KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

11th Czech Karate Cup Open 2010

 sobotu, 2.10.2010, sa v Plzni uskutoční 11. ročník medzinárodného turnaja  Czech Karate Cup Open 2010. Turnaj bol zároveň posledným štvrtým turnajom Stredoeurópskej ligy CEKL v sezóne 2010. Pod vedením trénerov R. Končála a J. Semaníka sa turnaja zúčastnila aj kompletná seniorská a kadetská reprezentácia SZK.

Medailová bilancia 6-4-8 a celkové 2. miesto v štatistike medailových umiestnení.

 

Výsledky turnaja nájdete na web stránke:

http://www.sportdata.org/set-online-cz/popup_main.php?popup_action=uploads&vernr=128

 

1. miesto

Kopúňová Miroslava

Kotúčová Katarína

Chovancová Alexandra

Balciarová Dorota

Urík Matej

Višňovská Ivana

Suchánková Ingrid - kata juniorky

 

2. miesto

Meňuš Lukáš

Pipišková Lenka

Botunová Barbora

Hrušecká Erika

Suchánková Ingrid - kumite juniorky

 

3. miesto

Meňuš Lukáš

Sooky Peter

Koribaničová Jana

Bosnyáková Barbora

Longová Katarína

Borecký Ján

Kuchárová Dominika

Linkeschová Kornélia

 

 

 

Oficiálna stránka turnaja:

http://www.karatecup.cz/

 

Organizačné informácie:

Odchod autobusu je dňa 01.10.2010 o :

  • 10,30 hod. OD BILLA na Klokočine - Nitra
  • 12,00 hod. z Domu športu na Junáckej v Bratislave

Predpokladaný príchod je 3.10.2010 v ranných hodinách. Pretekári si musia uzavrieť poistenie liečebných nákladov na deň turnaja ako športovci a musia mať platný cestovný doklad alebo OP. Zabezpečené je ubytovanie, večera , raňajky, štartovné a doprava. Účastnícky poplatok 30 € treba zaplatiť pri nástupe.

 

V prípade svojej neúčasti ihneď hlásiť p. Kretovičovi na tel. : 0905 321 899

 

Nominácia reprezentantov:

 

Kata seniorky :

Bosnyaková Barbora - ŠŠK, Longová Katarína - Rapid, Hrušecká Erika - Tekdan, Čulenová Monika - Hanko, Liptáková Katarína - ŠŠK, Balciarová Dorota - NZ, Ďurovcová Barbora - Rapid

 

Kata seniori :

Urík Matej - Kachi, Touré Michal - Hanko, Sooky Peter - NZ


Kumite seniorky :

-50 kg Botunová Barbora - Metropol
-55 kg Kotúčová Katarína - Union

-61 kg Pečimonová Alexandra- Rapid

-68 kg Višňovská Ivana - Kachi

+68 kg Koribaničová Jana - Humenné

 

Kumite seniori :

-67 kg Granát Marek - Farmex, Čula Martin - ŠŠK, Hajdóny Richard - CMK, Balázs Zoltán - Kolárovo

-75 kg Viskup Viktor - Farmex, Cisár Matúš - ŠŠK

-84 kg Pupkay Tomáš - Monarch

 

Kata kadetky :

Pipišková Lenka - ŠŠK, Chochlíková Monika - Real TR, Kadlečíková Veronika - Real TR


Kata kadeti :

Rebro Marcel - Rapid, Borecký Ján - Kachi


Kumite kadetky :

-47 kg Chovancová Alexandra - Kachi, Kucharová Dominika - KKK, Valentovičová Terézia - Rapid

-54 kg Pillárová Viktória - KKK, Petrašková Lívia - Topoľčany, Linkeschová Kornélia - Union

+54 kg Kopúňová Miroslava - Ekonóm, Banasová Jaroslava - KKK


Kumite kadeti :

-52 kg Dľačovský Matúš - Sabinov, Meňuš Lukáš - Kachi

-57 kg Jopek Matej - Sabinov, Borovský Michal - Kachi

-63 kg Michálek Samuel - Kachi

-70 kg Kabát Jakub - KKK, Kminiak Matej - KK Detva

+70 kg Kabashi Illir - Farmex, Pavúr Samo - KK Zvolen