KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Austria Junior Open 2013

AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2013

(22.-23.6.2013)


Výsledky turnaja:

Výsledky turnaja

 

Kata Individual Female U10:
1.miesto - Oboňová Romana
3.miesto - Franková Simona

Kata Individual Female U12:
1.miesto - Hlavačková Nina
2.miesto - Kubišová Emma
3.miesto - Maruniaková Gabriela

Kata Individual Female U14:
1.miesto - Merašická Nikoleta
3.miesto - Prpičová Simona

Kata Individual Female U16:
2.miesto - Báčiková Ľudmila
3.miesto - Brazdova Ema

Kata Individual Female U18:
1.miesto - Ovečková Alžbeta
3.miesto - Pešková Denisa

Kata Individual male U10:
3.miesto - Kunik Denis_Juraj

Kata Individual male U12:
1.miesto - Lacika Miloš

Kata Individual male U14:
1.miesto - Duška Enriko
3.miesto - Szolár Pavol

Kata Individual male U16:
2.miesto - Havlíček Daniel

Kata Individual male U18:
1.miesto - Borecký Ján
3.miesto - Meňuš Lukáš

Kata Individual male U21:
2.miesto - Krupa Ivan

Kata Team female U16:
1.miesto - Slovak national team:
Báčiková Ľudmila
Brazdova Ema
Merašická Nikoleta

Kata Team female U18:
1.miesto - Slovak national team:
Prpičová Simona
Micková Klaudia
Kadlečíková Veronika

Kumite Individual female U12 + 140:
1.miesto - Kozárová Eva
2.miesto - Pálinkášová Laura
3.miesto - Krivdová Sára

Kumite Individual female U12 - 140:
1.miesto - Langová Katarína
3.miesto - Hlavačková Nina

Kumite Individual female U14 + 155:
1.miesto - Hamšíková Alexa

Kumite Individual female U16 - 47:
3.miesto - Vidová Rebeka

Kumite Individual female U18 + 59:
3.miesto - Petrásšková Lívia

Kumite Individual female U18 - 48:
3.miesto - Kadlečíková Veronika

Kumite Individual female U18 - 53:
3.miesto - Chovancová Alexandra

Kumite Individual female U18 - 59:
3.miesto - Pillárová Viktória

Kumite Individual female U21 + 60:
2.miesto - Foldesiova Lenka

Kumite Individual female U21 - 53:
2.miesto - Nováková Eva
3.miesto - Mehmeti Marigona

Kumite Individual female U21 Open:
1.miesto - Kopúňová Miroslava
2.miesto - Foldesiova Lenka

Kumite Individual male U12 + 145:
2.miesto - Hudec Matúš
3.miesto - Šebok Patrik

3.miesto - Kósa Tomáš
Kumite Individual male U12 - 145:
1.miesto - Hauser Igor

Kumite Individual male U12 Open:
1.miesto - Kósa Tomáš

Kumite Individual male U14 - 155:
1.miesto - Kubajda Dominik
3.miesto - Duška Enriko
3.miesto - Bagaev Mimolat

Kumite Individual male U14 - 165:
1.miesto - Podsklan David

Kumite Individual male U14 Open:
3.miesto - Podsklan David

Kumite Individual male U16 + 70:
3.miesto - Palušák Patrik

Kumite Individual male U16 - 52:
1.miesto - Podsklan David

Kumite Individual male U16 - 57:
3.miesto - Laurov Milan

Kumite Individual male U18 + 76:
2.miesto - Kabashi Ilir

Kumite Individual male U18 Open:
1.miesto - Kabashi Ilir

Kumite Individual male U21 - 78:
3.miesto - Lieskovský Matúš

Kumite Individual male U21 Open:
1.miesto - Lieskovský Matúš
2.miesto - Lieskovský Adam

 

 

 

 

 

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:

 

AUTOBUS č. 1: (DORAST, JUNIOR, U21)

Vedúci výpravy: repr. tréner - Július Valenta:  0905 753 524

 

ZOZNAM PRETEKÁROV, TRÉNEROV

           

Odchod na turnaj je dňa 21.06.2013 (PIATOK)

z Košíc: o 6:00 hod. - Obchodny dom Milla na sidlisku Tahanovce

z Banskej Bystrice: o 8:45 hod. - Železničná stanica (je hneď vedľa autobusovej st.)
Predpokladaný návrat z turnaja je v nedeľu 23.06.2013 v skorých ranných hodinách.

 

AUTOBUS č. 2: (DORAST, JUNIOR, U21)

Vedúci výpravy: repr. tréner - Peter Macko: 0948 123 103

 

ZOZNAM PRETEKÁROV, TRÉNEROV, ROZHODCOV

      

Odchod na turnaj je dňa 21.06.2013 (PIATOK)

z Nitry: o 11:30 hod. - Obchodny dom BILLA - sídlisko Klokočina v Nitre

z Bratislavy: o 12:30 hod. - Dom Športu, Junácka ul. 6 (vedľa Polusu)

Predpokladaný návrat z turnaja je v nedeľu 23.06.2013 v skorých ranných hodinách.

 

AUTOBUS č. 3: (DETI- U10, U12, U14)

Vedúci výpravy: repr. tréner - Ján Kalčok: 0910 947 484

 

ZOZNAM PRETEKÁROV, TRÉNEROV, ROZHODCOV, RODIČOV

             

Odchod na turnaj je dňa 22.6.2013 (SOBOTA)

z Banskej Bystrice:  o 8:00 hod. - Železničná stanica (hneď vedľa autobusovej st.)

z Nitry: o 9:30 hod. - Vlaková stanica

z Bratislavy: o 11:00 hod. -  Dom Športu, Junácka ul.6 (vedľa Polusu)

Predpokladaný návrat z turnaja je v pondelok 24.6. 2013 v skorých ranných hodinách.

 

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (22.-23.06.2013) ako aj cestovné poistenie na dni prepravy 21.-24.06.2013.

 

Účastnícky poplatok je 80 € (ktorý treba uhradiť pri nástupe do autobusu).

 

Cena zahŕňa autobusovú dopravu, ubytovanie, stravu (HB - večeru & raňajky).

Štartovné za pretekára hradí SZK.

 

!!! Prihlásení reprezentanti - treba potvrdiť svoju účasť do 6.6.2013 !!!

Aj v prípade svojej neúčasti treba ihneď kontaktovať do 6.6.2013 písomne trénera štátnej reprezentácie Petra Macka na macko@karate.sk !!!

 

Aktuálna nominácia pretekárov:


SOBOTA 22.6.2013:
Kata kadeti: Smoliga Julian Enrik (Rapid BA), Havlíček Daniel (Rapid BA), Čerňanský Patrik (KK Taiyo Kolárovo)
Kata juniori: Borecký Ján (KK N.Zámky), Jankech Dominik (Kachi NR), Dávid Samuel (Kachi NR), Vančo Dominik (Kachi NR), Lukáš Meňuš (Kachi NR)
Kata U21: Fabián Peter (Goju-kai Prešov), Krupa Ivan (Budokan Zvolen), Gyuri Zoltan (UP JŠ Košice), Rebro Marcel (Rapid BA)
Kata kadetky: Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza), Bačíková Ludmila (ŠŠK Prievidza)

Doplnení: Micková Klaudia (Real TN), Dolníková Nataša (Budokan Zvolen)
Kata juniorky: Ovečková Alžbeta (Hanko Senica), Pešková Denisa (Budokan Zvolen), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen), Prpičová Simona (Real TN), Kadlečíková Veronika (Real TN)

Kata družstvá: Brázdová, Merašická, Bačíková - Micková, Prpičová, Kaldečíková
Kumite kadeti -52kg: Imrich Dominik (KK Iglow Spiš.N.Ves), Smoliga Julián Enrik (Rapid BA), Foľvarský Peter (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Varga František (Katsudo Sabinov), Balheim Boris (Rapid BA)
Kumite kadeti -57kg: Bitto Pavol (Slovšport Trnava), Riedl Denis (CMK BB), Baňas Martin (KK Union KE), Laurov Milan (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite kadeti -63kg: Ďžačovský Ľuboš (Katsudo Sabinov), Siládi Matúš (KK Union Košice), Majirský Daniel (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Koreň Roman (CMK BB), Benčko Erik (KKK Košice)
Kumite kadeti -70kg: Buday Dominik (KK Drap Partizánske), Faltus Norbert (Farmex NR)
Kumite kadeti +70kg: Jóba Atila (KK Taiyo Kolárovo), Palušák Patrik (KK Union Košice)
Kumite kadetky -47kg: Vidová Rebeka (Farmex NR), Cichrová Rebecca (CMK BB)
Kumite kadetky -54kg: Kozmová Miriama (Farmex NR), Dujavová Veronika (Katsudo Sabinov), Hubačeková Kristína (CMK BB), Spálová Terezka (KK ABC Komárno)
Kumite kadetky +54kg: Kolárová Karolina(Shihan Poprad), Valentová Viktória (TJ Metropol Košice), Baďurová Michaela (ŠŚK BA)

Doplnení: Trokšiarová Timea (CMK BB), Korbeľová Evamária (CMK BB)
Kumite juniori -61kg: Remenár Matúš (Slovšport Trnava), Gažík Martin (Kumade Topoľčany)
Kumite juniori -68kg: Bogár Ján (Taiyo Kolárovo), Homola Matej (Farmex NR), Fuzer Ján (KK Union KE)
Kumite juniori -76kg: Erdész Erik (KK Union Košice), Bíreš Andrej (CMK BB), Michalec Kristián (KK Čadca), Trokšiar Matúš (CMK BB)
Kumite juniori +76kg: Kabashi Ilir (Farmex NR)
Kumite juniorky -48kg: Kadlečíková Veronika (Kachi NR), Červená Silvia (Bánovce n/Bebravou), Macejková Ina (Katsudo Sabinov)
Kumite juniorky -53kg: Chovancová Alexandra (Kachi NR)
Kumite juniorky -59kg: Pilárová Viktória (KKK Košice)
Kumite juniorky +59kg:Baňasová Jaroslava (KK Kretovič), Zimanová Kristína (Atlant NR), Petrásšková Lívia (Kumade Topoľčany), Valentovičová Terézia (Rapid BA)
Kumite U21 -68kg: Volentier Ján (Slovšport Trnava)
Kumite U21 -78kg: Škvarek Miroslav (KK Trstená), Vician Rudolf (KK Krupina)

Kumite U21 +78kg: Glatz Filip (Shihan Poprad), Karabinoš Radoslav (ŠKM-KK St. Ľubovňa)
Kumite U21 -53kg: Mehmeti Marigona (KKK Košice), Nováková Eva (AC Uniza Žilina), Schwarzová Zuzana (KK Union Košice)
Kumite U21 -60kg: Kopúňová Miroslava (Ekonóm Trenčín)
Kumite U21 +60kg: Földésiová Lenka (Farmex NR), Bukovinová Zuzana (ŠKM-KK St. Ľubovňa),

 

NEDEĽA 23.6.2013:
Kata ml.žiačky U10: Oboňová Romana (ŠŠK Prievidza)

Doplnení: Franková Simona (ŠŠK Prievidza)
Kata st. žiačky U12: Hlavačková Nina (Kachi NR), Maruniaková Gabriela (Budokan Zvolen), Kubišová Emma (KK Európa Trenčín)

Doplnení: Niznerová Kristína (Rapid BA), Čukanová Michaela (Rapid BA), Langová Katarína (Kumade Topoľčany)
Kata ml.dorastenky U14: Bogárová Dominika (KK Taiyo Kolárovo), Prpičová Simona (Real Trenčín)

Doplnení: Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza)
Kata ml.žiaci U10: Kunik Denis Juraj (Kachi NR)

Doplnení: Lukáš Samuel Loch (ŠŠK Prievidza)

Kata st.žiaci U12: Lacika Miloš (Kachi NR)

Kata ml. dorastenci U14: Szolár Pavol (Budokan ZV), Duška Enriko (Kachi NR)

Kumite st.žiačky U12 -140cm: Langová Katarína (Kumade Topoľčany)

Doplnení: Hlavačková Nina (Kachi NR)
Kumite st. žiačky U12 +140cm: Pálinkášová Laura (KK Triumph Šurany), Krivdová Sára (KK Iglow Spiš.N.Ves), Dobrovičová Daniela (KK Union KE), Kozárová Eva (Farmex NR)

Doplnení: Kalčoková Lujza (CMK BB)
Kumite ml. dorastenky U14 +155cm: Hamšíková Alexa (CMK BB), Smetanová Terézia (KK Kretovič KE)

Doplnení: Pillarova Tatiana (KK Kretovič)
Kumite st. žiaci U12 -145cm: Lacika Miloš (Kachi NR), Hauser Igor (Shihan Poprad), Janovčík Maroš (Iglow SNV)

Kumite st.žiaci U12 +145cm: Mráz Oliver (KK Ippon BA), Šebok Pavel (Farmex NR)

Doplnení: Kover Adam (Budokan ZV), Hudec Matúš (ŠKP Čadca)
Kumite st. žiaci U14 -155cm: Pončka Marek (ŠKP Čadca), Duška Enriko (Kachi NR),

Doplnení: Kubajda Dominik (CMK BB), Gyurik Adi (Rapid BA), Mimolat Bagaev (ŠŠK BA), Kajánek Dávid (ŠKP Čadca)
Kumite st. žiaci U14 -165cm: Šutiak Pavel (Rapid BA), Podsklan David (Farmex NR)

 

UPOZORNENIE!!!

Účasť & váhovú, vekovú kategóriu treba písomne potvrdiť do 02.06.2013 trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na e-mail: macko@karate.sk, 0948 123 103. V kategórii kumite U12, U14 aj výšku pretekára.


!!! Každý pretekár počas sledovanej súťažnej sezóny musí štartovať vo vekovej & váhovej kategórii, o ktorú sa mieni uchádzať na šampionát- Majstrovstvá sveta v Španielsku 2013 !!!

 

Chrániče:

Chránič zubov, Chrániče rúk, Chrániče holení a priehlavkov, Hrudný chránič-ženy, Body-protector je povinný pre všetky vekové kategórie, Face mask- je povinná pre kategórie kumite U12, U14 a kadetov.


Protectors:
Fist protectors, foot and shinprotectors (red/blue), breast protectors for girls and gumshields are duty! Jockstraps are allowed.

Face mask and body according the rules WKF.

According the rules of the austrian karate federation the face mask and the body protector is also reguired in the categorie U12 and U14!!!

 

Bulletin turnaja