STV3 - 13.11.2009 o 21:50 v Góloch Bodoch Sekundách

JOJ   - 13.11.2009 po hlavných správach o 19:50

TA3   - 13.11.2009 o 22:30 v relácii šport (viď archív)

- repríza 14.11.2009 o 9:30 hod.

- 16.11.2009 v relácii šport - D. Kubinská a L. Romam o 22.30 hod.

- repríza 17.11.2009 o 09.30 hod.

Štvrtok, 12. November 2009 - Program: KUMITE UNDER 21 (individual)

- prvý deň šampionátu: v športovej hale je okrem súťaží kumite Under 21 naplánované váženie všetkých reprezentantov kumite (muži, ženy)

10.00-12.30 Eliminácie & Repasáže kumite juniori U21 -68, -78 kg

-68 kg (male) - 59 štartujúcich Kučerák Lukáš: v 1. kole vyhral 2:1 nad Kórejčanom K.Choi, v 2. kole zvíťazil 2:1 nad reprezentantom KUW A.Albathali, v 3. kole zvíťazil 1:0 v predĺžení (2:2) proti GRE D.Kiourtsis, v 4. kole prehral 0:1 s FRA F. Ichane. V repasáži (5. kolo) prehral 1:3 s Nemcom N.Bitsch.

-78 kg (male) - 50 štartujúcich Cisár Matúš: v 1. kole vyhral v predĺžení na zástavky nad Austrálčanom S.Chand (za stavu 0:0), v 2. kole zvíťazil 2:1 nad reprezentantom Anglicka G.Hains, v 3. kole zvíťazil 2:1 aj nad Kolumbijčanom D.Lenis, v 4. kole zvíťazi 2:1 nad Švajčiarom J.Martin. V 5. kole - semifinále prehral 0:2 s reprezentantom Srbska N.Jovanovic. Zápas o 3. miesto (6. kolo) prehral s reprezentantom Japonska 0:1 v predĺžení (za stavu 6:6:) Matúš tak obsadil cenné 4. miesto!!! Gratulujeme!!!

12.30-14.30 Eliminácie & Repasáže kumite juniori U21+78, juniorky U21 -60 kg

+78 kg (male) - 43 štartujúcich Kaleta Gabriel: 1. kolo: free, v 2. kole prehral 2:3 s FYR M.Nestorovski.

-60 kg (female) - 36 štartujúcich Kubinská Dagmara: v 1. kole zvíťazila 3:0 v predĺžení (0:0) nad Američankou A.Berenson , v 2. kole zvíťazila v predĺžení na zástavky (za stavu 0:0) nad MNE T.Dukic. V 3. kole zvítazila 3:2 nad Číňankou J.Li. V 4. kole (semifinále) zvíťazila v predĺžení na zástavky (za stavu 0:0) nad NZL L.Carr. DADA KUBINSKÁ JE MAJSTERKOU SVETA!!!! Vo večernom finále zvíťazila 7:4 nad reprezentantkou Francúzska L.Breton. GRATULUJEME!!!!

14.30-16.30 Eliminácie & Repasáže kumite juniorky U21 -53, +60 kg

-53 kg (female) -32 štartujúcich Janka Vojtikevičová: v 1. kole vyhrala suverénne 9:0 nad Senegalčankou T.Fall, v 2. kole zvíťazila 3:0 nad Brazílčankou J.Da Dalt Camdido, v 3. kole prehrala v predĺžení na zástavky (za stavu 3:3) s Alžírčankou D.Chikhi. V repasáži (4. kolo) zvíťazila 4:1 nad FRA S.Barre. V boji o 3. miesto (5. kolo) deklasovala 5:0 Nemku D.Bugur. Janka Vojtikevičová tak získala BRONZ!!! GRATULUJEME!!!!

+60 kg (female) -35 štartujúcich Ivana Dučová: v 1. kole vyhrala 1:0 v predĺžení (za stavu 0:0) nad AUS A.Wilson , v 2. kole prehrala na zástavky s Číňankou Q.Wu (za stavu 1:1). V repasáži prehrala (3. kolo), keď dostala v súboji s Mexičankou X.Caballero nepochopiteľné Hansoku (za stavu 0:1).

16.30-17.30 Slávnostný otvárací ceremoniál MS

17.30-17.45 Finále kumite juniori U21 -68 kg, -78 kg

18.00-18.15 Finále kumite juniorky U21 -53, -60 kg

18.30-18.45 Finále kumite juniorky U21 +60, juniori U21 +78 kg

Piatok, 13. November 2009, Program: KATA & KUMITE JUNIOR (individual)

- druhý deň šampionátu

10.00-12.15 Eliminácie & Repasáže kata juniori, kata juniorky

KATA individual (male) - 44 štartujúcich Toure Michal: 1. kolo: free , v 2. kole hladko porazil 5:0  POR P.Martins (BassaiDai-Seienchin), v 3. kole nepochopiteľne - i napriek veľmi kvalitnému výkonu prehral 2:3 s INA E. Stefano (Anan-Anan).

KATA individual (female) - 36 štartujúcich Suchánková Ingrida: v 1. kole deklasovala 5:0 AND T.Martinez (Seienchin-Jion) , v 2. kole si hladko poradila 5:0 s Turkyňou B.Aktas (BassaiDai-Seienchin), v 3. kole porazila 4:1 NZL N. Roberts (Nipaipo-Suparimpei), v 4. kole prehrala tesne 2:3 s Američankou S. Kakumai (Ch. Kushanku -Anan). V repasáži (5. kolo) tak isto o jednu zástavku 2:3 nestačila i napriek výbornému výkonu na HKG L. Wu (Heiku-Suparimpei).

12.15-14.15 Eliminácie & Repasáže kumite juniori -55, -61 kg

-55 kg (male) - 53 štartujúcich Dobrotka Richard: 1. kolo: free, v 2. kole porazil 3:0 SEN C.Diakhate, v 3. kole prehral 0:1 s BRA C. Augusto Zorze

-61 kg (male) - 49 štartujúcich Košala Denis: v 1. kole porazil 4:1 Američana M.Skillington, v 2. kole zvíťazil 3:0 nad IND J.Sabavala, v 3. kole prehral v predĺžení 3:0 (za stavu 1:1) s Angličanom R. Jay. V repasáži (4. kolo) prehral 0:4 s Kórejčanom H. Kwon

14.15-15.45 Eliminácie & Repasáže kumite juniorky -48, -53 kg

-48 kg (female) - 26 štartujúcich Kucová Ivana: v 1. kole prehrala v predĺžení 0:1 s  AUS C.Tyrell (za stavu 0:0)

-53 kg (female) - 40 štartujúcich Lacová Simona: v 1. kole prehrala 0:1 s Angličankou S.Thorndick

15.45-18.15 Eliminácie & Repasáže kumite juniori -68, -76 kg

-68 kg (male) - 55 štartujúcich Klima Michal: v 1. kole vyhral 2:0 nad QAT I.Alzbaydi, v 2. kole prehral 1:3 s Chorvátom  H.Kovacevic

-76 kg (male) - 47 štartujúcich Lieskovský Adam: v 1. kole prehral 0:2 SLO H.Jahic
18.15-18.30 Finále kata juniori, kata juniorky

18.45-19.00 Finále kumite juniori -55, -61 kg

19.15-19.30 Finále kumite juniorky -48, -53 kg

19.45-20.00 Finále kumite juniori -68, -76 kg

Sobota, 14. November 2009, Program: KATA & KUMITE CADET (individual)

- tretí deň šampionátu

10.00-12.15 Eliminácie & Repasáže kata kadeti, kata kadetky

KATA individual (male) - 43 štartujúcich Bagita Roland: 1. kolo: free, v 2. kole vyhral 4:1 nad GER K. Thomos (BassaiDai-Seienchin), v 3. kole prehral 1:4 s Mexičanom J. Anaya.

KATA individual (female) - 40 štartujúcich Balciarová Dorota: 1. kolo: free, v 2. kole vyhrala 3:2 nad Rakúšankou N. Atteneder (BassaiDai - Seienchin), v 3. kole deklasovala 5:0 Škótku P. Scott (Paiku - Heiku), v 4. kole narazila na favorizovanú Japonku Y. Fukushi a aj napriek bravúrnemu výkonu jej podľahla 0:5 (Suparimpei - Suparimpei). V repasáži (5. kolo) vyhrala 3:2 nad Portugalčankou P. Esperteiro (Anan - Suparimpei) a v 6. kole - v boji o tretie miesto už svoju šancu nepustila a výhrou 3:2 nad Brazílčankou N. Helena Yonamine (Ch. Kushanku - Ch. Kushanku) si z Maroka odnáša cenný BRONZ. DOROTA BALCIAROVÁ VYBOJOVALA 3. MIESTO na Majstrovstvách sveta!!! GRATULUJEME

12.15-13.45 Eliminácie & Repasáže kumite juniorky -59, +59 kg

-59 kg (female) - 40 štartujúcich Semaníková Veronika: v 1. kole vyhrala 3:2 nad POR C.Vihena, v 2. kole prehrala 1:2 s BRA A. Cristiny Rodriguez

+59 kg (female) - 33 štartujúcich Tatárová Dominika: 1. kolo: free, v 2. kole zvíťazila 7:0 nad Češkou J. Novákovou, v 3. kole prehrala 1:2 GER N. Woitas

13.45-14.45 Eliminácie & Repasáže kumite juniori +76 kg

+76 kg (male) - 40 štartujúcich Pupkay Tomáš: v 1. kole prehral v predĺžení 0:2 KSA A. Alturkistani (za stavu 0:0)

14.45-16.45 Eliminácie & Repasáže kumite kadeti -52, -57 kg

-52 kg (male) - 43 štartujúcich Garaj Michal: 1. kolo: free, v 2. kole v predĺžení prehral na zástavky s BUL G. Naydenov (za stavu 0:0)

-57 kg (male) - 43 štartujúcich Lieskovský Matúš: v 1. kole vyhral 2:0 nad GRE M. Giannelis, v 2. kole vyhral 3:0 nad KAZ N. Zhetibayev, v 3. kole prehral 2:4 so SRB D. Zirojevičom

16.45-18.30 Eliminácie & Repasáže kumite kadetky -47, -54 kg

-47 kg (female) - 30 štartujúcich Závatzká Daniela: v 1. kole zvíťazila 4:1 nad RSA S. Pattundeen, v 2. kole prehrala 1:11 s TUR N. Caliskan. V repasáži (3. kolo) prehrala 0:5 so SRB T. Vulinovič

-54 kg (female) - 37 štartujúcich Földesiová Lenka: 1. kolo: free, v 2. kole zvíťazila 2:0 nad NED L. Meijer, v 3. kole zvíťazila 5:1 nad USA J. Orbon, v 4. kole prehrala 0:5 s VEN A. Campos. Venezuelčanka prehrala o postup do finale so Srbkou vysoko 8:0 a šanca do repasáže sa pre Lenku definitívne skončila.

18.30-18.45 Finále kata kadeti, kata kadetky

19.00-19.15 Finále kumite juniorky -59, +59 kg, juniori +76 kg

19.30-19.45 Finále kumite kadeti -52, -57 kg

20.00-20.15 Finále kumite kadetky -47, -54 kg

Nedeľa, 15. November 2009, Program: KATA TEAM & KUMITE CADET (individual)

- posledný deň šampionátu

10.00-11.30 Eliminácie & Repasáže kata team (muži, ženy)

- v tejto kategórii nemáme zastúpenie

11.30-13.30 Eliminácie & Repasáže kumite kadeti -63, -70 kg

-70 kg (male) - 32 štartujúcich Meňuš Ľuboš: v 1. kole zvíťazil 4:2 nad SCO M. Macaulay, v 2. kole vyhral 1:0 nad EST S. Vladytshenko, v 3. kole prehral 0:2 s EGY Z.Sharaby. V repasáži (4. kolo) zvíťazil 6:2 nad reprezentantom Nemecka M.Rockstroh. V boji o bronzovú medailu (5. kolo) prehral doslova v posledných sekundách 0:2 s Holanďanom M.Dekker. Ľuboš tak obsadil cenné 4. miesto!!! Gratulujeme!

-63 kg (male) - 40 štartujúcich Kopúň Daniel: v 1. kole prehral 0:2 s MNE F. Samardzic

13.30-15.30 Eliminácie & Repasáže kumite juniori +70 kg, juniorky +54 kg

+70 kg (male) - 30 štartujúcich Vorobeľ Adam: v 1. kole prehral 0:2 s LAT D. Springis

+54 kg (female) - 34 štartujúcich Schwartzová Zuzana: v 1. kole prehrala 0:6 s EGY A. Ahmed