KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Dutch Open Karate Championships 2008

V prvý deň 32. ročníka prestížneho európskeho turnaja DUTCH OPEN 2008 sa slovenská reprezentácia mohla tešiť z dvoch medailí.

          O striebro sa hneď v úvode postarala Barbora Bosnyáková (ŠŠK Bratislava), keď ju vo svojom postupe zastavila až vo finále venezuelská reprezentantka J. Sanchez (1:4, Gojushiho - Suparimpei).

          V kumite sa situácia doslova zopakovala, keď aj Peter Macko (-65 kg, Tekdan Bratislava) narazil na svojho premožiteľa až vo finále. S medailistom z MS - Venezuelčanom Pluhmacherom prehral v predĺžení (encho-sen) 1:2 a z Rotterdamu si taktiež odniesol striebornú medailu.

 

Druhý súťažný deň sa reprezentácii darilo predsa len o niečo viac - medailová bilancia 1-1-1, to len potvrdzuje!

          Višňovská Monika (Kachi Nitra) si vybojovala zlato v súťažnej kategórii kumite -53 kg. Eva Medveďová (Rapid Bratislava) striebro v kategórii -60 kg a Klaudio Farmadin(Farmex Nitra) bronz v kategórii -80 kg.

 

Medailistom úprimne gratulujeme!!!

 

Dnes (12.3.2008) sme doplnili fotogalériu fotografiami od Lucky Povalačovej, za čo jej touto cestou ďakujeme!!!

 

Kata female - individual                  Kata male - individual
1. Sanchez (VEN)                                   1. Dakh (FRA)
2. Bosnyakova (SVK)                        2. Giuliano (AUS)
3. Scordo (FRA), Istvankova (SVK)       3. Tesarek (TSJ), Mottram (ENG)

 

Kata female - teams                        Kata male - teams
1. France                                               1. Croatia

2. Germany                                            2. Czech
3. Croatia, Nederland                            3. Germany A, Germany B

                 

Kumite female +60 kg                     Kumite female -53 kg

1. Nortan (NED)                                     1. Visnovska (SVK)
2. Wei (GER)                                          2. Moncada (VEN)
3. Scholtes (LUX), Murphy (VS)              3. Fleischmann (DUI), Cardin (ITA)

 

Kumite male -60 kg                          Kumite female -60 kg
1. Vaseur (NED)                                     1. Torres (VEN)
2. Lakanathan (MAL)                             2. Medvedova (SVK)
3. Moor (GER), Ebaihoubarka (NED)      3. Steland (LUX), Gopalasamy (MAL)

 

Kumite male -65 kg                          Kumite male -80 kg

1. Pluhmacher (VEN)                              1. Sabanovic (NED)
2. Macko (SVK)                                   2. Grezella (DUI)
3. Koster (BEL), WAI (MAL)                   3. Farmadin (SVK) Löwenstein (DUI)

    

Kumite male -70 kg                          Kumite male -75 kg
1. Sheppard (NED)                                 1. Petersen (NED)
2. Hasnaoui (TUN)                                  2. Smaal (NED)
3. Kovacs (HUN), Macco (NED)              3. Tsurtzumia (GER), Vandeschrick (BEL)


Kumite male +80 kg
1. Luhamaa (EST)
2. Horne (DUI)
3. Hrachou (WitR), Berrum (Nor)

Fotogaléria