoju účasť písomne mailom na macko@karate.sk, do 23.8.2017 (STREDA), b
udú nahradení ďalšími reprezentantami !!!

 

Nominácia reprezentantov:

Nominácia reprezentantov môže byť doplnená.

 

Kata kadetky:

Hlavačková N. ( Kachi NR), Kubišová E. (Ekonóm TN), Jankurova V.. (Shihan Poprad), Čukanová M. (Rapid BA), Droppová N. (ŠŠK BA), Niznerová K. (Rapid BA)

Kata juniorky:

Vaňová V. (ŠŠK Prievidza), Jakubechová N. (ŠŠK Prievidza) + kata team (+ Jankurova V.),

Vaňušaniková J. (ŠŠK BA), Pištová S. (Slovšport TT) + kata team (+ Droppová N.)


Kata kadeti:

Pišta J. (Slovšport TT), Droppa N. (ŠŠK BA), Štelcl A. (Metropol KE),

Hrčka R. (ŠŠK BA), Šlehofer R. (ŠŠK BA), Rebro M. (ŠŠK BA) - kata team

Kata juniori:

Duška E. (Kachi NR), Šípek M. (KK Topoľčany), Bednarčík S. (Shihan PO), Szolár P. (Budokan ZV)


Kumite kadetky - 47 kg:

Šimčíková K. (Katsudo Sabinov), Schlettová D. (Rapid BA), Podobová E. (Kumade Topoľčany)

Kumite kadetky - 54 kg:

Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Dudjaková S. (AC UNIZA Žilina), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)

Kumite kadetky +54 kg:

Kozárová E. ( Farmex NR), Krivdová S. (Iglow SNV)


Kumite kadeti - 52 kg:

Tvrdoň A. (ŠŠK BA), Černický J. (Iglow SNV), Mácha M. (Katsudo Sabinov)

Kumite kadeti - 57 kg:

Demský Ľ. (KKK KE), Poliak J. (CMK BB), Černický J. (Iglow SNV), Jalowiczor M. (Shihan PO), Štetina J. (Spartak Myjava), Hauser I. (Iglow SNV)

Kumite kadeti - 63 kg:

Čela A.N. (MŠK Žiar n/Hronom), Pápay M. (Farmex NR), Šimun M. (ŠŠK BA), Gilla M. (MP Brezno), Janovčík M. (Iglow SNV), Javorský Š. (Iglow SNV)

Kumite kadeti - 70 kg:

Bagita D. (Taiyó Kolárovo), Jurák A. (ŠKM Stará Ľubovňa)
Kumite kadeti +70 kg:

Schwartz R. (Union KE), Szabó K. (Kachi NR), Šebok P. (Farmex NR), Gama K. (ŠŚK BA)


Kumite juniorky - 48 kg:

Veisová D. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite juniorky - 53 kg:

Bogárová D. (Dukla BB), Krošláková M. (Kumade TO)

Kumite juniorky - 59 kg:

Hrnková S. (AC UNIZA Žilina), Nehilová M. (CMK BB), Laliová V. (CMK BB), Palinkášová L. (Farmex NR)

Kumite juniorky +59 kg:

Jelžová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Adamová S. (Katsudo Sabinov), Pekarčíková M. (Iglow SNV)


Kumite juniori - 55 kg:

Duška E. (Kachi NR)

Kumite juniori - 61 kg:

Tapajčík S. (CMK BB), Bagaev M. (ŠŠK BA), Hajdu M. (ŠŠK BA), Šutiak P. (Rapid BA)

Kumite juniori - 68 kg:

Podsklan D. (Dukla BB), Maroši D. (ŠŠK BA), Fančo T. (Rapid BA), Tchur P. (KKK KE), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite juniori - 76 kg:

Gyurik A. (Rapid BA), Gažo M. (Iglow SNV)

Kumite juniori +76 kg:

Kósa T. (Dukla BB)

 

Organizačné informácie:


Odchod na turnaj je dňa 8.9.2017 (PIATOK):

v Nitre o 8:15 hod. - stretnutie reprezentantov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)
o 8:30 hod. - odchod autobusu

v Bratislave o 9:45 hod. - stretnutie reprezentantov (pri Dome Športu, Junácka ul. 6, vedľa Polusu)
o 10:00 hod. - odchod autobusu
o 10:30 hod. - odchod autobusu (z hlavnej železničnej stanice v Bratislave)

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v NEDEĽU 10.9.2017 v skorých ranných hodinách pred Dom športu v Bratislave a následne do Nitry.

Účastnícky poplatok je 50 € (treba zaplatiť pri nástupe do autobusu).

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (9.9.2017) ako aj cestovné poistenie na dni 8.-10.9.2017.


!!! Účastníci musia mať platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz !!!

 

Pre osoby mladšie ako 18 rokov je potrebné, aby si priniesli so sebou SPLNOMOCNENIE NA CESTU DO ZAHRANIČIA, ktoré pri odchode odovzdajú trénerom.

 

Splnomocnenie je potrebné mať vyplnené v slovenskom aj v anglickom jazyku. Nie je potrebné overenie notárom.


Reprezentanti AKKB,BUK = je potrebné splnomocniť trénera Petra Macka

Splnomocnenie_na_sprevádzanie_dieťaťa

 

Reprezentanti Zapadoslovenského zväzu karate, Stredoslovenského zväzu karate = je potrebné splnomocniť tréneraTomáša Klemana

Splnomocnenie_na_sprevádzanie_dieťaťa

 

Reprezentanti VUKABU, Tatranskej únie = je potrebné splnomocniť trénera Jaroslava Javorského

Splnomocnenie_na_sprevádzanie_dieťaťa