KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

2. ročník Memoriála Michala Bozogáňa

Organizátor:               Karate klub UNION Košice

Riaditeľ súťaže:        Ing. Peter Bozogáň

Dátum konania:        10.1.2009 (sobota) v Košiciach

Miesto konania:         ŠH SOUŽ na Palackého ul. č 14. - NOVÉ

 

Ceny:                            1. - 3. miesto - pohár, diplom

V kategórii mužov a žien bola za umiestnenie do 3.miesta udelená finančná odmena podľa umiestnenia 150, 100 a 50 EUR

  

Hlavný rozhodca:      Ing. Bácskai Imrich

Informácie:                 0907 927132- Ing. Bozogáň

                                       cargo@cargoservis.sk

 

Info: http://www.karateunion.sk/MMB/MMB.asp

 

 Pozvánka a propozície turnaja MMB 2009_NOVÉ

 Invitation_Memorial Michal Bozogan 2009_NEW

 Prihláška a súpiska na turnaj MMB 2009

 Entry form_Memorial Michal Bozogan 2009

 

Výsledková listina 2. ročníka turnaja - Memoriál Michala Bozogáňa 2009

 

ml.žiaci -35kg (10-11)

Sebastian Chereches          1.miesto              Shogunul Romania

Ostap    Hunchak                2.miesto              Ukraine Union Lvov

Levente Kovács                  3.miesto              Fighter HU Budapest

Deniel   Hübner                   3.miesto              Arashi HU Budapest

 

ml.žiaci -40kg (10-11)

Kyrylo   Ryaboshapko          1.miesto              Ukraine Union Lvov

Oleh      Zapzhal                   2.miesto              Ukraine Union Lvov

Attila     Bartincki                  3.miesto              Shogunul Romania

Dávis     Pozderka                3.miesto              Repre HU

 

ml.žiaci +40kg (10-11)

Dávid    Kostolník                  1.miesto              Katsudo Sabinov

Patrik    Palušák                    2.miesto                Union Košice

Péter    Mihály                      3.miesto              Arashi HU Budapest

Ondrej Kurák                        3.miesto              Union Košice

 

ml.žiačky -35kg (10-11)

Réka      Kiss                          1.miesto              Arashi HU Budapest

Alexandra Gabor                   2.miesto              Shogunul Romania

Yuliya    Zapotychna              3.miesto              Ukraine Union Lvov

Hana     Kuklová                     3.miesto              Kachi Nitra

 

ml.žiačky -40kg (10-11)

Marianna  Marčanová             1.miesto              Atlant Nitra

Lucia      Pravecová                 2.miesto              Sakura Košice

 

ml.žiačky +40kg (10-11)

Martina Tatárová              1.miesto              MŠK Žiar nad Hronom 

Nikola   Filová                    2.miesto              Atlant Nitra

Jenifer  Nazir                     3.miesto              Shogunul Romania

Anna     Hájková                3.miesto              Baník Havířov Ceska Republka

 

st.žiaci -40kg (12-13)

Márk     Csizmada               1.miesto              Repre HU

Tamás   Derzsi                    2.miesto              Dynamic HU Budapest

Matúš   Džačovský             3.miesto              Katsudo Sabinov

Lénárd  Himpli                     3.miesto              Arashi HU Budapest

 

st.žiaci -50kg (12-13)

Bence   Szekeres                1.miesto              Repre HU

Roman Kmit                        2.miesto              Ukraine Union Lvov

Taras     Herchuk                3.miesto              Ukraine Union Lvov

Matej   Homola                   3.miesto              Farmex Nitra

 

st.žiaci +50kg (12-13)

Norbert   Szilva                   1.miesto              Arashi HU Budapest

László    Dorogi                   2.miesto              Dynamic HU Budapest

Róbert  Gerlei                     3.miesto              Repre HU

Péter    Sánta                     3.miesto              Repre HU

 

st.žiačky -40kg (12-13)

Ulyana  Hashchuk               1.miesto              Ukraine Union Lvov

Klaudia Lencz                      2.miesto              Arashi HU Budapest

Alexandra Chovancová      3.miesto              Kachi Nitra

Lilien     Vajda                      3.miesto              Repre HU

 

st.žiačky -45kg (12-13)

Nikolett  Varga                    1.miesto              Repre HU

Terézia Valentovičová        2.miesto              Rapid Bratislava

Marike Tache                      3.miesto              Repre HU

Felícia   Korosi                     3.miesto              Repre HU

 

st.žiačky +45kg (12-13)

Miroslava Kopúňová           1.miesto              Ekonóm Trenčín

Jaroslava Baňasová           2.miesto              KK Kretovič Košice

Viktória Gasiorová              3.miesto              Kachi Nitra

Dorina  Erdélyi                    3.miesto              Arashi HU Budapest

 

kadeti -60kg (14-15)

Dome   Szegedi                  1.miesto              Repre HU

Dániel   Jurca                     2.miesto              Repre HU

Lóránt   Kabdebó               3.miesto              Repre HU

Matúš   Lieskovský             3.miesto              Repre SR

 

kadeti +60kg (14-15)

Márk     Mészárois             1.miesto              Repre HU

Dávid    Sindler                  2.miesto              Repre HU

Máté     Munkácsy             3.miesto              Repre HU

Róbert  Šoltýs                   3.miesto              Repre SR

 

kadetky -55kg (14-15)

Lenka    Földesiová            1.miesto              Repre SR

Hanna   Keresztúri             2.miesto              Repre HU

Ingrid    Suchánková          3.miesto              Repre SR

Michaela Ďurišová              3.miesto              MŠK Žiar nad Hronom

 

kadetky +55kg (14-15)

Veronika  Semaníková       1.miesto              Repre SR

Nikola   Bartha                   2.miesto              Repre HU

Patrícia Tátošová              3.miesto              Kachi Nitra

Monika Babíková               3.miesto              Kachi Nitra

 

juniori -68kg (16-17)

Michal  Klima                      1.miesto              Repre SR

Martial Tadissi                   2.miesto              Repre HU

Zoltán   Kohegyi                3.miesto              Repre HU

Attila     Lucan                   3.miesto              Shogunul Romania

 

juniori +68kg (16-17)

Gabriel Kaleta                    1.miesto              Repre SR

Ján Sirka                            2.miesto              Union Košice

Oleksandr Khakhula           3.miesto              Ukraine Union Lvov

Adam    Lieskovský            3.miesto              Repre SR

 

juniorky -55kg (16-17)

Zsófia    Bánházi               1.miesto              Repre HU

Barbora Botunová            2.miesto              Repre SR

Kinga     Sánta                  3.miesto              Goju Kai Budapest

Nikolett  Juhász                3.miesto              Repre HU

 

juniorky +55kg (16-17)

Dominika Tatárová             1.miesto              CMK Banská Bystrica

Angéla  Papp                      2.miesto              Repre HU

Janka    Koribaničová         3.miesto              CVČ Dúha Humenné

Petra     Palásti                  3.miesto              Repre HU

 

muži -75kg (18+)

Stanislav Horuna                1.miesto              Ukraine Union Lvov 

Lukáš    Kučerák                 2.miesto              Repre SR

Soma    Koburger               3.miesto              Arashi HU Budapest

Roman Dereha                   3.miesto              Ukraine Union Lvov

 

muži +75kg (18+)

Andrej  Harničár                 1.miesto              CMK Banská Bystrica

Peter    Szomor                   2.miesto              Repre SR

Yaroslav Horuna                 3.miesto              Ukraine Union Lvov

Illya Nikulin                          3.miesto              Ukraine Union Lvov

 

ženy -57kg (18+)

Monika  Višňovská           1.miesto              Kachi Nitra

Viktória  Semaníková       2.miesto              Katsudo Sabinov

Magdaléna Scheryová    3.miesto              Repre SR

Réka      Molnár              3.miesto              Repre HU

 

ženy +57kg (18+)

Lucia      Langošová           1.miesto              Repre SR

Dagmara Kubinská             2.miesto              Ekonóm Trenčín

Ivana     Dučová                3.miesto              Repre SR

Ivana     Višňovská            3.miesto              Kachi Nitra

 

Zoznam zúčastnených klubov:

Reprezentácia Slovenska

Reprezentacia Maďarska

Akademická reprezentácia Českej republiky

Shogunul Oradea, Rumunsko

Justitia Fuji-Yama S.E., Miskolc, Maďarsko

Goju Kai Budapest, Maďarsko

Arashi S.E, Budapest, Maďarsko

Dynamic KSE Budapest, Maďarsko

Karate Klub Union Lviv, Ukrajina

TJ Karate České Budějovice, Česká republika

Fight club České Budějovice, Česká republika

TJ Baník Havířov, Česká republika

CESAVUT Brno, Česká republika

Lódžski karate klub Shotokan, Poľsko

Rapid Bratislava, Slovensko

Kachi Nitra, Slovensko

Farmex Nitra, Slovensko

Ekonóm Trenčín, Slovensko

Iglow Spišská Nová Ves, Slovensko

Zanshin Cífer, Slovensko

KK Brezno, Slovensko

Atlant Nitra, Slovensko

Spartak Myjava, Slovensko

CMK Banská Bystrica, Slovensko

KK Detva, Slovensko

MŠK Žiar nad Hronom, Slovensko

KK Sabinov, Slovensko

Katsudo Sabinov, Slovensko

KK Snina ,Slovensko

SKM KK Stará Ľubovňa, Slovensko

KK CVČ Humenné, Slovensko

CM Goju ryu Michalovce, Slovensko

KK Snina, Slovensko

Sakura Shotokan Košice, Slovensko

TJ Metropol Košice, Slovensko

Zen Shotokan Košice, Slovensko

KK Kretovič Košice, Slovensko

Jugo Košice, Slovensko

UPJŠ Košice, Slovensko

Karate Klub Union Košice, Slovensko

Fotogaléria