KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Reprezentačné sústredenie kadetov, juniorov, U21 - 062021

Reprezentačné sústredenie kadetov, juniorov, U21

 

Svoju účasť/neúčasť nepotvrdili:

 

kumite kadetky: Zacharová E. (KK SHIHAN PP)

 

Dňa 25. - 27. júna 2021 (PIATOK až NEDEĽA) sa v Sport Resort Slovenka, v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční SÚSTREDENIE širšej reprezentácie kadetov, juniorov a U21, ktoré je zaradené v Pláne prípravy na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 v Tampere/Fínsko (20.-22.8.2021)


Zraz reprezentantov (KATA a KUMITE):

25.6.2021 (PIATOK) o 15:30 hod. v Sport Resort Slovenka - Moštenica.

 

Každý z účastníkov reprezentačného sústredenie sa musí pri príchode preukázať trénerom:

 

VYHLÁSENIE_O_BEZINFEKČNOSTI

VYHLÁSENIE_O_BEZINFEKČNOSTI_Zákonný_zástupca

 

negatívnym výsledkom RT-PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID -19 nie starším ako 72 hodín, alebo negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID -19 nie starším ako 24 hodín.

 

Výnimky pre osoby:

 

a) ktoré sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 90 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ nebola aplikovaná druhá dávka očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19,
b) ktoré sú najmenej 21dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, pokiaľ bola aplikovaná druhá dávka očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19,
c) ktoré sú najmenej 21 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19,
d) ktoré sú najmenej 21 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
e) osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,


- v prípade skutočností podľa bodov a)e) je potrebné predloženie príslušného dokladu, resp. doklad môžte zaslať aj vopred mailom na office@karate.sk.

 

Každý z účastníkov reprezentačného sústredenia musí pri príchode odovzdať trénerom:

 

- VYHLÁSENIE_O_BEZINFEKČNOSTI

- VYHLÁSENIE_O_BEZINFEKČNOSTI_Zákonný_zástupca

 

- preukázať sa modrým SZK preukazom s platnou lekárskou priehliadkou

- preukázať sa preukazom poistenca.

 

Účastnícky poplatok je 40 €, zahŕňa ubytovanie a stravu (plnú penziu), ktorú treba zaplatiť na reprezentačnom sústredení.

Účastnícky poplatok je nemenný (aj v prípade ak bude niekto menej ako 2 noci na reprez. sústredení).

 

1.) Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: office@karate.sk
2.) Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby).


Ukončenie reprezentačného sústredenia (KATA a KUMITE): 27.6.2021 (NEDEĽA) na obed.

 


!!! Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť najneskôr do 20.6.2021 (NEDEĽA) na mail: office@karate.sk. !!!

 

V prípade, že niektorí z nominovaných reprezentantov nepotvrdia svoju účasť (do 20.6.2021-NEDEĽA), po tomto termíne môžu byť nahradení ďalšími reprezentantmi. Prípadní ďalší záujemcovia o účasť na sústredení (v prípade uvoľnenia kapacity) sa môžte nahlásiť na mail: office@karate.sk.

 

Nominácia reprezentantov:


kata kadetky: Gamová N. (ŠŠK BA), Hrnčárikova M. (Real TN), Líšková L. (ŠŠK Prievidza), Mišejová S. (ŠŠK Prievidza)

kata juniorky: Bruňanská K. (ŠŠK Prievidza), Školníková V. (Budokan Zvolen)

kata staršie juniorky U21: Čukanová M. (TJ Rapid BA), Takáčová T. (ŠŠK BA), Vaňová V. (ŠŠK Prievidza)


kata kadeti: Cisár S. (ŠŠK BA), Kodaj S. (Rapid BA), Muller J. (Kachi NR)

kata juniori: Hrčka R. (ŠŠK BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky), Rebro M. (ŠŠK BA), Šlehofer R. (ŠŠK BA)

kata starší juniori U21: Duhan D. (ŠŠK BA), Pišta J. (Slovšport TT), Szolár P. (Budokan ZV), Štelcl A. (TJ Metropol KE)

 

kata team kadetky-juniorky: Bruňanská K.-Líšková L.-Mišejová S. (ŠŠK Prievidza)
kata team kadeti-juniori: Hrčka R.-Rebro M.-Šlehofer R. (ŠŠK BA)


kumite kadetky:

Jalowiczorová V. (Junior Prešov), Malá L. (CMK BB), Mišovýchová Z. (Drap Partizánske)
Dvorská L. (CMK BB), Jeseničová N. (Tornado NR), Kalamárová A. (MŠK Žiar n/Hronom), Slivková J. (Drap Partizánske), Zacharová E. (KK SHIHAN PP)
Benianová Ema (Spartak Myjava), Polonyová B. (CMK BB), Šnírerová S. (CMK BB)

 

kumite kadeti:
Bukovič N. (KKK KE), Chrenko J. (CMK BB), Ivančík O. (Slovšport TT), Mašlej M. (KK Detva), Sečkár Š. (MŠK Žiar n/Hronom)
Cséfalway P. (Real TN), Majba J. (Kachi NR), Mališ F. (KK Detva), Papp Z. (UPJŠ KE), Pirčák V. (KKK KE)
Chovanec M. (KK Detva), Kováč S. (KK Šurany), Krajan T. (CMK BB), Králik T. (KK Žilina)
Bohunický L. (Rapid BA), Křesťák P. (Union KE), Turaz L. (Farmex NR)
Lalík L. (KK Detva), Širgel A. (KK Detva)


kumite juniorky:
Kvasnicová N. (Tornado NR), Mrázová L. (Ekonóm TN)
Bandurová V. (KKK KE), Herditzka M. (UPJŠ KE), Váczy A. (UPJŠ KE), Vlasáková A. (Ekonóm TN)
Bolečková V. (Kachi NR), Helferová V. (Farmex NR), Melišová E. (Drap Partizánske)
Baková R. (Kachi NR), Nová L. (Kachi NR), Mesárošová N. (Kachi NR)

 

kumite juniori:
Čiaky M. (CMK BB), Maňko Jakub (CMK BB)
Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom), Kmeť A. (KK Detva), Nový D. (Kachi NR), Žbodák T. (ŠŠK BA)
Chudík A. (CMK BB), Kočuta M. (KK Žilina), Kunik D. (Farmex NR), Masaryk S. (ŠŠK BA)
Fabian M. (Union KE), Kešeľak D. (Iglow SNV), Poliak J. (CMK BB), Prievozník Š. (Seigokan), Radoš Ľ. (KKK KE)
Bagaev M. (ŠŠK BA), Bohunický D. (Rapid BA), Labuda J. (KK Žilina)


kumite staršie juniorky U21:

Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)

Bogárová D. (ŠŠK BA), Schlettova D. (Rapid BA)

Pálinkášová L. (Farmex NR), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)

Krivdová S. (Iglow SNV), Pevalová M. (KK Žilina), Vargová N. (IMPERIUM NR)

Bakayová Z. (IMPERIUM NR), Jelžová Nina (MŠK Žiar n/Hronom)

 

kumite starší juniori U21:

Bajza D. (Slovšport TT), Hajdu M. (ŠŠK BA), Jurík M. (Farmex NR)
Černický Ja. (Iglow SNV), Maroši D. (ŠŠK BA), Štetina J. (Spartak Myjava), Tvrdoň A. (ŠŠK BA)
Bugoš A. (UPJŠ KE), Černický Ju. (Iglow SNV), Melicher M. (ŠŠK BA), Šimun M. (ŠŠK BA), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)
Drajna D. (Rapid BA), Janovčík M. (Iglow SNV), Kósa T. (Farmex NR), Pavlák M. (Farmex NR)
Schwartz R. (Union KE)