KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Letné reprezentačné sústredenie - 2.časť

Letné reprezentačné sústredenie - 2.časť Moštenica 2020

23. - 29.8.2020 (nedeľa - sobota)

 

Svoju účasť nepotvrdili:

 

kata seniori: Fabian P. (Dukla BB)

kumite U21, seniorky: Semaníková V. (Rapid BA)

kumite U21, seniori: Bajza D. (Slovšport TT), Fuzer J. (Union KE)

 

-------------------------------------------------------

!!! POZOR !!!


Každý z účastníkov reprezentačného sústredenia MUSÍ  pri príchode odovzdať trénerom:

 

- zdravotné vyhlásenie
Zdravotné vyhlásenie

- preukázať sa modrým SZK preukazom s platnou lekárskou priehliadkou  

- preukázať sa preukazom poistenca.

 

--------------------------------------------------------

 

 

Dňa 23. - 29 .8.2020 (NEDEĽA až SOBOTA) sa v Sport Resort Slovenka, v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční SÚSTREDENIE širšej reprezentácie kadetov, juniorov, U21 a seniorov.

 

Zraz reprezentantov (KATA a KUMITE): 23.8.2020 (NEDEĽA) o 15:30 hod. v Sport Resort Slovenka - Moštenica.


Začiatok tréningov:

KATA (dievčatá+chlapci) - 23.8.2020 o 16:00 hod.

KUMITE dievčatá - 23.8.2020 o 16:00 hod.

KUMITE chlapci    - 23.8.2020 o 17:30 hod.

 

Rozpis tréningov: - info bude doplnené

NEDEĽA     23.8: KATA (dievčatá+chlapci)-16:00 hod., KUMITE dievčatá-16:00 hod., KUMITE chlapci-17:30 hod.

PONDELOK 24.8:

UTOROK     25.8:

STREDA     26.8:

ŠTVRTOK   27.8:

PIATOK      28.8:

SOBOTA     29.8:

 

Reprezentačného sústredenia sa môžu zúčastniť reprezentanti širšej reprezentácie v kateg. kadetov, juniorov, U21 a seniorov, ale z kapacitných dôvodov je možné poskytnúť ubytovanie iba nominovaným reprezentantom, ktorí boli v jednotlivých kategóriách vybraní na základe rozhodnutia komisie štátnej reprezentácie, z výsledkov a akcií SZK: finalisti z M-SR kadetov, juniorov, U21 2019, užší výber na ME kadetov, juniorov, U21 2020, plánované ME seniorov 2020, medailisti z VC Slovenska 2020, medailisti z M-SR seniorov 2020.


Prípadní ďalší nenominovaní záujemcovia o účasť na sústredení si musia individuálne zabezpečiť ubytovanie v blízkosti Moštenice a svoju účasť na sústredení písomné nahlásiť na mail: macko@karate.sk, resp. v prípade že niektorí z nominovaných reprezentantov nepotrdia svoju účasť (do 3.8.2020) a kapacita ubytovania sa uvoľní, môžte si zažiadať o rezerváciu ubytovania na Moštenici písomne na mail: macko@karate.sk.


Zoznam širšej reprezentácie


Účastnícky poplatok je 120 €, zahŕňa ubytovanie a stravu (plnú penziu), ktorú treba zaplatiť na reprezentačnom sústredení.

UPOZORNENIE !!!

Účastnícky poplatok 120 € je jednotný a nemenný (aj v prípade ak bude niekto menej ako 7 dní na reprez. sústredení).

 

-----------------------------------------------------------

!!! POZOR !!!


1.) Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk

 

2.) Na sústredenie si treba priniesť obuv a oblečenie na tréning vo vonkajších priestoroch.

 

3.) Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby).

------------------------------------------------------------


Ukončenie reprezentačného sústredenia (KATA a KUMITE): 29.8.2020 (SOBOTA) na obed.

 

!!! Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť najneskôr do 3.8.2020 (PONDELOK) na mail: macko@karate.sk. !!!

po tomto termíne môžu byť nahradení ďalšími reprezentantami

 

Nominácia reprezentantov na 2.časť letného reprezentačného sústredenia :


kata kadetky: Gamová N. (ŠŠK BA), Hrnčáriková M. (Real TN), Kňazovčíková N. (Real TN), Líšková L. (ŠŠK Prievidza), Mišejová S. (ŠŠK Prievidza), Školníková V. (Budokan ZV)
kata juniorky: Bruňanská K. (ŠŠK Prievidza), Čukanová M. (Rapid BA), Takáčová T. (ŠŠK BA)

kata U21, seniorky: Báčiková Ľ. (ŠŠK Prievidza), Balciarová D. (Dukla BB), Jakubechová N. (ŠŠK Prievidza), Merašická N. (ŠŠK Prievidza), Ovečková A. (Tekdan BA), Vaňová V. (ŠŠK Prievidza), Vaňušaniková J. (ŠŠK BA)

 

kata kadeti: Kodaj S. (Rapid BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)
kata juniori: Hrčka R. (ŠŠK BA), Rebro M. (ŠŠK BA), Šlehofer R. (ŠŠK BA), Štelcl A. (Metropol KE)
kata U21, seniori: Duhan D. (ŠŠK BA), Fabian P. (Dukla BB), Pišta J. (Slovšport TT), Smoliga J.E. (KK Nové Zámky), Szolár P. (Budokan ZV)

 

kumite kadetky:
-Jalowiczorová V. (Junior Prešov), Kvasnicová N. (Tornado NR), Malá L. (CMK BB), Mišovýchová Z. (Drap Partiz.)
-Slivková J. (Drap Partiz.), Zacharová E. (Shihan PO)
-Pápištová E. (Ekonóm TN), Šnírerová S. (CMK BB), Váczy A. (UPJŠ KE)

kumite kadeti:
-Bukovič N. (KKK KE), Sečkár Š. (MŠK Žiar n/Hronom)
-Pirčák V. (KKK KE), Papp Z. (UPJŠ KE)
-Kováč S. (KK Šurany)

 

kumite juniorky:
-Mrázová L. (Ekonóm TN)
-Helferová V. (Farmex NR), Schlettová D. (Rapid BA), Vlasáková A. (Ekonóm TN)
-Bakayová Z. (Imperium NR), Dudjaková S. (AC UNIZA Žilina), Mesárošová N. (Kachi NR), Vargová N. (Imperium NR), Vargová Z. (Farmex NR)

kumite juniori:
-Čiaky M. (CMK BB), Maňko Jakub (CMK BB)
-Černický J. (Iglow SNV), Kmeť A. (KK Detva), Kočuta M. (AC UNIZA Žilina)
-Chudík A. (CMK BB), Masaryk S. (ŠŠK BA), Žbodák T. (ŠŠK BA)
-Černický J. (Iglow SNV), Kešeľak D. (Iglow SNV), Poliak J. (CMK BB), Prievozník Š. (Seigokan)
-Bagaev M. (ŠŠK BA), Janovčík M. (Iglow SNV)

 

kumite U21, seniorky:
-Cichrová R. (ŠŠK BA), Kováčiková L. (CMK BB), Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Spálová T. (ŠŠK BA), Šimčíková K. (Katsudo Sabinov), Veisová Dominika (CMK BB)
-Kuklová H. (KK Žilina), Semaníková V. (Rapid BA), Suchá B. (Seigokan)
-Hrnková Sarah (AC UNIZA Žilina), Nehilová M. (CMK BB), Pálinkášová L. (Farmex NR), Suchánková I. (Dukla BB), Ťažká L. (MP Brezno), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)
-Bogárová D. (ŠŠK BA), Kopúňová M. (Dukla BB), Krivdová S. (Iglow SNV), Laliová V. (CMK BB), Pevalová M. (KK Žilina), Tapajčíková T. (CMK BB)
-Jelžová Nina (MŠK Žiar n/Hronom), Kubalová Z. (Rapid BA), Pekarčíková M. (Iglow SNV), Tatárová D. (Dukla BB)

kumite U21, seniori:
-Bajza D. (Slovšport TT), Bugoš A. (UPJŠ KE), Hajdu M. (ŠŠK BA), Imrich D. (Iglow SNV)
-Demský Ľ. (KKK KE), Hauser I. (Iglow SNV), Homola M. (Farmex NR), Maroši D. (ŠŠK BA), Riedl D. (CMK BB), Štetina J. (Spartak Myjava), Tvrdoň A. (ŠŠK BA)
-Bagaev M. (ŠŠK BA), Čela A.N. (MŠK Žiar n/Hronom), Lieskovský M. (Rapid BA), Podsklan David (Dukla BB), Šimun M. (ŠŠK BA), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)
-Drajna D. (Rapid BA), Fuzer J. (Union KE), Hačko M. (Rapid BA), Gyurik Adi (Rapid BA), Pavlák M. (Farmex NR)
-Jóba Attila (Taiyó Kolárovo), Kósa T. (Farmex NR), Szabó K. (Kachi NR), Turčaník M. (Torade LM)