KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Reprezentačné sústredenie.

Dňa 14. - 16. jún 2024 (PIATOK až NEDEĽA)

sa v Sport Resort Slovenka, v Moštenici (pri Banskej Bystrici)

uskutoční SÚSTREDENIE reprezentácie kadetov, juniorov, U21 a U14 (pretekári k MS v Taliansku 2024 spĺňajúci kadetský vek),

ktoré je zaradené

 

v Pláne prípravy na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 2024 Benátky/Taliansko pre U21 KUMITE

https://www.karate.sk/1990/ksr-navrhnuty-predbezny-plan-pripravy-na-ms-2024

 

!!! Účasť nominovaných reprezentantov bude treba PÍSOMNE potvrdiť najneskôr do 7.6.2024 (PIATOK) na mail: office@karate.sk. !!!

 

Zraz reprezentantov (KATA a KUMITE):

14.6.2024 (PIATOK) v Sport Resort Slovenka - Moštenica.

- reprezentanti kata - od 16:00 hod.

- reprezentanti kumite - od 16:00 hod.


Tréning KATA = začína 14.6.2024 (PIATOK) o 17:00 hod.

Tréning KUMITE = začína 14.6.2024 (PIATOK) o 17:00 hod.


Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: office@karate.sk .

Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, suspenzor, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby).


Príspevok reprezentanta: 50 eur, ktorý treba uhradiť do 10.6.2024 (PONDELOK) na účet SZK:


Bankové spojenie: UniCredit Bank a.s., Bratislava
Číslo účtu: SK61 1111 0000 0066 1721 0005
Var. Symbol: 140624

Poznámka: Reprez. sústredenie - meno reprezentanta

 

Príspevok reprezentanta na reprezentačné sústredenie v Sport Resort Slovenka:

 

- treba uhradiť vopred v stanovenom termíne na účet SZK.

- príspevok reprezentanta neplatí pre reprezentantov, ktorí majú hradené reprezentačné sústredenie v celkovej sume z NŠC, z Dukly alebo zo SZK.

- reprezentanti, ktorí majú hradené reprezentačné sústredenie zo SZK sú tí reprezentanti, ktorí získali v r. 2024 medailové umiestnenie na ME, alebo MS.

- reprezentantom, ktorí získali v predchádzajúcom období (v r.2023) medailové umiestnenie na ME, MS bude určená výška príspevku individuálne, na základe posúdenia výkonnosti v sezóne 2023.

- príspevok reprezentanta je nemenný (aj v prípade ak reprezentant neabsolvuje celé reprez. sústredenie). Uvedené pravidlo je zavedené z dôvodu, že reprezentanti, ktorí neabsolvujú celé reprez. sústredenie blokujú kapacitu ďalším záujemcom o reprez. sústredenie, ktorí sa vzhľadom na kapacitu možností v Sport Resort Slovenka nemôžu potom zúčastniť.

 

Ukončenie sústredenia: 16.6.2024 cca 12:00 (končíme obedom).


Nominácia reprezentantov

 

Kata kadetky:

Kiššková Karolína (KK Shihan PO)
- náhradníčky: Smatanová Ema (KK Triumph Šurany)

 

Kata kadeti:

Eliáš Matúš (ŠK Kachi NT), Gendeš Dávid (ŠŠK BA), Macko Peter (ŠŠK BA), Spáčil Samuel (KK Triumph Šurany), Šipkovský Jozef (MŠK Žiar n/H)

 

Kata juniorky:

Fialková Sofia (KK Triumph Šurany), Kadlecajová Viktória (KK Ekonóm TN), Mrázová Rebeca (TJ Rapid BA), Trungelová Sofia (KK Triumph Šurany)

 

Kata juniori:

Drahovský Ján (Seigokan), Galuev Vladimír (KK Nové Zámky), Gyulaffy Peter (ŠŠK BA), Hudec Adam (MŠK Žiar n/Hronom), Muller Juraj (ŠK Kachi NT), Nedoroščík Daniel (KK Shihan PO)

 

Kata st.juniorky U21:

Gamová Nataša (ŠŠK BA), Glatzová Barbora (KK Shihan PO), Hrnčáriková Marika (ŠK Real TN), Líšková Laura (ŠŠK Prievidza), Mišejová Simona (ŠŠK Prievidza)
- náhradníčky: Bruňanská Kristína (ŠŠK Prievidza)

 

Kata st.juniori U21:

Filip Denis (Rapid BA), Hrčka Roman (ŠŠK BA), Miklovics Damián (KK Nové Zámky), Šlehofer Richard (ŠŠK BA)
- náhradníci: Kodaj Simon (Rapid BA)

 

Kata seniorky:

Čukanová Michaela (TJ Rapid BA), Vaňušaniková Jana (ŠŠK BA)

 

kumite kadetky:
- Badrnová T. (Rapid BA), Bdžochová S. (Junior Prešov), Streicherová R. (Kumade TO), Ševčíková V. (Tornado)
- Gašparová J. (Mugen), Ilavská K. (Farmex NR), Kollárová P. (KKK KE), Zelmanová A. (KK Krupina)
- Benešová N. (Budokan Samaria), Hulinová E. (KK Detva), Halecká S. (Junior Prešov)
- Gubová K. (KKK KE)

 

kumite kadeti:
- Beňo V. (Real TN), Doncs E. (ŠŠK BA), Jablonský M. (CMK BB), Kompauer M. (Rapid BA), Koval D. (ŠŠK BA), Pirčák R. (KKK KE), Žabka O. (CMK BB)
- Dado A. (CMK BB), Chrenko S. (CMK BB), Lehocký A. (CMK BB), Nosko S. (KK M.P.Brezno), Plichta B. (KKK KE)
- Kvasnica M. (Tornado), Kysucký L. (KKK KE)
- Foltín M. (ŠŠK BA), Krajčík F. (Slovšport TT), Mitrík R. (Union KE), Naňo T. (Kumade TO)

 

kumite juniorky:
- 48 kg: Jalowiczorová V. (Junior Prešov), Mierna A. (KK Mugen)
- 53 kg: Malá L. (CMK BB)
- 59 kg: Jeseničová N. (Tornado), Zeumerová A. (Kachi NR)
- 66 kg: Kulikova V. (Tornado), Rumanovská Z. (CMK BB), Šoltésová V. (MŠK Žiar n/Hronom)
+66 kg: Chrastinová P. (KK Mugen), Rigo R. (Taiyó Kolárovo)

 

kumite juniori:
- 55 kg: Cséfalvay Pe. (Real TN), Cséfalvay Pa. (Real TN)
- 61 kg: Chrenko J. (CMK BB)
- 68 kg: Kostelný L. (Real TN), Ivančík O. (Slovšport TT)
- 76 kg: Králik T. (CMK BB), Turčaník R. (CMK BB), Sáraz M. (Kachi NR)
+76 kg: Bohunický L. (Rapid BA), Gočík T.D. (Union KE)

 

kumite st.juniorky U21:
- 50 kg: Mrázová L. (Ekonóm TN)
- 55 kg: Kvasnicová N. (Tornado)
- 61 kg: Dabin J. (Drap Partizánske), Váczy A. (ŠŠK BA), Luptáková N.L. (CMK BB)
- 68 kg: Kalamárová A. (MŠK Žiar n/Hronom), Polónyová B. (CMK BB), Vargová T.E. (Taiyó Kolárovo)
+68 kg: Erdélyiová N. (ŠŠK BA), Snopková V. (KK Žilina)

 

kumite st.juniori U21:
- 60 kg: Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom)
- 67 kg: Kováč S. (CMK BB)
- 75 kg: Čiaky M. (CMK BB), Pirčák V. (KKK KE), Sečkár Š. (CMK BB)
- 84 kg: Bohunický D. (Rapid BA), Radoš Ľ. (KKK KE)
+84 kg: Kešeľak D. (CMK BB)