KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Nadácia SOŠV "Ukáž sa" - Predĺženie termínu do 31.05.2023!!!

Nadácia SOŠV rozdeľuje 35 000 eur

Štartuje 8. ročník grantového programu Nadácie SOŠV "Ukáž sa!"

-------------------------------------------------------------------------------------

Máme pre Vás skvelú správu! Nadácia SOŠV sa rozhodla predĺžiť termín na podanie grantových žiadostí pre program „Ukáž sa!" určený pre mladých talentovaných športovcov vo veku od 10 do 18 rokov a mládežnícke športové tímy s dôrazom na elimináciu sociálnych rozdielov. Toto Vám poskytuje ďalší čas na vytvorenie a predloženie Vašich žiadostí o grant.

 

Veríme, že predĺženie termínu Vám umožní ešte viac prejaviť svoju kreativitu a originalitu pri natáčaní videí. Termín na podanie žiadosti sme predĺžili do 31. 5. 2023 a prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára na www.olympic.sk/ukazsa. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Vyplnenie prihlasovacieho formulára je rýchle a jednoduché, zaberie Vám len pár minút.

 

Vzhľadom na vysoký počet návštevníkov nášho webu sme zistili, že proces registrácie trvá príliš dlho a niektorým ľuďom sa nepodarí ho dokončiť. Preto sme pridali novú možnosť do registračného formulára. Teraz máte možnosť nahradiť povinné video vkladaním linku na video z platformy ako YouTube, Wetransfer,  Dropbox alebo iného úložiska. Týmto krokom chceme zjednodušiť a urýchliť proces registrácie pre Vás.

 

Grantový program „Ukáž sa!" je výzvou, ktorú sa oplatí prijať, a my Vám budeme držať palce pri napĺňaní Vašich športových cieľov. Nech sa Vaša vášeň pre šport a talent dostanú na novú úroveň vďaka tomuto skvelému grantovému programu.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru opäť otvára dvere pre talentovaných mladých športovcov!

Máš talent? Využi moment a Ukáž sa!

 

V 8. ročníku programu bude rozdelených 35 000 eur medzi budúce športové hviezdy vo veku od 10 do 18 rokov.  Prihlásiť sa môžu jednotlivci aj mládežnícke kolektívy. 

 

Viac informácií o programe a prihlasovací formulár nájdete na  www.olympic.sk/ukazsa 

https://www.olympic.sk/clanok/ukaz-sa-2023-start