KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

13th Czech Karate Open Euro Grand Prix

V dňoch 27.-28. októbra 2012 sa v Plzni uskutočnil 13. ročník medzinárodného turnaja Czech Karate Open Euro Grand prix. Turnaj je zaradený do prestížnej bodovacej ligy CEKL.

 

 

Výsledky turnaja:

Results_Grand Prix Plzeň 2012

 

Oficiálna stránka turnaja:

http://www.karatecup.cz/

 

Na turnaj bola nominovaná seniorská, juniorská a kadetská reprezentácia SZK v zložení:

 

Kata senior male: Urik M., Fabian P.
Kata senior female: Liptáková K., Hrušecká E., Longová K., Balciarová D.
Kata U21 male: Fabián P.
Kata U21 female: Balciarová D.
Kata junior male: Dávid S., Borecký J.
Kata junior female: Ovečková A., Pípišková L,
Kata cadet male: Jankech D., Havlíček D., Smoliga J.E.
Kata cadet female: Pešková D., Brázdová E.
Kumite senior male -60 kg: Dobrotka R., Adler R.
Kumite senior male -75 kg: Lieskovský M., Prešinský A.
Kumite senior male -84 kg: Farmadín K., Lieskovský A.,
Kumite senior female -50 kg:  Kováčiková L., Nováková E.
Kumite senior female -55 kg: Vojtikevičová J., Suchánkova I.
Kumite senior female -61 kg: Semaníkova V., Kotúčová K.
Kumite senior female -68 kg: Foldesiová L.
Kumite senior female +68 kg: Tatárová D.
Kumite senior male OPEN: Prešinský A., Adler R.

Kumite senior female OPEN: Kovačiková L, Semaníková V.
Kumite U21 male -68 kg: Klima M., Dobrotka R.
Kumite U21 male -78 kg: Lieskovský M.

Kumite U21 male +78 kg: Lieskovský A.

Kumite U21 female -53 kg: Nováková E., Mehmeti M., Schwartzová Z.

Kumite U21 female -60 kg: Suchánková I., Kotúčová K.

Kumite U21 female +60 kg: Foldesiová L., Tatárova D.
Kumite junior male -55 kg: Štyriak R.
Kumite junior male -61 kg: Remenár M.
Kumite junior male -68 kg: Homola M., Majerčák P., Bíreš A.
Kumite junior male -76 kg: Michalek S., Džačovský M., Michalec K.
Kumite junior male +76 kg: Kabashi I., Procházka M.
Kumite junior female -53 kg: Chovancová A.
Kumite junior female -59 kg: Kopúňová M., Pilarova V., Baňasová J.
Kumite junior female +59 kg: Oriabincová S.
Kumite cadet male -52 kg: Imrich D., Riedl D., Smoliga J.E.
Kumite cadet male -57 kg: Koreň R.
Kumite cadet male -63 kg: Džačovský Ľ.
Kumite cadet male -70 kg: Erdesz E.

Kumite cadet male +70 kg: Kostolník D., Palušák P, Fuzer J.
Kumite cadet female -47 kg: Cichrová R.
Kumite cadet female -54 kg:
Kuklová H.
Kumite cadet female +54 kg: Korbeľová E. M.

 

Tréneri:             Javorský J., Macko P., Kalčok J., Kretovič F.

Rozhodcovia:   Baďura P.