KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Oceňovanie univerzitných športovcov za rok 2014

Slovenská asociácia univerzitného športu (SAUŠ) organizovala v stredu 3. decembra Ocenenie najúspešnejších športovcov za rok 2014. Podujatie sa uskutočnilo v priestoroch auly Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave o 18.00 h.

 

Za úspešnú reprezentáciu ziskom medailí na Akademických majstrovstvách sveta 2014 v Čiernej Hore - Bar boli ocenení aj piati reprezentanti Slovenského zväzu karate. Ingrida Suchánková, ako úradujúca akademická majsterka sveta v kategórii kumite ženy -61 kg, sa stala Univerzitným športovcom roka 2014!

 

"Ešte aj spätne sa pozerám na tie majstrovstvá sveta s radosťou. Boli sme tam dobrý kolektív, povzbudzovali sme sa a možno aj to nám pomohlo dosiahnuť takéto dobré výsledky. Určite som však nečakala, že by som získala ocenie "Univerzitný športovec roka 2014". Veľmi ma to prekvapilo. Je to veľká radosť a motivácia do budúcnosti," uviedla Ingrida.

 

Univerzitný športovec roka 2014 Ingrida Suchánková, ktorá si prevzala ocenenie z rúk prorektora UK pre štúdijné veci Jána Pekára (foto TASR)

 

Spolu s Ingridou boli ocenení aj vicemajstri sveta Katarína Longová (kata ženy), Viktória Semaníková (kumite ženy -50 kg), Matúš Lieskovský (kumite muži -75 kg) a bronzový medailista Matej Urik (kata muži). Matej sa kvôli chorobe nemohol na oceňovanie dostaviť.

 

 

Ocenení: Viktória Semaníková, Matúš Lieskovský a Katarína Longová (foto SAUŠ)

 

 

Oceneným reprezentantom srdečne blahoželáme, želáme veľa úspechov do budúcna a ďakujeme za príkladnú reprezentáciu!

 

 

Článok o našich reprezentantoch na teraz.sk: http://www.teraz.sk/sport/univerzitnym-sportovcom-roka-2014-sa-s/109006-clanok.html

Fotogaléria