Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

12° OPEN D´ITALIA DI KARATE

Slovenský zväz karate si Vás dovoľuje informovať, že z dôvodu kolízie termínov s národnými majstrovstvami Slovenska seniorov, zväz neorganizoval oficiálny výjazd reprezentácie na 12. ročník turnaja OPEN D´ITALIA DI KARATE v Taliansku.

Oficiálna web stránka turnaja:

Propozície turnaja:

Turnaja sa zúčastnila naša reprezentantka Monika Višňovská, ktorá si v kategórii kumite ženy do 55 kg vybojovala cenný BRONZ.

Na ceste za medailou mala Monika 1. kolo free, v 2. kole zvíťazila nad domácou Taliankou Spano 3:0, v 3. kole prehrala s Brazilčankou Kumizaki 1:2 v predĺžení - Brazílčanka sa stala neskôr celkovou víťazkou kategórie. V repasáži v 4. kole Monika vyhrala nad Luxemburčankou Ferreira 4:1 a o bronz (5. kolo) zvíťazila 1:0 nad domácou Taliankou!