02/49249 132
0903 692 095

GERMAN OPEN - Premier League

V dňoch 21.-23. septembra 2012 sa v nemeckom meste Hanau/Frankfurt uskutočnila svetoznáma premier liga Karate1- German open 2012.
Pod vedením reprezentačných trénerov J. Javorského a P. Macka  sa turnaja zúčastnila aj slovenská seniorská reprezentácia:

kata muži - 88 štartujúcich

Urík Matej: v 1. kole zvíťazil 5:0 nad DEN Bentzon Thomas, v 2. kole zvíťazil 3:2 nad CZE Miček Vladimír, v 3. kole zvíťazil 5:0 nad CRO Padovan Damjan, v 4. kole prehral 1:4 nad ITA Tocco Alfredo

Fabián Peter: v 1. kole prehral 2:3 s DEN Rohde Skotte

kata ženy - 74 štartujúcich

Hrušecká Erika: v 1. kole zvíťazila 3:2 s GER Watcher Sophie, v 2. kole zvíťazila 5:0 nad GER Dorfler Sonja. v 3. kole prehrala 0:5 s VIE Nguen Hoang. V repasáži - v 4. kole zvíťazila 5:0 nad FRA Bouchet Pauline, v 5. kole zvíťazila 3:2 nad ITA S. Battaglia. V boji o 3. miesto - v 6. kole prehrala 0:5 s DOM Dimitrova Maria

Liptáková Katarína: v 1. kole zvíťazila 4:0 nad ITA Pezzetti Michela, v 2. kole zvíťazila 3:2 nad GER Krieg Franziska, v 3. kole prehrala 2:3 s FRA Feracci Alexandra

Longová Katarína: v 1. kole prehrala 0:5 s DOM Dimitrova Maria

kumite muži -60 kg - 35 štartujúcich

Adler René: v 1. kole zvíťazil 3:2 nad NOR Fjeldstad Hákon, v 2. kole zvíťazil 8:1 nad GAB Boudjoba Serge, v 3. kole prehral 2:10 s ITA Maresca Luca.

Dobrotka Richard: v 1. kole vyhral 4:0 nad NOR Lund Lasse, v 2. kole vyhral 5:3 nad NED Veaseur Vincent, v 3. kole prehral 3:0 s LAT Kalnins Kalvis. V repasáži - v 4. kole vyhral 4:3 nad TUN Azzouzi Nader. V boji o 3. miesto - v 5. kole prehral 2:10 s UKR Filipovich Oleg

kumite muži -67 kg - 73 štartujúcich

Granát Marek: v 1. kole prehral s FRA Da Costa Logan
kumite muži -75 kg - 70 štartujúcich

Lieskovský Matúš: v 1. kole zvíťazil 8:0 nad DEN Bouloum Noureddine, v 2. kole zvíťazil 11:8 nad AUS Mykhaylenko Sergiy, v 3. kole prehral 2:7 s FYR Cvetkovski Iwo

Prešinský Adam: v 1. kole zvíťazil 1:0 na HUN Koburger Soma, v 2. kole prehral 0:2 s DEN Pallesen Jonas

kumite muži -84 kg - 70 štartujúcich

Farmadin Klaudio: v 1. kole zvíťazil 8:0 nad BEL Verodonck Ricardo, v 2. kole zvíťazil 1:0 nad CRO Milos Marko, v 3. kole zvíťazil 5:0 nad CAN Alexandru Sorin, v 4. kole prehral 0:4 s NED Petersen Timothy. V repasáži - v 5. kole prehral 1:4 s ITA Maestri Nello

Lieskovský Adam: v 1. kole prehral 2:7 s POR Reis Filipe

Pupkay Tomáš: v 1. kole zvíťazil 6:4 nad ESP Hernández Aarón, v 2. kole prehral 0:2 s POR Moreira Nuno
kumite muži +84 kg:  bez nominácie

kumite ženy -50 kg - 27 štartujúcich

Kováčiková Lucia: v 1. kole prehrala 1:2 s CAN Virk Jusieen
kumite ženy -55 kg - 37 štartujúcich

Vojtikevičová Jana: v 1. kole zvíťazila nad GER Atakli Meltem, v 2. kole prehrala 2:0 s FRA Ignace Lucie. V repasáži v 3. kole zvíťazila 3:0 nad ITA Mischiatti Susanna, v 4. kole zvíťazila za stavu 0:0 nad VEN Urango Martinez, v 5. kole - v boji o 3. miesto zvíťazila 5:2 nad ITA Guliemi Selene a obsadila tak 3. miesto. GRATULUJEME!!!
kumite ženy -61 kg - 45 štartujúcich

Semaníková Viktória: v 1. kole zvíťazila 1:4 nad CRO Lenard Ana, v 2. kole prehrala 1:5 s ENG Williams Natalie

Kotúčová Katarína: v 1. kole prehrala 2:3 s USA Eimi Kurita
kumite ženy -68 kg - 44 štartujúcich

Foldesiová Lenka: v 1. kole zvíťazila 6:2 nad GER Weiss Maria, v 2. kole zvíťazila 2:1 nad CRO Sirovica Sara, v 3. kole prehrala 0:2 s USA Murpy Cheryl
kumite ženy +68 kg - 25 štartujúcich

Tatárová Dominika: v 1. kole zvíťazila 1:0 nad GBR Carey Holly, v 2. kole zvíťazila 8:0 nad TUN Aissa Faten, v 3. kole prehrala 0:2 s NED Van Der Voort Ciska

Bulletin turnaja:

Organizačné informácie:

Odchod na turnaj je:

20.9.2012 - 23.59 hod z Nitry (Billa, Klokočina)
21.9.2012 - 01:00 hod z Domu Športu v Bratislave (Junácka 9).

Predpokladaný návrat z turnaja je v pondelok 24.09.2012 v skorých ranných hodinách pred Dom športu v Bratislave a následne v Nitre (Billa, Klokočina).

Účastnícky poplatok je 110 €, ktorý treba zaplatiť pri nástupe do autobusu. Zahŕňa dopravu, ubytovanie, stravu (HB - večeru & raňajky) a štartovné.

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (22.9.-23.9.2012) ako aj cestovné poistenie na dni prepravy 21.9.-24.9.2012.

Všetci pretekári musia mať kimoná so štátnym znakom. Všetky chrániče na ruky, nohy a hruď certifikované WFK.