KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Letné reprezentačné sústredenie kadetov, juniorov, U21, seniorov 2021

Reprezentačné sústredenie kadetov, juniorov, U21, seniorov

(25. - 28.8.2021)

 

Svoju účasť/neúčasť nepotvrdili:

Jurík M. (Farmex NR) - kumite starší juniori U21

 

nominácia bola doplnená:

 

kata kadetky: Borisová V. (Slovšport TT), Kadlecajová V. (Real TN), Mišejová S. (ŠŠK Prievidza), Mrázová R. (TJ Rapid BA), Predanócy L. (Ekonóm TN),
kata juniorky: Bruňanská K. (ŠŠK Prievidza), Gamová N. (ŠŠK BA),  Hrnčáriková M. (Real TN), Kňazovčíková N. (Real TN), Líšková L. (ŠŠK Prievidza), Školníková V. (Budokan Zvolen)
kata staršie juniorky U21: Čukanová M. (TJ Rapid BA), Takáčová T. (ŠŠK BA), Vaňová V.
kata seniorky: Bačíková Ľ., Balciarová D. (Farmex NR), Merašická N., Vaňušaniková J. (ŠŠK BA)

kata kadeti: Cisár S. (ŠŠK BA), Filip D. (TJ Rapid BA), Galuev V. (KK Nové Zámky), Muller J. (Kachi NR)
kata juniori: Kodaj S. (Rapid BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)
kata starší juniori U21: Duhan D. (ŠŠK BA), Hrčka R. (ŠŠK BA), Rebro M. (ŠŠK BA), Šlehofer R. (ŠŠK BA), Štelcl A. (TJ Metropol KE) 
kata seniori: Smoliga J.E. (KK Nové Zámky), Szolár P. (Budokan ZV)

kata team kadetky-juniorky: Bruňanská K.- Líšková L.- Mišejová S. (ŠŠK Prievidza)
kata team seniorky:  - Bačíková Ľ. - Merašická N. - Vaňová V.
kata team seniori: Hrčka R.- Rebro M.- Šlehofer R. (ŠŠK BA)

 

kumite kadetky:
-
Jalowiczorová V. (Junior Prešov), Malá L. (CMK BB), Žáková N. (KUMADE TO)
- Jeseničová N. (Tornado NR), Kalamárová A. (MŠK Žiar n/Hronom), Malchová K. (Tornado NR)
- Chrastinová P. (KK Mugen), Dabin J. (Drap Partizánske), Dvorská L. (CMK BB), Ozsvaldová L. (CMK BB), Luptáková N.L. (CMK BB), Šnírerová S. (CMK BB)

kumite kadeti:
-
Chrenko J. (CMK BB), Ivančík O. (Slovšport TT), Krivda M. (Iglow SNV), Mališ F. (KK Detva), Mečír L. (Farmex NR), Pechota J. (KK Žilina)
- Bukovič N. (KKK KE), Majba J. (Kachi NR)
- Pirčák V. (KKK KE)
- Kováč S. (KK Šurany), Králik T. (KK Žilina)
- Bohunický L. (Rapid BA), Turaz L. (Farmex NR)

 

kumite juniorky:
-
Kvasnicová N. (Tornado NR), Mrázová L. (Ekonóm TN)
- Baková R. (Kachi NR), Vlasáková A. (Ekonóm TN)
- Helferová V. (Farmex NR), Luptáková N.L. (CMK BB)
- Hóková E. (Farmex NR), Mesárošová N. (Kachi NR), Polonyová B. (CMK BB), Váczy A. (UPJŠ KE)

 

kumite juniori:
-
Čiaky M. (CMK BB), Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom)
- Maňko Jakub (CMK BB), Kočuta M. (KK Žilina), Sečkár Š. (MŠK Žiar n/Hronom), Žbodák T. (ŠŠK BA)

- Chudík A. (CMK BB), Papp Z. (UPJŠ KE)
- Kešeľak D. (Iglow SNV), Radoš Ľ. (KKK KE)
- Bagaev M. (ŠŠK BA), Labuda J. (KK Žilina)

 

kumite staršie juniorky U21:
-
Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Suchá B. (Seigokan Piešťany), Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)
- Schlettova D. (Rapid BA), Vargová N. (Imperium NR)
- Pálinkášová L. (Farmex NR), Pevalová M. (KK Žilina), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)
- Krivdová S. (Iglow SNV)
- Bakayová Z. (IMPERIUM NR)

kumite starší juniori U21:
-
Jurík M. (Farmex NR)
- Černický Ja. (Iglow SNV), Maroši D. (ŠŠK BA), Tvrdoň A. (ŠŠK BA)
- Kunik D. (Farmex NR), Masaryk S. (ŠŠK BA), Melicher M. (ŠŠK BA), Prievozník Š. (ŠŠK BA), Šimun M. (ŠŠK BA), Štetina J. (Spartak Myjava)
- Bohunický D. (Rapid BA),  Divílek P. (ŠŠK BA), Janovčík M. (Iglow SNV), Pavlák M. (Farmex NR), Poliak J. (CMK BB), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)
- Černický Ju. (Iglow SNV), Kósa T. (Farmex NR), Szabó K. (KK IMPERIUM NR)

 

Kumite seniorky
- Kováčiková L. (CMK BB), Spálová T. (ŠŠK BA), Veisová D. (CMK BB)
- Bogárová D. (ŠŠK BA), Kuklová H. (ŠŠK BA), Schwartzová Z. (Union KE)
- Hrnková S. (KK Žilina), Suchánková I. (Ekonóm TN), Ťažká L. (MP Brezno), Pillárová V. (KKK KE)
- Kopúňová M. (KK Mugen), Tapajčíková T. (CMK BB)
- Jelžová Nina (MŠK Žiar n/Hronom), Tatárová D. (CMK BB)

 

Kumite seniori:
- Bugoš A. (UPJŠ KE), Hajdu M. (ŠŠK BA), Imrich D. (Iglow SNV)
- Homola M. (Farmex NR)
- Bagaev M. (ŠŠK BA), Lieskovský M. (Rapid BA), Podsklan D. (Farmex NR)
- Gyurík A. (Rapid BA)
- Hačko M. (Rapid BA), Jóba A. (Taiyó Kolárovo)

 

Pretekári, tréneri, členovia realizačného tímu, ktorí sa preukážu výnimkou (očkovaní, prekonaní COVID) budú 25.8.2021 pri nástupe na reprezentačné sústredenie testovaní Antigénovým testom pred vstupom do areálu Sport Resort Slovenka.

 

Dňa 25. - 28. augusta 2021 (STREDA až SOBOTA) sa v Sport Resort Slovenka, v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční SÚSTREDENIE širšej reprezentácie kadetov, juniorov, U21 a seniorov, ktoré je zaradené

 v Pláne prípravy na Majstrovstvá sveta seniorov Dubaj/UAE (16.-21.11.2021)

a

v Pláne prípravy na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 Praha/Česko (4.-6.2.2022).

 

Zraz reprezentantov (KATA a KUMITE):

25.08.2021 (STREDA) o 17:00 hod. v Sport Resort Slovenka - Moštenica.

 

Každý z účastníkov reprezentačného sústredenie sa musí pri príchode preukázať trénerom:

 

negatívnym výsledkom RT-PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID -19 nie starším ako 24 hodín od doručenia výsledku.

 

Výnimky pre osoby, ktoré prekonali COVID-19 (pred nie viac ako 180 dňami) a plne zaočkované, pričom za plne zaočkovanú sa bude považovať osoba:

 

a) ktorá je najmenej 14 dní ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, alebo
b) ktorá je najmenej 21 dní ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo
c) ktorá je najmenej 14 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo


d) prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

 

- v prípade skutočností podľa bodov a) až d) je potrebné predloženie príslušného dokladu a zaslanie dokladu vopred mailom na office@karate.sk do 24.8.2021 (UTOROK).

 

Každý z účastníkov reprezentačného sústredenia musí pri príchode odovzdať trénerom:

 

VYHLÁSENIE_O_BEZINFEKČNOSTI

VYHLÁSENIE_O_BEZINFEKČNOSTI_Zákonný_zástupca

- preukázať sa modrým SZK preukazom s platnou lekárskou priehliadkou

- preukázať sa preukazom poistenca.

 

Účastnícky poplatok je 60 €, zahŕňa ubytovanie a stravu (plnú penziu), ktorú treba zaplatiť na reprezentačnom sústredení.

Účastnícky poplatok je nemenný (aj v prípade ak bude niekto menej ako 3 noci na reprez. sústredení).

 

1.) Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: office@karate.sk
2.) Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby).

 

Dňa 26.8.2021 (ŠTVRTOK) sa bude konať testovanie vybraných pohybových schopností s športovej výkonnosti reprezentantov v súčinnosti s NŠC a SZK.

 

Ukončenie reprezentačného sústredenia (KATA a KUMITE): 28.08.2021 (SOBOTA) na obed.

 

!!! Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť najneskôr do 23.08.2021 (PONDELOK) na mail: office@karate.sk. !!!