KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Rebríček Stredouerópskej ligy je UZAVRETÝ!!!

V sobotu, 4.10.2008 o 16:30  prebehne v Plzni slávnostný ceremoniál vyhlásenia víťazov prvého ročníka Stredoeurópskej ligy (CEKL), ktorej výsledný rebríček reprezentantov bol zostavený na základe štyroch medzinárodných turnajov - LODŽ (Polsko), Hradec Kralové (Čechy), Bratislava (Slovensko) a Budapešť (Maďarsko).

Celý ceremoniál bude zaznamenávať Česká televízia, ktorý tento záznam spracuje do celkového dokumentu o tomto spoločnom stredoeurópskom projekte. Tento turnaj je zároveň prvým bodovaným do ďalšieho ročníka CEKL, ktorého slavnostné ukončenie by malo prebehnuť budúci rok v Budapešti.

 

Program:

16.00 Slávnostné zahájenie turnaja

16.30 Slávnostné vyhlásenie Stredoeurópskej ligy a odovzdávanie cien

17.00 Zahájenie finále turnaja

 

V rámci našej reprezentácie budú ocení títo reprezentanti, ktorým zároveň úprimne blahoželáme:

 

1. miesto a titul Víťaza Stredoeurópskej ligy získali: 

Michal TOURE - 44 bodov - Kategória KATA KADET 14-15 r.

Veronika SEMANÍKOVÁ - 48 bodov - Kategória KUMITE KADETKY 14-15 r.

Monika ČULENOVÁ - 36 bodov - Kategória KATA JUNIORI-JUNIORKY 16-17 r.

Lukáš KUČERÁK - 42 bodov - Kategória KUMITE JUNIORI 16-17 r.

SLOVAKIA TEAM "A" -20 bodov - Kategória družstvá KUMITE JUNIORKY 16-17 r.

Barbora BOSNYÁKOVÁ - 36 bodov - Kategória KATA SENIORKY-SENIORI

Peter MACKO - 36 bodov - Kategória KUMITE SENIORI

Viktória SEMANÍKOVÁ - 43 bodov - Kategória KUMITE SENIORKY

SLOVAKIA TEAM "A" -24 bodov - Kategória družstvá KUMITE SENIORKY

 

2. miesto:

Simona FEREKOVÁ -34 bodov - Kategória KATA KADET 14-15 r.

Lenka FOLDESIOVÁ - 37 bodov - Kategória KUMITE KADETKY 14-15 r.

Martin ČULA - 32 bodov - Kategória KUMITE JUNIORI 16-17 r.

Jana KORIBANIČOVÁ - 34 bodov - Kategória KUMITE JUNIORKY 16-17 r.

SLOVAKIA TEAM "A" -12 bodov - Kategória družstvá KUMITE JUNIORI 16-17 r.

Kristína GRMANOVÁ - 32 bodov - Kategória KATA SENIORKY-SENIORI

SLOVAKIA TEAM "A" -22 bodov - Kategória družstvá KUMITE SENIORKY

 

3. miesto:

Dominika TATÁROVÁ - 18 bodov - Kategória KUMITE KADETKY 14-15 r.

Viktor VISKUP - 28 bodov - Kategória KUMITE JUNIORI 16-17 r.

Barbora BOTUNOVÁ - 32 bodov - Kategória KUMITE JUNIORKY 16-17 r.

Katarína LIPTÁKOVÁ - 16 bodov - Kategória KATA JUNIORI-JUNIORKY 16-17 r.

CMK Banská Bystrica - 10 bodov - Kategória družstvá KUMITE JUNIORI 16-17 r.