KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Letné sústredenie výberu talentovanej mládeže U14-kumite

Dňa 21. - 23. augusta 2022 (NEDEĽA až UTOROK) sa v Sport Resort Slovenka, v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční letné sústredenie výberu talentovanej mládeže v kateg. ml.kadetky/ml.kadeti U14 v kumite.

 

Organizačné informácie:

Zraz účastníkov (KUMITE v kateg. ml.kadet U14):

21.8.2022 (NEDEĽA) o 16:00 hod. v Sport Resort Slovenka - Moštenica.

 

Ukončenie sústredenia bude 23.8.2022 (UTOROK) na obed.


Každý z účastníkov sústredenia absolvuje pri príchode testovanie

Ag testom.


Príspevok účastníka je: 40 eur.

 

- v prípade záujmu o bezlepkovú stravu sa treba písomne nahlásiť na mail: office@karate.sk

- na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby).

 


!!! je potrebné PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť najneskôr do 5.8.2022 (PIATOK) na mail: office@karate.sk !!!

 

NOMINÁCIA: 

 

kumite ml.kadetky U14:

-40 kg:

Kiššková K. (Shihan PO), Lachkovičová L.P. (Junior Prešov), Nádašdiová N. (Farmex NR), Novotná V. (KK Mugen), Streicherová R. (Kumade TO), Vrabcová V. (KK Žilina)

-45 kg:

Gašparová J. (KK Mugen), Okoličányová R. (ŠŠK BA)

-50 kg:

Halecká S. (Junior Prešov), Ilavská K. (Farmex NR), Kollárová P. (KKK KE), Kretovičová R. (KKK KE), Turoczyová P. (ŠŠK BA), Zelmanová A. (KK Krupina)

+50 kg:

Benešová N. (Budokan Samaria), Boboková Z. (CMK BB), Hulinová E. (KK Detva), Polakovičová L. (KK Detva)

 

kumite ml. kadeti U14:

-40 kg:

Gašpar M. (CMK BB), Herula R. (Drap Partizánske), Kolej S. (KK St. Ľubovňa), Košarišťan M. (KK Trstená), Kováčik Š. (Tornado), Pavlovič M. (KK Žilina), Pirčák R. (KKK KE), Rejda J. (ŠŠK BA), Žabka O. (CMK BB)

-45 kg:

Chrenko S. (CMK BB), Dado A. (KK Krupina), Doncs E. (ŠŠK BA), Greguš A. (KK Žilina)

-50 kg:

Koval D. (ŠŠK BA), Krempaský M. (KK Žilina), Lamačka M. (Real TN), Naňo T. (Kumade TO), Petráš R. (Spartak Myjava), Plichta B. (KKK KE)

-55 kg:

Chovanec D. (KK Detva), Kalivoda M. (Kumade TO), Kvasnica M. (Tornado), Lavo D. (ŠŠK BA)

+55 kg:

Jesenič P. (Tornado)