Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Monika Višňovská má STRIEBRO!!!

Druhý deň šampionátu a druhá medaila pre Slovensko. K bronzovej medaile Barbory Bosnyákovej dnes pridala striebornú Monika Višňovská (Kachi Nitra). V konkurencii 22 reprezentantiek sa v súťažnej kategórii kumite ženy do 50 kg prebojovala až do večerného finále, kde ju dokázala poraziť po spornom verdikte hlavnej rozhodkyni iba domáca pretekárka Kosmidou.

Postup v súťaži:

Kumite ženy -50 kg: Monika Višňovská - v 1. kole vyhrala nad FYR (Efremova) 1:0, v 2.kole vyhrala nad SWE (Jaikin) 5:0, v 3.kole vyhrala nad ITA (Mischiatti) po predĺžení 1:0, v semifinále vyhrala nad FRA (Aguilina) 3:1 na zástavky a vo finále prehrala vylúčením po sporných rozhodcovských napomenutí, hoci tesne pred koncom zápasu vyhrávala 4:3 nad domácou GRE (Kosmidou).