KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Letné Reprezentačné sústredenie kadet, junior, U21, senior, U14-kata

Dňa 23. - 27. augusta 2022 (UTOROK až SOBOTA) sa v Sport Resort Slovenka, v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční letné sústredenie širšej reprezentácie kadet, junior, U21, senior (kata-kumite)

a výberu talentovanej mládeže v kateg. ml.kadet U14 (kata)

 

ktoré je zaradené

pre kadetov, juniorov, U21 - v Pláne prípravy na Majstrovstvá sveta v Turecku (26. - 30.október 2022)

https://www.karate.sk/1750/plan-pripravy-na-majstrovstva-sveta-kadetov-juniorov-u21-2022

pre seniorov a U14 - príprava na sezónu 2022/2023

 


Organizačné informácie:

 

Zraz reprezentantov (KATA a KUMITE v kateg. kadet, junior, U21, senior a talentovanej mládeže v KATA v kateg. U14):

23.8.2022 (UTOROK) od 16:00 do 17:00 hod. v Sport Resort Slovenka - Moštenica.

 

Každý z účastníkov reprezentačného sústredenia absolvuje pri príchode testovanie Ag testom.

 

Príspevok reprezentanta je: 80 eur.

 

- Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: office@karate.sk


1.) Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby).

2.) Športové oblečenie, športovú obuv


Dňa 24.8.2022 (STREDA) sa bude konať testovanie vybraných pohybových schopností s športovej výkonnosti reprezentantov v súčinnosti s NŠC a SZK.

Dňa 25.8.2022 (ŠTVRTOK) o 14:00 hod. sa bude konať prednáška z antidopingu (ADAMS, zakázané látky, postih za doping, priebeh testovania počas súťaže a mimo súťaže).

 

Ukončenie reprezentačného sústredenia: 27.8.2022 (SOBOTA) na obed.


!!! Nominovaní reprezentanti - je potrebné PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť najneskôr do 5.8.2022 (PIATOK) na mail: office@karate.sk. !!!

 

 

NOMINÁCIA:

 

Kata ml. kadetky U14:

Kiššková K. (Shihan PO), Okoličányová R. (ŠŠK BA)

Kata ml. kadeti U14:

Gendeš D. (ŠŠK BA), Šipkovský J. (MŠK Žiar n/Hronom)

 

Kata kadetky:

Borisová V. (Slovšport TT), Kadlecajová V. (Ekonóm TN), Mrázová R. (Rapid BA)

Kata kadeti:

Gyulaffy P. (ŠŠK BA), Muller J. (Kachi NR), Nedoroščík D. (Shihan PO)

 

Kata juniorky:

Gamová N. (ŠŠK), Školníková V. (Budokan ZV)

Kata juniori:

Kodaj S. (Rapid BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)

 

Kata U21 ženy:

Čukanová M. (Rapid BA), Takáčová T. (ŠŠK BA)

Kata U21 muži:

Hrčka R. (ŠŠK BA), Štelcl A. (Metropol KE)

 

Kata ženy:

Vaňušaniková J. (ŠŠK BA)

Kata muži:

Smoliga J.E. (KK Nové Zámky), Szolár P. (Budokan ZV)

 

Kumite kadetky:

-47 kg:

Blizmanová D. (Katsudo Sabinov), Jalowiczorová V. (Junior Prešov), Krnáčová N. (KK Detva), Žáková N. (Kumade TO)

-54 kg:

Jeseničová N. (Tornado), Malá L. (CMK BB), Rumanovská Z. (CMK BB), Zeumerová A. (Kachi NR)

+54 kg:

Chrastinová P. (KK Mugen), Sláviková L. (Kumade Topoľčany)

 

Kumite kadeti:

-52 kg:

Cséfalvay P. (Real TN), Chrenko J. (CMK BB), Laci M. (Junior Prešov), Mečír L. (Farmex NR), Pechota J. (KK Žilina)

-57 kg:

Antoš D. (Iglow SNV), Krajňák M. (Junior Prešov), Krivda M. (Iglow SNV)

-63 kg:

Broďani A. (KK Žilina), Ivančík O. (Slovšport TT), Majba J. (Kachi NR), Mesároš J. (KK Detva)

-70 kg:

Chovanec M. (KK Detva), Kostelný L. (Real TN), Kurčina E. (KK Papradno), Sáraz M. (Kachi NR), Turčaník R. (Torade LM)

+70 kg:

Bohunický L. (Rapid BA), Králik T. (KK Žilina), Turaz L.R. (Farmex NR)

 

Kumite juniorky:

-48 kg:

Mináriková S. (Tornado)

-53 kg:

Baková R. (Kachi NR), Kvasnicová N. (Tornado)

-59 kg:

Dabin J. (KK DRAP), Helferová V. (Farmex NR), Luptáková N. L. (CMK BB), Polónyová B. (CMK BB), Šnírerová S. (CMK BB)

+59 kg:

Dvorská L. (CMK BB), Erdélyiová N. (ŠŠK BA), Kalamárová A. (MŠK Žiar n/Hronom), Mesárošová N. (Kachi NR), Ozsvaldová L. (CMK BB), Váczy A. (UPJŠ KE)

 

Kumite juniori:

-55 kg:

Čonka M. (Junior Prešov), Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom)

-61 kg:

Garai M. (Kachi NR), Papp Z. (UPJŠ KE), Sečkár Š. (CMK BB), Sitár J. (CMK BB)

-68 kg:

Duchovič D. (Kachi NR), Kováč S. (CMK BB), Lanko M. (Spartak Myjava), Maňko J. (CMK BB), Mašlej M. (KK Detva)

-76 kg:

Martyščák V. (KK Zoku), Pirčák V. (KKK KE), Radoš Ľ. (KKK KE)

+76 kg:

Antoš V. (Iglow SNV), Labuda J. (KK Žilina), Šenšel F. (KK St. Ľubovňa)

 

Kumite U21 ženy:

-50 kg:

Mrázová L. (Ekonóm TN), Schletová D. (Rapid BA), Suchá B. (Seigokan), Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)

-55 kg:

Vargová N. (Imperium NR), Vlasáková A. (Ekonóm TN)

-61 kg:

Pevalová M. (KK Žilina)

-68 kg:

Krivdová S. (Iglow SNV)

+68 kg:

Bakyová Z. (Imperium NR)

 

Kumite U21 muži:

-60 kg:

Bugoš A. (UPJŠ KE), Čiaky M. (CMK BB), Tvrdoň A. (ŠŠK BA)

-67 kg:

Černický J. (Iglow SNV), Chudík A. (CMK BB), Štetina J. (Spartak Myjava), Žbodák T. (ŠŠK BA)

-75 kg:

Janovčík M. (Iglow SNV), Masaryk S. (ŠŠK BA)

-84 kg:

Bohunický D. (Rapid BA), Kešeľak D. (Iglow SNV), Poliak J. (CMK BB), Prievozník Š. (ŠŠK BA)

+84 kg:

Bagaev M. (ŠŠK BA), Černický J. (Iglow SNV), Szabó K. (Imperium NR), Turčaník M. (Torade LM)

 

Kumite ženy:

-50 kg:

Kováčiková L. (CMK BB)

-55 kg:

Kuklová H. (ŠŠK BA), Schwartzová Z. (Union KE)

-61 kg:

Hrnková S. (KK Žilina), Suchánková I. (Ekonóm TN)

-68 kg:

Kopúňová M. (KK Mugen)

+68 kg:

Tatárová D. (CMK BB)

 

Kumite muži:

-60 kg:

Imrich D. (Iglow SNV)

-67 kg:

Homola M. (Farmex NR), Maroši D. (ŠŠK BA)

-75 kg:

Podsklan D. (Farmex NR)

-84 kg:

Gyurík A. (Rapid BA), Smoliga J.E. (KK Nové Zámky)

+84 kg:

Kósa T. (Farmex NR)