KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

10th CROATIA OPEN

V dňoch 11. a 12. septembra 2010 sa v chorvátskej Rijeke uskutočnil v poradí už 10. ročník medzinárodného turnaja CROATIA OPEN.

 

Oficiálny bulletin turnaja_CRO Open 2010

 

Výsledky reprezentácie (3-4-8):

 

Matej Urík - 1. miesto

Monika Višňovská - 1. miesto

Dorota Balciarová - 1. miesto

Viktória Semaníková - 2. miesto

Michal Toure - 2. miesto

Ingrid Suchánková - 2. miesto

Ján Borecký - 2. miesto

Peter Macko - 3. miesto

Michal Klima - 3. miesto

Tomáš Pupkay - 3. miesto

Dominika Tatárová - 3. miesto

Barbora Ďurovcová - 3. miesto

Roland Bagita - 3. miesto

Marcel Rebro - 3. miesto

Gabriel Kaleta - 3. miesto

 

Oficiálne výsledky turnaja

 

 

Organizačné informácie:

Odchod reprezentácie je 10.9.2010 (piatok)

  • o 7.00 hod pred OD Billa - sídlisko Klokočina NITRA
  • o 8.00 hod z Domu športu - Junácka 6, BRATISLAVA

Predpokladaný príchod je 12.9.2010 (nedeľa) v skorých ranných hodinách do Bratislavy a následne Nitry. Zabezpečená je doprava, štartovné, ubytovanie a strava (raňajky, večera). Účastnícky poplatok, ktorý je nutné vyplatiť pri nástupe, je 50 €.

Všetci účastníci musia mať platný cestovný pas, musia mať uzavreté cestovné poistenie liečebných nákladov a to na celý pobyt ako turisti a na deň turnaja ako športovci. Všetci reprezentanti musia mať kimoná so štátnym znakom, pretekári kumite - ADIDAS, pretekári kata - KAZE. Všetky chrániča na ruky, nohy, hruď a trup certifikované WKF.

Doporučujeme vziať si vreckové, jedlo a nápoje na cestu.

 

Na základe nominácie schválenej Komisiou štátnej reprezentácie sa turnaja zúčastnia nasledovní reprezentanti:

 

Macko Peter            -60 kg senior
Granát Marek          -67 kg senior
Sokol Mareš             -75 kg senior
Harničár Andrej       -84 kg senior
Farmadín Klaudio     -84 kg senior
Prešinský Filip         +84 kg senior
Kováčiková Lucia     -50 kg senior
Višňovská Monika     -55 kg senior

Semaníková Viktória -55 kg senior
Kubinská Dagmara    -61 kg senior
Višňovská Ivana       -68 kg senior
Langošová Lucia       -68 kg senior
Dučová Ivana          +68 kg senior
Kučerák Lukáš          -68 kg U21
Klima Michal              -68 kg U21
Dobrotka Richard     -68 kg U21
Cisár Matúš              -78 kg U21
Viskup Viktor             -78 kg U21
Kaleta Gabriel          +78 kg U21
Pupkay Tomáš         +78 kg U21
Vojtikevičová Jana    -53 kg U21
Botunová Barbora    -53 kg U21
Langošová Júlia        -60 kg U21
Kotúčová Katarína    -60 kg U21
Tatarová Dominika   +60 kg U21
Koribaničová Jana    +60 kg U21
Slížik Miroslav            kata senior
Urík Matej                 kata senior
Kubovič Roman         kata senior
Bosnyaková Barbora kata senior
Longová Katarína      kata senior
Hrušecká Erika           kata senior
Touré Michal              kata junior
Bagita Roland            kata junior
Liptáková Katarína     kata senior
Čulenová Monika       kata senior
Suchánková Ingrid     kata junior
Meňuš Lukáš              kata kadet
Borecký Ján               kata kadet
Nizner Michal             kata kadet
Balciarová Dorota     kata kadet
Ďurovcová Barbora  kata kadet