Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Bronzový Klaudio Farmadin!!!

Naša medailová opora opäť nesklamala. Aj tak by sme mohli začať reportáž o bronzovom medailistovi Klaudiovi FARMADINOVI.

I keď ambície boli určite vyššie, najväčšie nešťastie bolo, že ho od finálovej účasti delil iba jeden bod v predĺžení. Proste smola. Ale o bronz už chybu neurobil - a výhrou nad BIH Cakičom (Vicemajster sveta 2004) si vybojoval 3. miesto na tohtoročnom šampionáte.

Šťastena mu nebola naklonená ani v ďalší deň, keď v kategórii Open vypadol v druhom kole s chorvátskym reprezentantom. Málokto v reprezentácii však má aj tretiu šancu - Klaudio ju dostal aj v družstvách. Ale nevyšlo to ani tam. Výber Slovenska vypadol v 2. kole s reprezentáciou Srbska.

A ako to všetko vidí Klaudio?

"Každá medaila je cenná a ja si vždy vážim tú poslednú najviac. Od finále ma delil fakt len krôčik - na tej prehre sa podpísala únava z predchádzajúcich zápasov, ktoré nasledovali rýchlo po sebe. Na druhej strane Grék bol oddýchnutý, čo podľa mňa v predĺžení rozhodlo...Chvíľku som bol sklamaný, ale po ťažkom zápase s Cakičom o bronz, ktorého skóre som otočil v poslednej chvíli ma potešil."

Kumite muži -75 kg: Klaudio Farmadin - vyhral v 1. kole s CZE J.Kocim 2:0, v 2. kole vyhral 1:0 s reprezentantom MNE F. Vujadinovičom, v 3. kole suverénne porazil Švéda K. Akolora 4:0, v 4. kole taktiež 4:0 porazil Rumuna H. Vaasa a v 5. kole - v boji o finále nestačil na reprezentanta Grécka G 0:1 v predĺžení. Tzanosa. V repasáži si však bronzovú medailu nenechal ujsť a výhrou 2:1 nad reprezentantom Bosny a Hercegoviny M. Cakičom si vybojoval cenný bronz!

Kumite muži Open: Klaudio Farmadin - vyhral v 1.kole s MNE Cecunjaninomi v predĺžení 0:0 na vlajky, v 2. kole prehral s CRO N. Martic 1:4.

Kumite Team muži: Klaudio Farmadin - v 1. kole SVK - EST, Klaudio v 2. zápase prehral v poslenej sekunde 3:4, v 2. kole SVK - SRB v 3. zápase remizoval.