KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

The WKF Premier League - karate1

"Premier League-Karate1 predstavuje v terminológii karate niečo ako Formula 1. Vďaka tomuto projektu má mnoho výborných karatistov z celého sveta možnosť zúčastniť sa desiatich prestížnych turnajov ročne. Už netreba zakaždým čakať až na svetový šampionát..."

 

Projekt Svetovej federácie karate (WKF) je už realitou. Nový systém súťaží sa skladá z desiatich turnajov ročne a odštartoval ho známy medzinárodný turnaj Paris Open v januári 2011. Je to prvý krát, čo WKF ako subjekt organizuje súťaž s finančnými odmenami pre víťazov, pričom bude zároveň vyhlasovať aj celoročného šampióna celkového bodového rebríčku.

 

Nová séria turnajov bude ešte doplnená turnajom "Master´s Cup", v ktorom sa stretnú v kategórii Open 8 najlepších pretekárov sveta.

 

zdroj:

http://wkf.net/index.php?option=com_content&view=article&id=270:wkf-premier-league-karate1-&catid=42:wkf-news&Itemid=109

 

Oficiálne pravidlá Prelmiere League-Karate1_EN

 

Francúzska federácia karate bola prvou hosťujúcou krajinou ligy. V dňoch 15.-16. januára sa známeho turnaja Paris Open zúčastnili aj reprezentanti Slovenského zväzu karate v zložení Monika Višňovská, Viktória Semaníková, Andrej Harničár a Filip Prešinský.

 

Z dostupných informácii budú okrem Francúzska v systéme zaradené turnaje v Rakúsku (Salzburg Open) a Turecku (Istambul Open).

 

Organizačné informácie:

* Odchod reprezentácie je 14.01.2011 o 7:30 z Domu športu, BA.

* Príchod reprezentácie je 17.01.2010 (pondelok) v poobedných hodinách (cca 15:30) do Bratislavy.

 

Všetci účastníci musia mať platný cestovný pas, musia mať uzavreté cestovné poistenie liečebných nákladov a to na celý pobyt ako turisti a na deň turnaja ako športovci. Všetci reprezentanti musia mať kimoná so štátnym znakom, pretekári kumite - ADIDAS. Všetky chrániča na ruky, nohy, hruď a trup certifikované WKF.

Doporučujeme vziať si vreckové, jedlo a nápoje na cestu.

 

Výsledky turnaja:

http://www.sportdata.org/ausschreibungen/327/Results_Kumite_Day1.pdf

 

 

Fotogaléria