KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

STRIEBRO na svetovom pohári Karate1 Premier League - Leipzig, Nemecko 2017

 

Svetový pohár - Karate1 Premier League Leipzig, Nemecko 2017

 

!!! MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ bola vo finále svetového pohára !!!

 

foto (c) Xavier Servolle / WKF

 

MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ - kumite ženy - 68 kg

1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 7:3 so SRB (Cvrkota S.), v 3.kole vyhrala 8:0 s GER (Selter S.), v 4.kole vyhrala 1:0 s FRA (Avazeri L.), v 5.kole vyhrala 6:0 so SWE (Rasmusson L.), v 6.kole v boji o postup do finále vyhrala 5:1 s GER (J.Kneer). Vo finále prehrala JPN (K.Someya) za stavu 1:1 a obsadila tak 2.miesto. GRATULUJEME !!!


Výsledky našich reprezentantov:

  2.miesto - MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ - kumite ženy - 68 kg

  9.miesto - ATTILA JÓBA - kumite muži + 84 kg

11.miesto - TEREZA SPÁLOVÁ - kumite ženy - 50 kg

15.miesto - JULIAN ENRIK SMOLIGA - kata muži

 

Výsledky zápasov našich reprezentantov:

https://www.sportdata.org/wkf/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=113&ver_info_action=catmitlist#a_eventheaden

 

foto (c) Xavier Servolle / WKF

 

 

 

Dňa 9.-10.9.2017 sa v nemeckom Halle-Saale uskutoční svetový pohár Karate1 Premier League 2017, ktorý je nominačný pre U21 na Majstrovstvá sveta 2017 (Tenerife, Španielsko) a zároveň na Majstrovstvá Európy 2018 (Sochi,Rusko)

 

Bulletin turnaja

 

!!! Nominovaní reprezentanti - svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 20.8.2017 (NEDEĽA) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:


MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI


!!! v prípade nepotvrdenia nominácie do 20.8.2017, bude reprezentant z nominácie vyradený !!!


NOMINOVANÍ REPREZENTANTI:


KATA:

kata st. juniori U21: Smoliga J.E. (ŠŠK BA), Havlíček D. (Rapid BA)

kata st. juniorky U21: Brázdová E. (ŠŠK Prievidza), Bačíková L. (ŠŠK Prievidza), Merašická N. (ŠŠK Prievidza) + kata team


KUMITE:

kumite st. juniori - 60 kg: Imrich D. (Iglow SNV)
kumite st. juniori - 75 kg:
Džačovský Ľ. (CMK BB), Hačko M. (Slovšport TT)

kumite st. juniori +84 kg: Jóba A. (Taiyó Kolárovo)


kumite st. juniorky - 50 kg:
Spálová T. (ŠŠK BA), Cichrová R. (ŠŠK BA)
kumite st. juniorky - 55 kg:
Macejková I. (Dukla BB)

kumite st. juniorky - 61 kg: Vidová R. (Dukla BB), Kuklová H. (Kachi NR)

kumite st. juniorky - 68 kg: Tapajčíková T. (MP Brezno)


Organizačné informácie:

 

Výška účastníckeho poplatku je info bude doplnené.


Odchod na turnaj:

 

Odchod na turnaj je dňa 7.9.2017 (ŠTVRTOK):

v Nitre o 5:30 hod. -  odchod autobusu (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)

 

v Bratislave o 6:45 hod. - stretnutie reprezentantov (pri Dome Športu, Junácka ul. 6, vedľa Polusu)
                   o 7:00 hod. - odchod autobusu

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v PONDELOK 11.9.2017 v ranných hodinách.

 

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja ako aj cestovné poistenie na dni mimo SR.
Účastníci musia mať platný cestovný pas.