KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 2019

Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21

Santiago - Chile

23. - 27. október 2019

 

Na MS sa zaregistrovalo 1582 pretekárov z 96 krajín celého sveta.

 

Výsledky našich reprezentantov:

 

Konečné výsledky

 

 

2.miesto - ADELA VLASÁKOVÁ, kumite kadetky - 54 kg

 

5.miesto - Sára Krivdová, kumite juniorky + 59 kg

5.miesto - Maroš Janovčík, kumite juniori + 76 kg

5.miesto - Štelcl Adam, kata juniori

7.miesto - Dominika Veisová, kumit staršie juniorky U21 - 50 kg

9.miesto - Čukanová Michaela, kata juniorky

11.miesto - Školníková Viktória, kata kadetky

11.miesto - kata team kadeti-juniori (Hrčka R., Rebro M., Šlehofer R.)

17.miesto - Hrčka Roman, kata kadeti

17.miesto - Vaňušaniková Jana, kata staršie juniorky U21

23.miesto - Smoliga Julian Enrik, kata starší juniori U21

 

 

 

20.10. NEDEĽA - slovenská výprava priletela do dejiska 11.Majstrovstiev sveta - Santiago, Chile.


21.10. PONDELOK - na programe bol tréning a krátka vychádzka do mesta.

 


22.10. UTOROK - slovenskú výpravu čaká tréning a v poobednajších hodinách bude rozlosovanie kategórií na MS.

 

Tréning - kumite dievčatá - kadetky, juniorky, U21

 

Tréning - kumite chlapci - kadeti, juniori, U21

 

Tréning  kata dievčatá + chlapci  kadeti, juniori, U21

 

Celá slovenská výprava je v poriadku. Pozdravujeme domov na Slovensko a od zajtra držte palce !!!

 

23.10. SREDA

kata kadetky: Školníková Viktória

11.miesto

Výsledky kata kadetky

Počet štartujúcich v kategórií: 39

 

kata juniorky: Čukanová Michaela

9.miesto

Výsledky kata juniorky

Počet štartujúcich v kategórií: 46

 

kata U21 ženy: Vaňušaniková Jana 

17.miesto

Výsledky kata staršie juniorky U21

Počet štartujúcich v kategórií: 46

 

kata kadeti: Hrčka Roman

17. miesto

Výsledky kata kadeti

Počet štartujúcich v kategórií: 48

 

kata juniori: Štelcl Adam

5.miesto

Výsledky kata juniori

Počet štartujúcich v kategórií: 55

Z 1.kola postúpil s kata ANAN DAI s 22.66, z 2.kola postúpil s kata SUPARINPEI s 23.74, z 3. kola postúpil s kata PAPUREN 23.28, v 4.kole prehral s kata ANAN s počtom bodov 23.06 v porovnaní s pretekárom z ESP 24.62 a obsadil tak 5.miesto. GRATULUJEME !!!

 

kata U21 muži: Smoliga Julian Enrik

23.miesto

Výsledky starší juniori U21

Počet štartujúcich v kategórií: 50

 

24.10. ŠTVRTOK:

kumite kadetky:
-47 kg: Mrázová Lucia

Výsledky kadetky - 47 kg

Počet štartujúcich v kategórií : 41

 

-54 kg: Vlasáková Adela

Výsledky kadetky - 54 kg

Počet štartujúcich v kategórií : 38


V 1.kole free, v 2.kole vyhrala 1:0 s REPIC JERCA (SLOVENIA,SLO), v 3.kole vyhrala 2:0 s MILUTINOVIC ALEKSANDRA (SERBIA,SRB), v 4.kole v boji o postup do finále vyhrala 2:1 s LOBATO SANCHEZ IONA (SPAIN,ESP). Vo finále prehrala 0:2 s HASSAN BASMALA (EGYPT,EGY) a obsadila 2.miesto. GRATULUJEME !!!

 

 

 

 

+54 kg: Váczy Anna

Výsledky kadetky +54 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 40

 

kumite kadeti:

-52 kg: Maňko Jakub

Výsledky kadeti - 52 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 45

 

-57 kg: Žbodák Timotej

Výsledky kadeti - 57 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 47

 

-63 kg: Chudík Adam

Výsledky kadeti - 63 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 43

 

-70 kg: Kešelák Dominik

Výsledky kadeti - 70 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 38

 

+70 kg: Bagaev Malik

Výsledky kadeti +70 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 36

 

 

25.10. PIATOK:

kumite juniorky:
-48 kg: Šimčíková Kristína

Výsledky kumite juniorky

Počet štartujúcich v kategórií: 42

 

-53 kg: Schlettová Diana

Výsledky kumite juniorky

Počet štartujúcich v kategórií: 52

 

-59 kg: Zimnikovalová Zoja

Výsledky kumite juniorky

Počet štartujúcich v kategŕií: 55

 

+59 kg: Krivdová Sára

Výsledky kumite juniorky

Počet štartujúcich v kategórií: 47

1.kolo free, v 2.kole vyhrala 2:0 s LIESKE SANDRA (POLAND,POL), v 3.kole vyhrala 3:2 s LOOR MELANI (ECUADOR,ECU), v 4.kole prehrala 1:3 s VUKOVIC MARINA (AUSTRIA,AUT). V repasáži v 1.kole vyhrala 4:1 s SULLIVAN HANNAH (AUSTRALIA,AUS), v 2.kole v boji o 3.miesto prehrala na vlajky za stavu 0:0 s JUNNER NIAMH (SCOTLAND,SCO) a obsadila 5.miesto. GRATULUJEME !!!

 

kumite juniori:
-55 kg: Tvrdoň Andrej

Výsledky kumite juniori

Počet štartujúcich v kategórií: 54

 

-61 kg: Černický Jakub

Výsledky kumite juniori

Počet štartujúcih v kategórií: 55

 

-68 kg: Poliak Jakub

Výsledky kumite juniori

Počet štartujúcich v kategórií:55

 

-76 kg: Černický Juraj

Výsledky kumite juniori:

Počet štartujúcich v kategórií:53

 

+76 kg: Janovčík Maroš

Výsledky kumite juniori

Počet štartujúcich v kategórií:43

V 1.kole vyhral 7:2 s REZCHYK EDUARD (UKRAINE,UKR), v 2.kole vyhral 6:3 s SABTI HUSSAIN (KUWAIT,KUW), v 3.kole prehral na vlajky za stavu 1:1 s NUNEZ BENJAMIN (CHILE,CHI). V repasáži v 1.kole vyhral 3:0 s JOVOVIC NEMANJA (MONTENEGRO,MNE), v 2.kole vyhral 2:0 s HOULLICH RABIE (FRANCE,FRA), v 3.kole prehral 0:2 s SOBKOWIAK DAWID (POLAND,POL) a obsadil 5.miesto. GRATULUJEME !!!


26.10. SOBOTA:

kumite U21 muži:
-67 kg: Maroši David

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 60


-75 kg: Podsklan David

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 54

 

-84 kg: Gyurik Adi

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 51


+84 kg: Jóba Attila

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 40

 

27.10. NEDEĽA:

kumite U21 ženy:
-50 kg:
Veisová Dominika

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 36

 

-61 kg: Hrnková Sarah

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 49

 

-68 kg: Tapajčíková Tatiana

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 37

 

+68 kg: Jelžová Nina

Výsledky kumite U21

Počet štartujúcich v kategórií: 35

 

kata team kadeti-juniori:

Hrčka Roman - Šlehofer Richard - Rebro Matej (ŠŠK BA)

Výsledky kata kadeti-juniori

Počet štartujúcich v kategórií: 21