KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Kadetská radosť - VIKTOR VISKUP JE MAJSTER EURÓPY!!!

          O ďalšiu radosť v tábore reprezentácie SZK sa postaral  v kategórii kumite kadet -70 kg Viktor VISKUP (Farmex Nitra), keď v troch kolách porazil svojich súperov a vo finále porazil taktickou prevahou aj Španiela F. Morena o jeden bod 3:2.  

 

VIKTOR JE MAJSTER EURÓPY!!! Rozšíril tak medailovú zbierku SZK o tretiu medailu - tú najcennejšiu - ZLATÚ!!! Naša bilancia je tak vďaka Viktorovi "priam na jedničku" 1-1-1 

 

Eliminácie:

V 1. kole mal voľný los, v 2.kole ÍR C. Philbin, nad ktorým zvíťazil 3:1. V 3. kole doslova deklasoval Dána A. Maatouga 6:0 a postup do finále si zabezpečil víťazstvom 4:2 nad reprezentantom Francúzska J. Letangom. Vo finále vyhral nad reprezentantom Španielska F. Morenom 3:2.

 

 Viktora sme hneď vyspovedali:

"Som šťastný, že sa mi to konečne podarilo. Že mám medailu - to hovorí za všetko!"

 

Tréner Klaudio Farmadin:

"Som rád, že sa to Viktorovi konečne podarilo. Je to pre neho veľké zadosťučinenie, keď zo všetkýchpredchádzajúcich šampionátoch mu medaila ušla medzi prstami. Tvrdo trénoval - prípravu sme si rozdelili - doobedé tréningy absolvoval s otcom - Farmadinom st. - poobedné som viedol ja. Cítil som, že to teraz vyjde."

 

-júlia-

Fotogaléria