KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Zoznam širšej reprezentácie

Komisia štátnej reprezentácie (KŠR) schválila zoznam širších reprezentácií SZK v jednotlivých kategóriach. Zostavený bol na základe výsledkov na Majstrovstvách Slovenska v r.2012, víťazov Slovenského pohára za r.2012 a sledovaných súťaží.


Uvedený zoznam je podkladom KŠR na zostavovanie nominácii na sledované turnaje v nasledujúcej sezóne.


Ak sa niekomu zmenila kategória (veková, alebo váhová), treba ju písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk

 

Kumite female -50 kg:
Kováčiková Lucia (CMK BB), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ Žilina), Mehmeti Marigona (KKK Košice), Vorčáková Zuzana (KK Trstená), Harasníková Romana (Slovšport Trnava),

Kumite female -55 kg:
Vojtikevičová Jana (Rapid BA), Suchánková Ingrid (Ekonóm Trenčín), Schwartzová Zuzana (Union Košice), Chajdáková Silvia (AC UNIZA CVČ Žilina).

Kumite female -61 kg:
Semaníková Viktória (Farmex Nitra), Kubinská Dagmar (Ekonóm Trenčín), Kotúčová Katarína (Rapid BA), Chudíková Andrea (UPJŠ Košice), Belešová Kristína (AC UNIZA CVČ Žilina), Pečimonová Alexandra (Rapid BA)

Kumite female -68 kg:
Foldesiová Lenka (Farmex Nitra), Oriabincová Simona (CMK BB), Langošová Júlia (KKK Košice), Babíková Monika (Kachi Nitra), Brtošová Martina (CMK BB).

Kumite female +68 kg:
Tatárová Dominika (CMK BB), Kubalová Zuzana (Rapid BA), Hýllová Miroslava (AC UNIZA CVČ Žilina), Pigová Barbora (Katsudo Sabinov), Privarova Liptáková Viola (TJ ZZO Čadca), Semaníková Veronika (Katsudo Sabinov)

Kumite male -60 kg:
Dobrotka Richard (CMK BB), Adler René (Kachi Nitra), Truska Samo (ŠKM Stará Ľubovňa), Kaleta Jakub (ŠKM Stará Ľubovňa), Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom).

Kumite male -67 kg:
Dobiáš Dominik (KK Spartak Myjava), Kučerák Lukáš (CMK BB), Čarnogurský Dominik (Shihan Poprad)

Kumite male -75 kg:
Lieskovský Matúš (Rapid BA), Prešinský Adam (Farmex Nitra), Klíma Michal (KK UNION Košice), Ditte Michal (Monarch BA), Palkovič Adam (Slovšport Trnava), Viskup Viktor (Farmex Nitra).

Kumite male -84 kg:
Farmadín Klaudio (Farmex Nitra), Lieskovský Adam (Rapid BA), Pupkay Tomáš (Monarch BA), Rajčany Ronald (Slovšport Trnava), Karabinoš Radoslav (ŠKM Stará Ľubovňa).

Kumite male +84 kg:
Šoltýs Róbert (CMK BB), Prešinský Filip (Farmex Nitra), Radúch Marek (KK Dolný Kubín), Jánošík Martin (SC Senec), Dvorský Peter (KK Nesvady), Gonda Slavomír (Shihan Poprad)

Kata male:
Urik Matej (Kachi Nitra), Fabián Peter (Goju kai Prešov), Krupa Ivan (KK Miyagi Lučenec), Pípiška Filip (ŠŠK BA), Toure Michal (Hanko Senica), Kubovič Roman (ŠŠK BA)

Kata female:
Hrušecká Erika (Tekdan BA), Liptáková Katarína (ŠŠK BA), Longová Katarína (Rapid BA), Čierna Dušana (ŠŠK Prievidza), Balciarová Dorota (KK Nové Zámky)

Kumite male U21 -68 kg:
Dobrotka Richard (CMK BB), Dobiáš Dominik (KK Spartak Myjava), Lorencovič Tomáš (Rapid Bratislava), Truska Samo (ŠKM Stará Ľubovňa)

Kumite male U21 -78 kg:
Lieskovský Matúš (Rapid BA), Klíma Michal (Union Košice), Hoľan Andrej (AC UNIZA CVČ Žilina), Palkovič Adam (Slovšport Trnava)

Kumite male U21 +78 kg:
Šoltýs Róbert (CMK BB), Lieskovský Adam (Rapid BA), Gonda Slavomír (Shihan Poprad), Karabinoš Radoslav (ŠKM Stará Ľubovňa)

Kumite female U21 -53 kg:
Schwartzová Zuzana (Union Košice), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ Žilina), Mehmeti Marigona (KKK Košice), Chajdáková Silvia (AC UNIZA CVČ Žilina)

Kumite female U21 -60 kg:
Suchánková Ingrid (Ekonóm Trenčín), Kotúčová Katarína (Rapid BA), Semaníková Veronika (Katsudo Sabinov), Žigmundová Veronika (KK Zvolen), Kopúňová Miroslava (Ekonóm Trenčín)

Kumite female U21 +60 kg:
Tatárová Dominika (CMK BB), Foldesiová Lenka (CMK BB), Bukovinová Zuzana (ŠKM Stará Ľubovňa), Ďurišová Michaela (MŠK Žiar nad Hronom)

Kata female U21:
Balciarová Dorota (KK Nové Zámky), Kormošová Zuzana (KK Trstená), Pokorná Lucia (Slovšport Trnava), Cíferská Katarína (ŠŠK BA)

Kata male U21:
Fabián Peter (Goju-Kai Prešov), Krupa Ivan (Budokan Zvolen), Karabinoš Radoslav (ŠKM Stará Ľubovňa), Gyuri Zoltán (ŠKP PŠ Košice),

Kumite male junior -55 kg:
Štyriak Rastislav (MŠK Žiar nad Hronom)

Kumite male junior -61 kg:
Štyriak Rastislav (MŠK Žiar nad Hronom), Hudec Ján (ŠŠK Prievidza), Gažík Martin (Kumade Topoľčany), Remenár Matúš (Slovšport Trnava)

Kumite male junior -68 kg:
Homola Matej (Farmex Nitra), Bíreš Andrej (CMK BB), Siladi František (KK Union Košice), Volentier Ján (Slovšport Trnava)

Kumite male junior -76 kg:
Michálek Samuel (Kachi Nitra), Škvatek Miroslav (KK Trstená), Džačovský Matúš (Katsudo Sabinov), Katina Filip (MTK Žarnovica)

Kumite male junior +76 kg:
Kabashi Ilir (Farmex Nitra), Vorobeľ Adam (ŠKM Stará Ľubovňa), Vician Rudolf (KK Krupina), Glatz Filip (Shihan Poprad)

Kumite female junior -48 kg:
Kadlečíková Veronika (Real Trenčín), Kúdelová Natália (Kumade Topoľčany),

Kumite female junior -53 kg:
Chovancová Alexandra (Kachi Nitra), Mikušková Natália (KK Trend Bánovce n/B.), Kuchárová Dominika (KKK Košice), Halgašová Zuzana (Rapid Bratislava)

Kumite female junior -59 kg:
Kopúňová Miroslava (Ekonóm Trenčín), Valentovičová Terézia (Rapid Bratislava), Pillárová Viktória (KKK Košice), Urdová Kristína (Goju-kai Prešov)

Kumite female junior +59 kg:
Baňasová Jaroslava (KKK Košice), Oriabincová Simona (CMK BB), Petrasšková Lívia (Kumade Topoľčany), Štreicherová Kristína (Kumade Topoľčany)

Kata male junior:
Borecký Ján (KK Nové Zámky), Dávid Samuel (Kachi Nitra), Gažík Martin (Kumade Topoľčany, Vančo Dominik (Kachi Nitra), Lukáš Meňuš (Kachi Nitra)

Kata female junior:
Ovečková Alžbeta (Hanko Senica), Pípišková Lenka (ŠŠK Tupolevova BA), Mátyásová Simona (Rapid BA), Kadlečíková Veronika (Real Trenčín), Pokorná Lucia (Slovšport Trnava)

Kumite male cadet -52 kg:
Riedl Denis (CMK BB), Foľvarský Peter (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Imrich Dominik (KK Iglow SNV), Laurov Milan (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite male cadet -57 kg:
Buday Dominik (KK Drap Partizánske), Koreň Roman (CMK BB), Kasak Jakub (AC UNIZA CVČ Žilina), Benčko Erik (KKK Košice)

Kumite male cadet -63 kg:
Džačovský Ľuboš (Katsudo Sabinov), Faltus Norbert (Farmex Nitra), Bogár Ján (TAIYO Kolárovo), Zguriš Branislav (KK Spartak Myjava)

Kumite male cadet -70 kg:
Michalec Kristián (TJ ZZO Čadca), Erdész Erik (KK UNION Košice), Vontszemu Nikolas (KK TAIYO Kolárovo), Trokšiar Matúš (CMK BB)

Kumite male cadet +70 kg:
Kostolník Dávid (Katsudo Sabinov), Jóba Attila (KK TAIYO Kolárovo), Palušák Patrik (KK UNION Košice), Mojžiš Marek (Kumade Topoľčany), Fuzer Ján (KK UNION Košice)

Kumite female cadet -47 kg:
Vidová Rebeka (Farmex Nitra), Cichrová Rebecca (CMK BB), Červená Silvia (KK Trend Bánovce n/B.), Fialová Barbora (KK ABC Komárno)

Kumite female cadet -54 kg:
Kozmová Miriama (Farmex Nitra), Hurychová Veronika (Kumade Topoľčany), Dujavová Veronika (Katsudo Sabinov), Spálová Terezka (KK ABC Komárno)

Kumite female cadet +54 kg:
Kuklová Hana (Kachi Nitra), Kollárová Karolína (Shihan Poprad), Zimanová Kristína (indiv.člen SZK), Valentová Viktória (TJ Metropol Košice)

Kata male cadet:
Jankech Dominik (Kachi Nitra), Smoliga Julian Enrik (Rapid BA), Čerňanský Patrik (KK TAIYO Kolárovo), Havlíček Daniel (Rapid BA)

Kata female cadet:
Pešková Denisa (Budokan Zvolen), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen), Červená Silvia (KK Trend Bánovce n/B.), Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza)