KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

4. ročník Memoriálu Michala Bozogáňa

                   Vážení priatelia! Karate klub UNION Košice

                                         Vám ďakuje za účasť

                     na 4.ročníku Memoriálu Michala Bozogáňa

                                             dňa 15.1.2011.

 

     Všetky informácie o turnaji nájdete na stránke organizátora turnaja

             http://www.karateunion.sk/MMB/2011/MMB150111.htm

 

Organizátor:             Karate klub UNION Košice
Riaditeľ súťaže:        Ing. Peter Bozogáň
Dátum konania:        15.01.2011 (sobota)
Miesto konania:        Športová hala SOUŽ, Palackého 14, Košice
Prezentácia:             8:00 - 9:00 hod.
Štartovné:               10 Eur / pretekár / každý 10 - ty pretekár z jedného

                                 klubu bezplatne!!!
Ceny:                       1. - 3. miesto -pohár,diplom;

                                 V kategórii mužov a žien za umiestnenie do 3.miesta

                                 finančná odmena podľa umiestnenia 200 ,130 a 60 EUR
Hlavný rozhodca:     Ing. Bácskai Imrich
Rozhodcovia:            Rozhodcov, sudcov a arbitrov nominuje organizátor

Informácie:               0907 927132- Ing. Bozogáň
                                 dorka@extel.sk, emilp@extel.sk

 

Výsledky turnaja:


ml.žiaci -35kg (10-11)
František Kostolník 1.miesto Katsudo Sabinov
Aleksandr Kycherman 2.miesto VAGR Charkov UA
Vitalyi Petrov 3.miesto VAGR Charkov UA
Paweł Sochański 3.miesto Harasuto Lodz PL
ml.žiaci -40kg (10-11)
Ľuboš Džačovský 1.miesto Katsudo Sabinov
Matúš Horváth 2.miesto KK Kretovič Košice
Martin Baňas 3.miesto Union Košice
Tomáš Füzer 3.miesto Union Košice
ml.žiaci +40kg (10-11)
František Varga 1.miesto Katsudo Sabinov
Marek Suchý 2.miesto ŠKP Prešov
Norbert Faltus 3.miesto Farmex Nitra
Raul Nastea 3.miesto Shogunul Oradea RO
ml.žiačky -35kg (10-11)
Martina Ďalogová 1.miesto KK Detva
Solomiya Kmit 2.miesto Union Lviv UA
Dominika Veisová 3.miesto MŠK Žiar nad Hronom
Sára Slobodová 3.miesto KK Detva
ml.žiačky -40kg (10-11)
Alexa Hamšíková 1.miesto CMK Banská Bystrica
Nina Jelžová 2.miesto MŠK Žiar nad Hronom
Yaryna Panas 3.miesto Union Lviv UA
Petra Píchová 3.miesto Central Poprad
ml.žiačky +40kg (10-11)
Veronika Dujavová 1.miesto Katsudo Sabinov
Rebeka Vidová 2.miesto Farmex Nitra
Saskia Adamová 3.miesto Katsudo Sabinov
Laura Fekeová 3.miesto Godžu-Ryu Michalovce
st.žiaci -40kg (12-13)
Miroslav Murín 1.miesto KK Detva
Mateusz Rzeźniczak 2.miesto Harasuto Lodz PL
Sebastian Chereches 3.miesto Shogunul OradeaRO
Dominik Gałązka 3.miesto Harasuto Lodz PL
st.žiaci -50kg (12-13)
Matúš Siladi 1.miesto Union Košice
Richard Hatala 2.miesto MŠK Vranov
Jakub Kasák 3.miesto KK Žilina
Dmytro Kubyshkin 3.miesto Union Lviv UA
st.žiaci +50kg (12-13)
Artem Potaptsev 1.miesto Union Lviv UA
Dávid Kostolník 2.miesto Katsudo Sabinov
Oleg Zapzhal 3.miesto Union Lviv UA
Erik Erdész 3.miesto Union Košice
st.žiačky -40kg (12-13)
Ina Macejková 1.miesto Katsudo Sabinov
Miriama Kozmová 2.miesto Farmex Nitra
Rebecca Cichrová 3.miesto CMK Banská Bystrica
Yaryna Panas 3.miesto Union Lviv UA
st.žiačky -45kg (12-13)
Marta Koshel 1.miesto Union Lviv UA
Nikola Mikušová 2.miesto KK Detva
Kristina Hubáčeková 3.miesto CMK Banská Bystrica
Martina Tatárová 3.miesto MŠK Žiar nad Hronom
st.žiačky +45kg (12-13)
Lucia Forrová 1.miesto Rapid Bratislava
Karolína Kollárová 2.miesto Shihan Poprad
Sára Nikola Kršjaková 3.miesto Shihan Poprad
Karina Rutkowska 3.miesto Kaisho Bialystok PL
kadeti -57kg (14-15)
Péter Sánta 1.miesto Goju Kai Budapest HU
Dmytro Korniychuk 2.miesto Union Lviv UA
Denys Kopytko 3.miesto Union Lviv UA
Roman Zhyvko 3.miesto Union Lviv UA
kadeti -70kg (14-15)
Taras Herchuk 1.miesto Union Lviv UA
Roman Kmit 2.miesto Union Lviv UA
Maksym Boryshchak 3.miesto Union Lviv UA
Miroslav Škvarek 3.miesto KK Trstená
kadeti +70kg (14-15)
Bartłomiej Wilamek 1.miesto Harasuto Lodz PL
Patrik Ščevlík 2.miesto KK Detva
Szymon Ołowski 3.miesto Kaisho Bialystok PL
Samuel Macko 3.miesto Union Košice
kadetky -47kg (14-15)
Lilien Vajda 1.miesto Goju Kai Budapest HU
Justyna Pastewska 2.miesto Kaisho Bialystok PL
Anastasiya Myastkovska 3.miesto Union Lviv UA
Dominika Kuchárová 3.miesto KK Kretovič Košice
kadetky -54kg (14-15)
Anastasiya Vanzhura 1.miesto Union Lviv UA
Dominika Karchová 2.miesto CVČ Dúha Humenné
Patrícia Štrbová 3.miesto KK Žilina
Karinka Krestová 3.miesto KK Kretovič Košice
kadetky +54kg (14-15)
Simona Oriabincová 1.miesto CMK Banská Bystrica
Katarína Sarková 2.miesto Metropol Košice
Alexandra Illes 3.miesto Shogunul Oradea RO
Agnieszka Gałązka 3.miesto Harasuto Lodz PL
juniori -68kg (16-17)
Daniel Kopúň 1.miesto Ekonóm Trenčín
Vitaliy Hashchuk 2.miesto Union Lviv UA
Dániel Molnár 3.miesto Goju Kai Budapest HU
Adam Palkovič 3.miesto Slovšport Trnava
juniori -76kg (16-17)
Andriy Khramushyn 1.miesto Union Lviv UA
Arcenyi Eremin 2.miesto VAGR Charkov UA
Adam Vorobeľ 3.miesto ŠKM Stará Ľubovňa
Kamil Nowak 3.miesto Harasuto Lodz PL
juniori +76kg (16-17)
Serhiy Pozdnyakov 1.miesto Union Lviv UA
Ismail Ndiaye 2.miesto Union Košice
Radoslav Karabinoš 3.miesto ŠKM Stará Ľubovňa
Matúš Migaľ 3.miesto MŠK Vranov
juniorky -53kg (16-17)
Cintia Mészáros 1.miesto Goju Kai Budapest HU
Daniela Závatzká 2.miesto Union Košice
Zuzana Pačutová 3.miesto MŠK Vranov
juniorky -59kg (16-17)
Zuzana Bukovinová 1.miesto ŠKM Stará Ľubovňa
Fruzsina Varga 2.miesto Goju Kai Budapest HU
Monika Babíková 3.miesto Kachi Nitra
Kristína Belešová 3.miesto KK Žilina
juniorky +59kg (16-17)
Veronika Semaníková 1.miesto Katsudo Sabinov
Claudia Bulc 2.miesto Shogunul Oradea RO
Kristina Maurer 3.miesto Karate Do Carei Satu Mare RO
Martina Brtošová 3.miesto CMK Banská Bystrica
muži -75kg (18+)
Anton Bondar 1.miesto Union Lviv UA
Oleksandr Khakhula 2.miesto Union Lviv UA
Rostyslav Tarasenko 3.miesto Union Lviv UA
Oleh Filipovych 3.miesto Union Lviv UA
muži +75kg (18+)
Stanislav Horuna 1.miesto Union Lviv UA
Yaroslav Horuna 2.miesto Union Lviv UA
Rudik Sagrunov 3.miesto VAGR Charkov UA
Ján Kalčok 3.miesto CMK Banská Bystrica
ženy -57kg (18+)
Iryna Kaminska 1.miesto Union Lviv UA
Romana Harasniková 2.miesto Slovšport Trnava
Klaudia Csák 3.miesto Goju Kai Budapest HU
Lucia Kováčiková 3.miesto CMK Banská Bystrica
ženy +57kg (18+)
Dagmara Kubinská 1.miesto Ekonóm Trenčín
Janka Koribaničová 2.miesto CVČ Dúha Humenné
Veronika Semaníková 3.miesto Katsudo Sabinov
Júlia Langošová 3.miesto KK Kretovič Košice

 

Výsledková listina bodov po kluboch
/ 1.miesto 3 body , 2.miesto 2 body, 3.miesto 1 bod /

49 Union Lviv UA
22 Katsudo Sabinov
13 Goju Kai Budapest HU
11 Union Košice
11 CMK Banská Bystrica
11 KK Detva
9 Harasuto Lodz PL
6 VAGR Charkov UA
6 Ekonóm Trenčín
5 ŠKM Stará Ľubovňa
5 Shogunul Oradea RO
5 Farmex Nitra
5 KK Kretovič Košice
4 MŠK Vranov
4 MŠK Žiar nad Hronom
4 CVČ Dúha Humenné
4 Kaisho BailystokPL
3 KK Žilina
3 Rapid Bratislava
3 Shihan Poprad
3 Slovšport Trnava
2 Metropol Košice
2 ŠKP Prešov
1 Kachi Nitra
1 Central Poprad
1 Godžu-Ryu Michalovce
1 KK Trstená
1 Karate Do Carei Satu Mare RO

 

Statistika ucasti

Union Lviv UA 48
Union Košice 31
Shogunul Oradea RO 16
CMK Banská Bystrica 13
Shihan Poprad 12
Katsudo Sabinov 12
KK Detva 12
Central Poprad 11
Harasuto Lodz PL 10
Metropol Košice 10
Karate Do Carei Satu Mare RO 9
Jugo Košice 9
ŠKP Prešov 9
MŠK Vranov 9
ŠKM Stará Ľubovňa 9
KK Trstená 9
VAGR Charkov UA 8
KK Kretovič Košice 7
Rapid Bratislava 7
Goju Kai Budapest HU 7
Slovšport Trnava 7
Godžu-Ryu Michalovce 7
Kaisho Bialystok PL 6
MŠK Žiar nad Hronom 6
Junior Prešov 6
Asahi Dojo 6
Farmex Nitra 5
Budokai Novopolotsk BY 5
KK Žilina 4
CVČ Dúha Humenné 4
KK Sabinov 3
Kachi Nitra 3
Sakura Košice 3
KK Bardejov 2
Ekonóm Trenčín 2
Justitia Miskolc HU 2
Shotokan Salonta RO 2
KK Snina 1
Zen Shotokan Košice 1
Goju-kai Prešov 1