KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Zoznam širšej reprezentácie 2010

Komisia štátnej reprezentácie (KŠR) zverejnila zoznam širšej reprezentácie SZK- zostavený na základe umiestnenia na sledovaných národných a medzinárodných šampionátoch v sezóne 2009/2010.

Uvedený zoznam je podkladom KŠR na zostavovanie nominácii na sledované turnaje v nasledujúcej sezóne.

 

Zoznam širšej reprezentácie SZK_16.6.2010


Širšia reprezentácia Slovenska sledovaná Komisiou štátnej reprezentácie:
/vypracovaná na základe výsledkov z predchádzajuceho súťažného obdobia - viď váhove a vekové kategórie/

 

KATA dievčatá 5-7
Niznerová Kristínka Rapid Bratislava ,Tomčíková Rebeka IPPON Nitra, Niková Soňa KK TREND Bánovce n.B,Václavíková Michaela KK TREND Bánovce n.B, Kolembusová Veronika AC UNIZA CVČ Žilina ,Tomčíklová Rebeka IPPON Nitra
KATA ml. žiačky 8-9
Hlavačková Nina KACHI Nitra, Langová Katarína KUMADE Topoľčany ,Prpičová Simona REAL Trenčín BUK Bogárová Dominika KK TAIYO Kolárovo ,Janeková Emma KK Žiar n/Hronom, Pillárová Tatiana KK KRETOVIČ Košice
KATA st. žiačky 10-11
Dolníková Nataša Slávia TU Zvolen , Derková Lucia Rapid Bratislava Galetová Alexandra KK Žiar n/Hronom , Bahledová Patrícia Slávia TU Zvolen ,Kuklová Hana KACHI Nitra ,Janeková Emma KK Žiar n/Hronom ,Valentoví Viktoria TJ Metropol Košice
KATA mladšie kadetky 12-13
Ovečková Alžbeta Hanko Senica , Kuricová Katarína REAL Trenčín , Pešková Denisa Slávia TU Zvolen , Forová Lucia Rapid Bratislava ,Bunjatovová Zuzana KK Revúca, Niznerová Zuzana Rapid Bratislava
KATA chlapci 5-7
Lacika Miloš KACHI Nitra , Bagita Daniel KK TAIYO Kolárovo , Forró Ákos KK TAIYO Kolárovo Schlosser Daniel KK Topoľčany ,Cích Martin Rapid Bratislava, Tkáč Samuel KK Sabinov
KATA ml. žiaci 8-9
Šarišský Michal TJ Metropol Košice ,Szolár Pavol Slávia TU Zvolen , Grosschmidt Andrej ŠŠK Tupol Bratislava , Gyurík Adi Rapid Bratislava ,Szolár Pavol Slávia TU Zvolen ,Subovics Filip TJ Metropol Košice
KATA st. žiaci 10-11
Cích Filip Rapid Bratislava , Duška Enriko KACHI Nitra , Havlíček Daniel Rapid Bratislava , Smoliga Julian Enrik Rapid Bratislava ,Balheim Boris Rapid Bratislava Jačko Róbert KK TREND Bánovce n.B
KATA mladší kadeti 12-13
Borecký Ján KACHI Nitra , Jankech Dominik KACHI Nitra Krchník Matúš KK TREND Bánovce n.B Dávid Samuel KACHI Nitra ,Čerňanský Patrik KK TAIYO Kolárovo ,Bajo Stanislav KK Trstená
KATA st. kadetky 14-15
Balciarová Dorota KK Nové Zámky , Chochlíková Monika REAL Trenčín , Ďurovcová Barbora Rapid Bratislava BUK , Kormošová Zuzana KK Trstená,Servilová Laura TJ Metropol Košice
KATA st. kadeti 14-15
Bagita Roland KK TAIYO Kolárovo , Meňuš Lukáš KACHI Nitra , Antal Martin KK Revúca ,Rebro Marcel Rapid Bratislava ,Nizner Michal Rapid Bratislava ,Fabian Peter GOJU-kai Prešov

KATA juniorky 16-17
Suchánková Ingrid KK Európa Trenčín ,Kvasnicová Laura ŠŠK Tupol Bratislava Ďurčanská Karin TJ Metropol Košice ,Kimáková Michaela TJ Metropol Košice , Grežďová Simona KUMADE Topoľčany
KATA juniori 16-17
Bušovský Igor Rapid Bratislava , Soóky Peter KK Nové Zámky ,Martiško Patrik KK TREND Bánovce n.B , Toure Michal Hanko Senica ,Molčan Michal KACHI Nitra Krupa Ivan KK Miyagi Lučenec
KATA starši juniori 18-21
Kubovič Roman,ŠŠK Bratislava,Soóky Peter KK Nové Zámky, Bušovský Igor Rapid Bratislava,Urík Matej Kachi Nitra
KATA staršie juniorky 18-21
Čulenová Monika Hanko Senica,Liptáková Katarína ŠŠK Bratislava,Kvasnicová Laura ŠŠK Bratislava,Kimáková Michaela Metropol Košice,Suchánková Ingrid Európa Trenčín
KATA ženy 16+
Longová Katarína Rapid Bratislava ,Hrušecká Erika KK TEKDAN Bratislava ,Liptáková Katarína ŠŠK Tupol Bratislava ,Suchánková Ingrid KK Európa Trenčín, Macková Kristína ŠŠK Tupol Bratislava, Bosnyáková Barbora ŠŠK Tupol
KATA muži 16+
Urík Matej KACHI Nitra ,Bušovský Igor Rapid Bratislava ,Toure Michal Hanko Senica Krupa Ivan KK Miyagi Lučenec ,Sližik Miroslav Slávia TU Zvolen, Olekšák Ján TJ Metropol Košice,Demko Štefan Metropol Košice

 

KUMITE dievčatá 5-7

-20 kg Múdra Tatiana KUMADE Topoľčany , Lauková Laura KUMADE Topoľčany
-24 kg Niznerová Kristínka Rapid Bratislava , Ščevlíková Petra KK DETVA Niková Soňa KK TREND Bánovce n.B , Podobová Emma KUMADE Topoľčany, Langová Katarína KUMADE Topoľčany, Maruniaková Gabriela Slávia TU Zvolen
-28 kg Fulajtárová Laura 1 . KK DETVA , Majerová Nina KK DETVA , Adamusová Natália KK TREND Bánovce n.B , Václavíková Michaela KK TREND Bánovce n.B ,Fulajtárová Laura KK DETVA
+28 kg Hupcejová Hana KK Vranov n./Top. , Krátka Veronika KUMADE Topoľčany,Bryndzová Michaela KATSUDO Sabinov , Kolembusová Veronika AC UNIZA CVČ Zilina
KUMITE ml. žiačky 8-9

-25 kg Langová Katarína KUMADE Topoľčany , Požgayová Katarína KK DETVA , Maruniaková Gabriela Slávia TU Zvolen , Zelinková Silvia KUMADE Topoľčany
-30 kg Dobiašová Tereza KK Spartak Myjava , Hrnková Sarah AC UNIZA CVČ Žilina , Dočárová Katarína REAL Trenčín BUK Bogárová, Dominika KK TAIYO Kolárovo ,Popluhárová Simona SLOVŠPORT Trnava ,Slobodová Sára KK DETVA Pillarová Tatiana Kretovič Košice
-35 kg Popluhárová Simona SLOVŠPORT Trnava , Píchová Petra CENTRAL Poprad , Nemčeková Sabína KACHI Nitra ZsZKe , Dubná Barbora KUMADE Topoľčany ,Harničárová Michaela KK IGLOW Spiš.N.Ves Laciková Kristína KACHI Nitra
+35 kg Adamová Saskia KATSUDO Sabinov , Harničárová Michaela KK IGLOW Spiš.N.Ves , Radiová Radka ŠŠK JUGO Košice , Gajdošová Katarína ŠŠK JUGO Košice ,Cisáriková Natália AC UNIZA CVČ Zilina Koterbová Linda ŠKM-KK St.Ľubovňa
KUMITE st. žiačky 10-11

-35 kg Kozmová Miriama FARMEX Nitra SsZKe , Miksaiová Nikola MTK Žarnovica SsZKe , Pánčiová Dominika KK Vranov n./Top. ,Hamšíková Alexandra CMK Banská Bystrica Dujavová Veronika KATSUDO Sabinov ,Gáboríková Romana KK DETVA
-40 kg Dujavová Veronika KATSUDO Sabinov , Hurychová Veronika KUMADE Topoľčany , Koterbová Linda ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK , Vidová Rebeka FARMEX Nitra ,Kuklová Hana KACHI Nitra ,Trokšiarová Timea KK Ţiar n/Hronom
+40 kg Kuklová Hana KACHI Nitra , Tatárová Martina KK Žiar n/Hronom , Španková Barbora KK TREND Bánovce n.B , Valentová Viktória TJ Metropol Košice ,Kollárová Karolína SHIHAN Poprad ,Vasiľová Diana KK KRETOVIČ Košice
KUMITE ml. kadetky 12-13

-40 kg Macejková Ina KATSUDO Sabinov , Cichrová Rebecca CMK Banská Bystrica Kormaníková Kristína ŠKM-KK St.Ľubovňa , Niznerová Zuzana Rapid Bratislava ,Veselovská Veronika ŠKM-KK St.Ľubovňa ,Tutokyová Ivana KATSUDO Sabinov
-45 kg Chovancová Alexandra KACHI Nitra , Letrikova Natália KK DETVA , Forová Lucia Rapid Bratislava, Botťánková Monika ZANSHIN KK Cífer, Kuchárová Dominika KK KRETOVIČ Košice ,Letrikova Natália KK DETVA

+45 kg Štreicherová Kristína KUMADE Topoľčany , Kostová Monika Rapid Bratislava , Valentovičová Terézia Rapid Bratislava , Setnická Katarína Rapid Bratislava ,Baňasová Jaroslava KK KRETOVIČ Košice
Setnická Katarína Rapid Bratislava
KUMITE chlapci 5-7

-20 kg Klimko Patrik KK DETVA , Gaži Dávid KUMADE Topoľčany , Golian Patrik KK DETVA , Harvančík Filip Rapid Bratislava ,Cíferský Ondrej ZANSHIN KK Cífer
-24 kg Cích Martin Rapid Bratislava , Lacika Miloš KACHI Nitra , Špánik Samuel KK Zvolen , Jánošík Benedikt KK TREND Bánovce n.B ,Bojčuk Erik KATSUDO Sabinov ,Lompart Erik KK IGLOW Spiš.N.Ves
-28 kg Bagita Daniel KK TAIYO Kolárovo , Forró Ákos KK TAIYO Kolárovo Hupcej Peter KK Vranov n./Top., Mikula Mário KK UNION Košice ,Varga Maroš KK UNION Košice ,Cích Martin Rapid Bratislava
+28 kg Schwartz Robert KK UNION Košice , Kukuliak Marek KK DETVA , Takáč Miloš KK ZEN SHOTOKAN Baranovský Milan SLOVŠPORT Trnava ,Jurák Adam ŠKM-KK St.Ľubovňa ,Kročian Norbert KK Spartak Myjava
KUMITE ml. žiaci 8-9

-24 kg Rejdovian Filip CENTRAL Poprad , Bojčuk Erik KATSUDO Sabinov , Štetina Jakub KK Spartak Myjava , Fulajtár Matúš KK DETVA,

-28 kg Chmelár Sebastian KUMADE Topoľčany , Grosschmidt Andrej ŠŠK Tupol Bratislava , Hromádka Tomáš CENTRAL Poprad , Hudec Matúš KK pri TJ ZZO Čadca
-32 kg Pončka Marek KK pri TJ ZZO Čadca , Gyurík Adi Rapid Bratislava , Petrík Jakub KUMADE Topoľčany, Šebok Patrik FARMEX Nitra
+32 kg Rerko Adrián KK IGLOW Spiš.N.Ves , Samay Erik FARMEX Nitra , Dinka Timotei ŠŠK Tupol Bratislava AKB , Seng Manuel AC UNIZA CVČ Žilina
KUMITE .st. žiaci 10-11

-30 kg Imrich Dominik ŠKM-KK St.Ľubovňa , Kostolník František KATSUDO Sabinov , Jačko Róbert KK TREND Bánovce n.B , Olle Mark KK TAIYO Kolárovo ZsZKe
-35 kg
Georgiev Richard KK 1 . UNION Košice , Smoliga Julian Enrik Rapid Bratislava BUK , Murín Miroslav KK DETVA , Podsklan David FARMEX Nitra
-40 kg
Vlasák Marek REAL Trenčín , Hačko Martin SLOVŠPORT Trnava , Bucha Andrej KK Zvolen , Oravkin Martin CMK Banská Bystrica
+40 kg
Palušák Patrik KK UNION Košice , Hatala Richard KK Vranov n./Top. . Naď Adam JUNIOR Prešov . Faltus Norbert FARMEX Nitra
KUMITE .ml. kadeti 12-13

-40 kg Hudec Adam KK pri TJ ZZO Čadca , Kortiš Roman KK DETVA , Kasak Jakub AC UNIZA CVČ Žilina, Martiška Adam KK TREND Bánovce n.B
-45 kg Remenár Matúš SLOVŠPORT Trnava , Bajo Stanislav KK Trstená , Musil Richard AC UNIZA CVČ Žilina , Šuhaj Michal KK Trstená
-50 kg Bock Pavol Rapid Bratislava , Siladi František KK UNION Košice , Erdész Erik KK UNION Košice . Jagulák Adrián ZANSHIN KK Cífer
+50 kg Michalec Kristián KK pri TJ ZZO Čadca Vontszemu Nikolas KK TAIYO Kolárovo , Kostolník Dávid KATSUDO Sabinov , Ďurček Tibor KK DRAP Partizánske
KUMITE st. kadetky 14-15

-47 kg Pillárová Viktória KK KRETOVIČ Košice , Nováková Eva AC UNIZA CVČ Žilina , Chovancová Alexandra KACHI Nitra , Závatzká Daniela KK UNION Košice ,Mehmeti Marigona KK KRETOVIČ Košice ,Petrasšková Lívia KUMADE Topoľčany
-54 kg Linkeschová Kornélia KK UNION Košice , Macková Michaela KUMADE Topoľčany ,Chajdáková Silvia AC UNIZA CVČ Žilina ,Baňasová Jaroslava KK KRETOVIČ Košice ,Gasiorová Viktória KACHI Nitra, Pristašová Hanka Ekonóm Trenčín
+54 kg Kopúňová Miroslava Ekonóm Trenčín BUK Schwartzová Zuzana KK UNION Košice, Kosecová Kristína REAL Trenčín BUK Oriabincová Simona SHIHAN Poprad ,Osuská Adela KK Spartak Myjava
KUMITE juniorky 16-17 -48 kg
Czaková Monika KACHI Nitra Kucová Ivana CENTRAL Poprad

-53 kg Foldesiová Lenka FARMEX Nitra , Suchánková Ingrid KK Európa Trenčín Lacová Simona KACHI Nitra ZsZKe Matuškovičová Vanda KACHI Nitra ,Grežďová Simona KUMADE Topoľčany , Sulíková Lucia FARMEX Nitra
-59 kg Tátošová Patrícia KACHI Nitra ,Kotúčová Katarína KK UNION Košice ,Babíková Monika KACHI Nitra Ďurčanská Karin TJ Metropol Košice ,Semaníková Veronika KATSUDO Sabinov Bukovinová Zuzana ŠKM-KK St.Ľubovňa
+59 kg Tatárová Dominika CMK Banská Bystrica ,Kovalčíková Barbora KACHI Nitra ,Matisovská Miriam KK Sabinov ,Pigová Barbora KATSUDO Sabinov ,Kubáková Katarína KK UNION Košice Hýllová Miroslava AC UNIZA CVČ Žilina
KUMITE st. juniorky 18-20

-53 kg Semaníková Viktória FARMEX Nitra , Vojtikevičová Jana Rapid Bratislava ,Botunová Barbora TJ Metropol Košice Scheryová Magdaléna Ekonóm Trenčín
-60 kg Kubinská Dagmara Ekonóm Trenčín ,Langošová Júlia KK KRETOVIČ Košice ,Osuská Lucia KK Spartak Myjava ,Jančíková Eliška KK Zvolen ,Szabóová Tunde KK TAIYO Kolárovo
+60 kg Dučová Ivana CMK Banská Bystrica ,Langošová Lucia KK KRETOVIČ Košice ,Koribaničová Janka KK Humenné ,Lipovská Radka KK UNION Košice ,Novotná Mária KUMADE Topoľčany
KUMITE st. kadeti 14-15

-52 kg Džačovský Matúš KATSUDO Sabinov ,Jopek Matej KATSUDO Sabinov ,Brezáni Martin AC UNIZA CVČ Žilina ,Truska Samo ŠKM-KK St.Ľubovňa .Garaj Michal FARMEX Nitra ,Meňuš Lukáš KACHI Nitra
-57 kg Garaj Michal FARMEX Nitra ,Kuľbák Daniel KK Vranov n./Top. ,Lexmann Róbert REAL Trenčín, Michálek Samuel KACHI Nitra ,Lexmann Róbert REAL Trenčín ,Macko Samuel KK UNION Košice
-63 kg Šestina Michal KK UNION Košice ,Kabát Jakub KK KRETOVIČ Košice ,Lieskovský Matúš Rapid Bratislava Macko Samuel KK UNION Košice ,Gogh Ákos KK TAIYO Kolárovo Kopúň Daniel Ekonóm Trenčín
-70 kg Meňuš Ľuboš KACHI Nitra ,Hoľan Andrej AC UNIZA CVČ Žilina ,Kudělásek Jaroslav KK Zvolen . Smerek Ondrej KK ATLANT Nitra ,Piršel Martin KACHI Nitra ,Šiška Jakub KACHI Nitra
+70 kg Vorobeľ Adam ŠKM-KK St.Ľubovňa ,Pavúr Samo KK Zvolen ,Kabashi Ilir FARMEX Nitra ,Klimo Róbert KK Revúca ,Kovaľ Roman Rapid Bratislava Jurkovič Martin KK Zvolen
KUMITE juniori 16-17

-55 kg Košala Denis KK IGLOW Spiš.N.Ves ,Olekšák Patrik CENTRAL Poprad
-61 kg Dobrotka Richard CMK Banská Bystrica ,Vigário Lukáš Rapid Bratislava ,Kopúň Daniel Ekonóm Trenčín ,Plachý Tomáš KK Nováky ,Hozák Patrik Iglow SNV ,Krajčovič Tomáš ŠK ARKÁDIA Galanta
68 kg Klima Michal KK UNION Košice ,Kučerák Patrik CMK Banská Bystrica ,Osuský Andrej KK Spartak Myjava ,Palkovič Michal KACHI Nitra,Hajdóny Richard CMK Banská Bystrica
-76 kg Lieskovský Adam Rapid Bratislava,Valúch Filip Rapid Bratislava,Čuchran Matej KK KRETOVIČ Košice ,Kovaľ Roman Rapid Bratislava ,Vorobeľ Roman ŠKM-KK St.Ľubovňa Garbera Ján ŠŠK JUGO Košice
+76 kg Šoltýs Róbert CMK Banská Bystrica ,Macik Marián KK UNION Košice ,Lysý Michal KK ATLANT Nitra, Kubaška Peter KK pri TJ ZZO Čadca ,Gonda Slavomír SHIHAN Poprad
KUMITE st. juniori 18-20

-68 kg Kučerák Lukáš CMK Banská Bystrica .Balázs Zoltán KK TAIYO Kolárovo ,Čajkovský Adam KATSUDO Sabinov ,Čula Martin ŠŠK Tupol Bratislava ,Ditte Michal Monarch Bratislava, Behinský Martin KK ATLANT Nitra
-78 kg Cisár Matúš ŠŠK Tupol Bratislava ,Viskup Viktor FARMEX Nitra ,Nemček Jakub CMK Banská Bystrica ,Tašoni Matej KK KRETOVIČ ,Prešinský Adam FARMEX Nitra ,Vancák Marek UPJŠ Košice
+78 kg Kaleta Gabriel KK UNION Košice ,Bozogáň Matúš KK UNION Košice ,Jenča Filip SHIHAN Poprad . Pipiška Filip ŠŠK Tupol Bratislava ,Sirka Ján KK UNION Košice ,Goffa Ľuboš Rapid Bratislava
KUMITE ženy

-50 kg Višňovská Monika KACHI Nitra ,Harasníková Romana SLOVŠPORT Trnava ,Kováčiková Lucia CMK Banská Bystrica ,Ťažká Dominika CMK Banská Bystrica ,Botunová Barbora TJ Metropol Košice
-55 kg Semaníková Viktória FARMEX Nitra ,Vojtikevičová Jana Rapid Bratislava ,Kotúčová Katarína KK UNION Košice ,Scheryová Magdaléna Ekonóm Trenčín
-61 kg Tulejová Eva Rapid Bratislava ,Kubinská Dagmara Ekonóm Trenčín ,Langošová Júlia KK KRETOVIČ Košice ,Pečimonová Alexandra Rapid Bratislava ,Semaníková Veronika KATSUDO Sabinov, Lindáková Radka FHV UMB Banská Bystr
-68 kg Višňovská Ivana KACHI Nitra ,Langošová Lucia KK KRETOVIČ Košice ,Lipovská Radka KK UNION Košice ,Navarková Mária UMB Banská Bystrica ,Povalačová Lucia CMK Banská Bystrica
+68 kg Dučová Ivana CMK Banská Bystrica ,Jurovýchová Nikoleta KK Zvolen ,Koribaničová Janka KK Humenné ,Chrobáková Eva AC UNIZA CVČ Žilina ,Kubalová Zuzana Rapid Bratislava
KUMITE muži

-60 kg Dobrotka Richard CMK Banská Bystrica ,Čajkovský Adam KATSUDO Sabinov ,Krupa Martin Pivovarník Hanušovce ,Macko Peter KK TEKDAN Bratislava

-67 kg Granát Marek FARMEX Nitra ZsZKe ,Kučerák Lukáš CMK Banská Bystrica ,Čula Martin ŠŠK Tupol Bratislava ,Klima Michal KK UNION Košice ,Bednarčík Tibor ŠKM-KK St.Ľubovňa,Hajdóny Richard CMK Banská Bystrica

-75 kg Viskup Viktor FARMEX Nitra ,Dudáš Henrich KK UNION Košice ,Cisár Matúš ŠŠK Tupol Bratislava . Sokol Maroš KK UNION Košice ,Barányi Milan KUMADE Topoľčany ,Nosáľ Peter Ekonóm Trenčín
-84 kg Farmadín Klaudio Dukla B.Bystrica ,Pupkay Tomáš Monarch Bratislava ,Dudič Michal KK UNION Košice ,Rajčany Ronald SLOVŠPORT Trnava ,Harničár Andrej CMK Banská Bystrica ,Šoltýs Róbert CMK Banská Bystrica
+84 kg Radúch Marek KK Dolný Kubín ,Bozogáň Matúš KK UNION Košice ,Kaleta Gabriel KK UNION Košice Tomasch Richard KK UNION Košice ,Bilý Denis KK Vranov n./Top. Prešinský Filip FARMEX Nitra