KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

12th CROATIA OPEN 2012

V dňoch 29.-30. septembra 2012 sa v chorvátskej Rijeke uskutočnil 12. ročník medzinárodného turnaja CROATIA OPEN 2012.

 

Oficiálne výsledky turnaja:

12th CROATIA OPEN 2012_results

 

Výsledky našich reprezentantov:

 

1. miesto - Matúš Lieskovský - kumite male U21 -78 kg

1. miesto - Matej Homola - kumite male junior -68 kg

1. miesto - Dorota Balciarová - kata female U21

1. miesto - Ján Borecký - kata male junior

1. miesto - Dominik Jankech - kata male cadet

1. miesto - Denisa Pešková - kata female cadet

2. miesto - Lenka Pípišková - kata female junior

2. miesto - Andrej Bíreš - kumite male junior -68 kg

2. miesto - Dominik Imrich - kumite male cadet -52 kg

2. miesto - Alexandra Chovancová - kumite female junior -48 kg

2. miesto - Dominika Tatárová - kumite female senior +68 kg

2. miesto - Dominika Tatárová - kumite female U21 +68 kg

2. miesto - Adam Lieskovský - kumite male U21 +78 kg

2. miesto - Peter Fabián - kata male U21

3. miesto - Lenka Foldešiová - kumite female -68 kg

3. miesto - Lenka Foldešiová - kumite female U21 +60 kg

3. miesto - Ilir Kabashi - kumite male junior +76 kg

3. miesto - Marigona Mehmeti - kumite female U21 -53 kg

3. miesto - Jaroslava Baňasová - kumite female junior -59 kg

3. miesto - Simona Oriabincová - kumite female junior +59 kg

3. miesto - Lívia Petrásšková - kumite female junior +59 kg

3. miesto - Ľuboš Džačovský - kumite male cadet -63 kg

3. miesto - Matúš Trokšiar - kumite male cadet -70 kg

3. miesto - Lukáš Meňuš - kata male junior

3. miesto - Matej Urik - kata male senior

3. miesto - Viktória Kučerová - kata female cadet

3. miesto - Julian Enrik Smoliga - kata male cadet

3. miesto - Katarína Longová - kata female senior

 

Oficiálne informácie turnaja:

https://www.sportdata.org/karate/ausschreibungen/552/BILTEN%20-%20Cro%20open%202012.pdf

 

Turnaja sa zúčastnila kompletná seniorská, juniorská aj kadetská reprezentácia v nasledovnom zložení:


NOMINOVANÍ REPREZENTANTI:

 

kata male Urik M., Pipiška F., Fabián P.

kata female Liptáková K., Hrušecká E., Longová K.

kata U21 male Fabián P.

kata U21 female Balciarová D.

kata junior male Dávid S.l, Borecký J., Meňuš L.

kata junior female Ovečková A., Pipišková L., Matyásova S.

kata cadet male Jankech D., Smoliga J.E.

kata cadet female Pešková D.

kumite male -60 kg  Dobrotka R., Adler R.

kumite male -67 kg  Granát M.

kumite male -75 kg  Lieskovský M., Prešinský A., Ditte M.

kumite male -84 kg Farmadin K., Lieskovský A., Pupkay T.

kumite male +84 kg Prešinský F.

kumite female -50 kg Kováčiková L.

kumite female -55 kg Vojtikevičová J., Suchánková I.

kumite female -61 kg Semaníkova V., Kotúčová K.

kumite female-68 kg Foldesiová L., Langošová J.

kumite female +68 kg Tatárová D.

kumite U21 male -68 kg Klima M.

kumite U21 male -78 kg  Garaj M., Palkovič A., Lieskovský M.

kumite U21 male +78 kg  Šoltýs R., Lieskovský A.,

kumite U21 female -53 kg Mehmeti M, Nováková E.

kumite U21 female -60 kg  Schwartzová Z., Suchánková I., Kotúčová K.

kumite U21 female + 60 kg Foldesiová L., Tatárová D.

 

kumite junior male -55 kg Štyriak R.
kumite junior male -61 kg Gažík M., Remenár M., Bogár J.
kumite junior male -68 kg Homola M., Bíreš A.
kumite junior male -76 kg Michalek S., Džačovský M.
kumite junior male +76 kg Kabashi I., Procházka M.
kumite junior female -48 kg Chovancová A.
kumite junior female -53 kg Pilarová V.
kumite junior female -59 kg Baňasová J., Valentovičová T., Kopúňová M.
kumite junior female +59 kg Oriabincová S., Petrásšková L.

 

kumite cadet male -52 kg Imrich D., Riedl D.
kumite cadet male -57 kg Koreň R.
kumite cadet male -63 kg Džačovský L.
kumite cadet male -70 kg Trokšiar M.
kumite cadet male +70 kg Michalec K.
kumite cadet female -47 kg Vidová R., Cichrová R., Macejkova
kumite cadet female -54 kg Kuklová H., Hubačeková
kumite cadet female +54 kg Korbeľová Eva Mária

 

Organizačné informácie:

 

Pre KUMITE:

 

Odchod je v PIATOK 28.09.2012 - o 8,00 hod. z Domu športu na Junáckej 6, Bratislava.

 

Predpokladaný príchod je 30.09.2012 v skorých ranných hodinách do Domu športu na Junáckej 6, Bratislava.

 

 

Pre KATA:

 

Odchod je v SOBOTU 29.9.2012 - o 10.00 hod. z Domu športu na Junáckej 6, Bratislava.

 

Predpokladaný príchod je 1.10. v skorých ranných hodinách do Domu športu na Junáckej 6, Bratislava.

 

 

Zabezpečená preprava, štartovné, ubytovanie - večera a raňajky.

Účastnícky poplatok 50 € zaplatiť pri nástupe. Účastníci musia mať platný cestovný pas, musia si uzavrieť poistenie liečebných nákladov a to na celý pobyt ako turisti a na deň turnaja ako športovci.

Všetci pretekári musia mať kimoná so štátnym znakom. Všetky chrániče na ruky, nohy a hruď certifikované WFK.
Doporučujeme vziať si vreckové, jedlo a nápoje na cestu.

 

Svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba bezodkladne kontaktovať do 24.9.2012 telefonicky aj písomne trénera štátnej reprezentácie Petra Macka.

 

Kontakt: mobil 0948 123 103 / e-mail: macko@karate.sk