KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

KACHIKAN CUP 2008

Cez víkend, dňa 29.11.2008 sa v Nitre usktočnil medzinárodný turnaj pre deti a mládež - KACHIKAN CUP 2008, ktorý usporiadal karate klub Kachi Nitra.

 

Dátum:         29.11.2008

Miesto:         Mestská ŠH na Klokočine

 

Bližšie informácie:   http://www.kachi.sk/

 

  Propozície a prihláška na turnaj_Kachikan Cup 2008

 

 

Výsledky Kachikan Cup 2008:

 

Kategórie KATA:

 

M1 - kata chlapci

1.m. Smoliga Julian RAPID BA

2.m. Bafrnec Samuel KACHI NR

3.m. Balheim Boris RAPID BA, Piešťanský TREND Bánovce

 

Z1 - kata dievčatá

1.m. Janeková E. KK ŽIAR N HRONOM

2.m. Galetová A. KK ŽIAR N HRONOM

3.m. Prpičová S. REAL TN, Mičková K. REAL TN

 

M2 - kata ml. žiaci

1.m. Mihály P. ARASHI BUDAPEST

2. m. Bajo S. TRSTENÁ

3.m. Jankech D. KACHI NR, Čerňanský P. TAIYO KOL

 

Z2 - kata ml. žiačky

1.m. Klapalová P. OSTRAVA

2. m. Kostová M. RAPID BA

3.m. Pešková D. CMK BB, Nižnerová RAPID BA

 

M3 - kata st. žiaci

1.m. Meňuš Lukáš KACHI NR

2.m. Nagy Botond ARASHI BUDAPEST

3. m. Borecký Ján KACHI NR, Rebro Marcel RAPID BA

 

Z3 - kata st. žiačky

1.m. Pipíšková L. ŠŠK BA

2.m. Ovečková A. HANKOKAI SENICA

3.m. Kadlečíková V. REAL TN, Chochlíková M. REAL TN

 

M4 - kata dorastenci

1.m. Toure Michal HANKOKAI SENICA

2.m. Molčan Michal KACHI NR

3.m. Pakay Peter ARASHI BUDAPEST, Krupa Ivan TAIYO KOL

 

Z4 - kata dorastenky

1.m. Suchánková I. EURÓPA TN

2.m. Balciarová D. URAKEN RIMAVSKÁ SOBOTA

3. m. Kormošová Z. TRSTENÁ, Pešková B. CMK BB

 

M5 - kata juniori

1.m. Kubovič Roman ŠŠK BA

2.m Soóky O. KK NOVÉ ZÁMKY

3. m. Kelemen R. KK NEDED

 

Z5 - kata juniorky

1.m. Liptáková K. ŠŠK BA

2.m. Holíčková G. REAL TN

3.m. Fereková S. TRSTENÁ, Pipíšková M. ŠŠK BA

 

Kategórie KUMITE:

 

M6 - ml. žiaci do 30kg

1.m. Foľvarský P. STARÁ ĽUBOVŇA

2. m. Kostolník F. KATSUDO SABINOV

3. m. Smoliga J. RAPID BA, Králik M. ATLANT NR

 

Z6 - ml. žiačky do 30kg

1.m. Kiss Réka ARASHI BUDAPEST

2.m. Kuklová Hanka KACHI NR

3.m. Chrappová Katarína MONARCH BA, Bahledová Patrícia MIYAGI LUČENEC

 

M7 - ml. žiaci do 35kg

1.m. Džačovský KATSUDO SABINOV

2.m. Fuzer J. UNION KE

3.m. Janek J. KACHI NR, Šuhaj M. TRSTENÁ

 

Z7 - ml. žiačky do 35kg

1.m. Červená S. TREND BÁNOVCE

2.m. Kalmárová B. KK NEDED

3.m. Marčanová M. ATLANT NR, Nižnerová Z. RAPID BA

 

M8 - ml. žiaci do 40kg

1.m. Erdesz Erik UNION KE

2.m. Bogár J. TAIYO KOL

3.m. BajoS. TRSTENÁ, Bock P. RAPID BA

 

Z8 - ml. žiačky do 40kg

1.m. Kostová M. RAPID BA

2.m. Fialová B. KK ABC KOMÁRNO

3.m. Botťánková M. ZANSHIN CÍFER, Sluková B. KK ABC KOMÁRNO

 

M9 - ml. žiaci nad 40 kg

1.m. Takács B. ARASHI BUDAPEST

2.m. Szvoboda B. ARASHI BUDAPEST

3. m. Frídel M. SLOVŠPORT TT,  Kostolník D. KATSUDO SABINOV

 

Z9 - ml. žiačky nad 4Okg

1.m. Rafaelisová P. ŽIAR N HRONOM

2. m. Setnická K. RAPID BA

3.m. Malatincová V. KK DETVA, Kuricová K. REAL TN

 

M10 - st. žiaci do 40 kg

1.m. Forro F. RAPID BA

2. m. Borovský M. KACHI NR

3. m. Martinincký J. ŠŠK BA, Remenár M. SLOVŠPORT TT

 

Z10 - st. žiačky do 4Okg

1.m. Chovancová A. KACHI NR

2.m. Bacová L. REAL TN

3.m. Lencz K. ARASHI BUDAPEST, Valentovičová RAPID BA

 

M11 - st. žiaci do 45kg

1.m. Nagy Botond ARASHI BUDAPEST

2.m. Odler S. SLOVŠPORT TT

3.m. Džačovský M. KATSUDO SABINOV, Nižner M. RAPID BA

 

Z11 - st. žiačky do 45kg

1.m. Mikušková N. TREND BÁNOVCE

2.m. Petrášková L. KUMADE TOPOĽČANY

3.m. Kadlečíková V. REAL TN, Zsolnaiová K. TAIYO KOL

 

M12 - st. žiaci do 50kg

1.m. Gáfrik S. ŽIAR NAD HRONOM

2.m. Maňovský M. ATLANT NR

3.m. Stehlík Š. KK DETVA, Lexmann R. REAL TN

 

Z12 - st. žiačky do 50kg

1.m. Závatzká D. UNION KE

2.m. Sláviková K. RAPID BA

3.m. Gasiorová V. KACHI NR, Baňasová J. KK KRETOVIČ

 

M13 - st. žiaci do 55kg

1.m. Jurčina M. KK ABC KOMÁRNO

2.m. Michálek S. KACHI NR

3.m. Macko S. UNION KE, Orlický L. ZANSHIN CÍFER

 

Z13 - st. žiačky nad 50kg

1.m. Kopúňová M. EKONÓM TN

2.m. Orjabincová S. SHIHAN POPRAD

3.m. Streicherová K. KUMADE TO, Vašková M. KK KRETOVIČ

 

M14 - st. žiaci nad 55kg

1.m. Kabashi Ilir FARMEX NR

2.m. Antal N. ARASHI BUDAPEST

3.m. Vorobeľ A. STARÁ ĽUBOVŇA, Gréczi M. ARASHI BUDAPEST

 

Z14 - kadetky do 47kg

1.m. Foldešiová L. FARMEX NR

2.m. Macková M. KUMADE TO

3.m. Linkeschová K. UNION KE

 

M15 - kadeti do 52kg

1.m. Lieskovský M. RAPID BA

2.m. Garaj M. FARMEX NR

3. m. Kopúň D. EKONÓM TN, Takacs M. ARASHI BUDAPEST

 

Z15 - kadetky do 54kg

1.m. Suchánková I. EURÓPA TN

2.m. Schwartzová UNION KE

3.m. Himpli K. ARASHI BUDAPEST, Kopúňová M. EKONÓM TN

 

M16 - kadeti do 57kg

1.m. Gogh A. TAIYO KOL

2.m. Antal I. ARASHI BUDAPEST

3.m. Žbodák M. SLOVŠPORT TT, Šestina M. UNION KE

 

Z16 - kadetky nad 54kg

1.m. Semaníková V. KATSUDO SABINOV

2.m. Kovalčíková B. KACHI NR

3. m. Babíková M. KACHI NR, Ďurišová KK ŽIAR N HRONOM

 

M17 - kadeti do 63kg

1.m. Meňuš Ľuboš KACHI NR

2. m. Vigário L. RAPID BA

3. m. Tomas T. ŠŠK BA, Hajdóny CMK BB

 

M18 - kadeti do 70kg

1.m. Nagy A. ARASHI BUDAPEST

2.m. Palkovič M. KACHI NR

3.m. Vorobeľ ST. ĽUBOVŇA, Kovaľ R. RAPID BA

 

Z18 - juniorky do 53kg

1.m. Šošovicová M. FARMEX NR

2.m. Vašková A. KK KRETOVIČ

3.m. Sulíková FARMEX NR, Botunová B. METROPOL KE

 

M19 - kadeti nad 70kg

1.m. Gonda S. SHIHAN POPRAD

2.m. Dienes Bence ARASHI BUDAPEST

3.m. Šoltýs R. CMK BB

 

Z19 - juniorky do 59kg

1.m. Langošová J. KK KRETOVIČ

2.m. KUbáková UNION KE

3.m. Grežďová KUMADE TO,  Novotná KUMADE TO

 

Z20 - juniorky nad 59kg

1.m. Koribaničová J. CVČ SLAVIA HUMENNÉ

2.m. Tatárová D. CMK BB

 

M21 -  juniori - 61kg

1.m. Klíma M. UNION KE

2.m. Tamáš M. RAPID BA

3.m. Hozák P. SHIHAN POPRAD, Čajkovský A. KATSUDO SABINOV

 

M22 - juniori - 68kg

1.m. Cisár M.  ŠŠK BA

2. m. Smik F. SHIHAN POPRAD

3. m. Popelka R. ČESKÉ BUDEJOVICE, Vrabec D. TRSTENÁ

 

M23 - juniori - 76kg

1.m. Nemček J. CMK BB

2.m. Rosina J. RAPID BA

3.m. Lieskovský A. RAPID BA, Vancák M. KOŠICE UPJS

 

M24 - juniori nad 76kg

1.m. Kaleta G. UNION KE

2. m. Pupkay T. MONARCH BA

3. m. Sirka J. UNION KE, Pakos J. TRSTENÁ