KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Karate1 Series A Salzburg

Dňa 02.-04.3.2018 sa uskutoční turnaj Karate1 Series A Salzburg, ktorý je zároveň sledovaným turnajom pre seniorov na Majstrovstvá Európy a Majstrovstvá sveta 2018

 

Výsledky našich reprezentantov:

 

3.miesto - kata team seniorky (Brázdová, Báčiková, Merašická)

3.miesto - MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ - kumite ženy - 68 kg

3.miesto - DOMINIKA TATÁROVÁ - kumite ženy + 68 kg

 

Kata team seniorky (Brázdová, Merašická, Báčiková)

(počet družstiev v kategórií: 12)

1.kolo free, v 2.kole prehrali s HKG 0:5. V repasáži vyhrali s ESP 3:2 a obsadili tak 3.miesto. GRATULUJEME !!!


MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ - kumite ženy -68 kg

(počet pretekárok v kategórií: 96)

1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 5:2 so Ćavar Ivona (SKK Neretva,BIH), v 3.kole vyhrala 5:1 s Radicevic Marina (Zadrugar,SRB), v 4.kole vyhrala 5:0 s BOSELLI CAMILLA (ASD KARATE PIACENZA,ITA), v 5.kole vyhrala 3:1 s Cuervo Baute Marianth Maribel (VENEZUELA,VEN). V boji o postup do finále prehrala 0:4 s ABDELAZIZ FERYAL (EGYPT ,EGY). V repasáži v boji o bronzovú medailu nastúpila proti Schröter Madeleine (Thüringer karate verband,GER) , nad ktorou vyhrala 6:1 a získala tak bronzovú medailu. GRATULUJEME !!!

 

DOMINIKA TATÁROVÁ - kumite ženy +68 kg

(počet pretekárok v kategórií: 69)

1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 9:0 s Harast Kinga (Harasuto karate klub Lodz,POL), v 3.kole vyhrala 2:0 s STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL), v 4.kole prehrala 0:2 s ABOUALYAZED SHYMAA (EGYPT ,EGY).  V repasáži v 1.kole vyhrala 5:0 s PINA YEISY (VENEZUELA,VEN, v 2.kole vyhrala na vlajky za stavu 0:0 s Vitelli Greta (cs carabinieri roma italy,ITA), v 3.kole v boji o bronzovú medailu nastúpila proti ANTUNOVIC HANA (SWEDEN,SWE) , nad ktorou vyhrala 2:0 a získala tak bronzovú medailu. GRATULUJEME !!!

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

!!! Nominovaní reprezentanti - svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 10.2.2018 (SOBOTA) do 12:00 trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:

 

MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI


po tomto termíne budú reprezentanti, ktorí nepotvrdia písomne svoju účasť vyradení z nominácie !!!

 

SVOJU ÚČASŤ NEPOTVRDILI:

Kata muži: Havlíček D. (Rapid BA)

Kumite ženy -55 kg: Smetanová T. (KKK KE)

Kumite ženy -61 kg: Vidová R. (Dukla BB)

Kumite ženy +68 kg:  Tulejová M. (KK Sabinov), Bugárová K. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite muži -67 kg: Laurov M. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite muži -84 kg: Fedor M. (KKK KE), Erdész E. (Union KE)

Kumite muži +84 kg: Palušák P. (Union KE), Stúpala M. (Slovšport TT)

 

NOMINOVANÍ REPREZENTANTI:

 

Kata ženy: Brázdová E. (ŠŠK Prievidza), Merašická N. (ŠŠK Prievidza), Balciarová D. (Dukla BB), Ovečková A. (Hanko Senica), Vaňušániková J. (ŠŠK BA), Longová K. (Rapid BA)
Kata muži: Smoliga J.E. (ŠŠK BA), Duška E. (Farmex NR), Fabian P. (Dukla BB), Szolár P. (Budokan ZV), Hajdu T. (ŠŠK BA), Havlíček D. (Rapid BA)

 

Kumite ženy:
-50 kg: Kováčiková L. (CMK BB), Cichrová R. (ŠŠK BA), Veisová D. (MŠK Žiar n/Hronom), Spálová T. (ŠŠK BA)
-55 kg: Semaníková V. (Rapid BA), Schwartzová Z. (Union KE), Ťažká L. (MP Brezno), Smetanová T. (KKK KE), Nováková E. (KK Žilina)
-61 kg: Suchánková I. (Dukla BB), Kuklová H. (Kachi NR), Macejková I. (Dukla BB), Langošová L. (Junior PO), Baňasová J. (KKK KE), Vidová R. (Dukla BB)
-68 kg: Kopúňová M. (Dukla BB), Semaníková V. (Katsudo SB), Juráková D. (ŠKM-KK Stará Ľubovňa), Tapajčíková T. (MP Brezno), Pillárová V. (KKK KE)
+68 kg: Tatárová D. (Dukla BB), Kubalová Z. (Rapid BA), Tulejová M. (KK Sabinov), Bugárová K. (MŠK Žiar n/Hronom), Sahuľová L. (CMK BB), Jombíková K. (CMK BB)

 

Kumite muži:
-60 kg: Duška E. (Farmex NR), Adler R. (Kachi NR)
-67 kg: Homola M. (Farmex NR), Šutiak P. (Rapid BA), Imrich D. (Iglow SNV), Riedl D. (CMK BB), Laurov M. (MŠK Žiar n/Hronom)
-75 kg: Lieskovský M. (Rapid BA), Džačovský Ľ. (CMK BB), Výrostko M. (MŠK Žiar n/Hronom)
-84 kg: Fuzer J. (Union KE), Bitto P. (Slovšport TT), Fedor M. (KKK KE), Michalec K. (ZZO Čadca), Erdész E. (Union KE), Hačko M. (Slovšport TT)
+84 kg: Jóba A. (Taiyó Kolárovo), Palušák P. (Union KE), Stúpala M. (Slovšport TT)

 

Coach: Baďura P., Poliak J., Javorský J., Kleman T.,

Rozhodca: Citenyi O.

 

Organizačné informácie:

KATA:
Odchod na turnaj je dňa 1.3.2018 (ŠTVRTOK)

v Bratislave o 10.00  hod. - odchod mikrobusu z Domu Športu v Bratislave (Junácka 6).

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v PIATOK 2.3.2018 vo večerných hodinách. Pre reprezentantky (v kateg. kata ženy), ktoré budú mať účasť vo finále -  je predpokladaný príchod v NEDEĽU 4.3.2018 vo večerných hodinách.

 

KUMITE:

Odchod na turnaj je dňa 2.3.2018 (PIATOK)

v Bratislave o 6.00 hod. - odchod autobusu z Domu Športu v Bratislave (Junácka 6).

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v NEDEĽU 4.3.2018 vo večerných hodinách.

 

Účastnícky poplatok je 150 eur (treba zaplatiť pri nástupe do autobusu), zahŕňa dopravu, ubytovanie, stravu a štartovné.

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja ako aj cestovné poistenie na dni 02.-04.03.2018.
Účastníci musia mať platný cestovný pas alebo občiansky preukaz.

 

Bulletin turnaja