Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

4 medaile pre SR na svetovom pohári !!!!

V nemeckom Coburgu sa konal prestížny svetový pohár - Karate1 Premier League, Coburg 2015

Na turnaji sa prezentovalo 719 pretekárov z 55 krajín celého sveta.

BRÁZDOVÁ E., MERAŠICKÁ N. BÁČIKOVÁ Ľ. - kata team ženy

V 1.kole vyhrali s družstvom Nemecka 4:1, v 2.kole vyhrali s družstvom Bieloruska 3:2 a postúpili tak do večerného finále. Vo finále prehralo družstvo SR s reprezentantkami Nemecka 0:5 a obsadili tak krásne 2. miesto. GRATULUJEME !!!

VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ - kumite ženy - 55 kg:

- v jej kategórii sa registrovalo 43 pretekárok z celého sveta.

V. Semaníková v 1. kole zvíťazila nad Szponder (POL) za stavu 2:2 na vlajky, v 2. kole prehrala s Terluyga (UKR) 0:6.  V repasáži - 1. kolo s Mekić (BIH) 5:1, 2. kolo s Финашкина (RUS) 1:0 a v boji o bronz vyhrala so Sami (FRA) na vlajky za stavu 1:1. Viktória obsadila tak konečné 3. miesto. GRATULUJEME !!!

MATÚŠ LIESKOVSKÝ - kumite muži - 75 kg:

- v jeho kategórii sa registrovalo 85 pretekárov z celého sveta.

M. Lieskovský vyhral v 1.kole s Fattal (GER) 3:0, v 2.kole vyhral nad Tabakovičom (BIH) 6:0, v 3.kole vyhral nad Adia (FRA) 6:0, v 4.kole prehral so Seguy  (FRA) 3:9. V repasáži v 1.kole vyhral s Lee K.W. (HKG) na vlajky za stavu 0:0 a v 2.kole v repasáži v boji o tretie miesto vyhral s Ismail (MKD) 2:0 a obsadil tak 3. miesto. GRATULUJEME !!!

INGRIDA SUCHÁNKOVÁ - kumite ženy - 61 kg:

- v jej kategórii sa registrovalo 50 pretekárok z celého sveta.

I.Suchánková v 1. kole zvíťazila s De Vos (BEL) na vlajky za stavu 2:2, v 2. kole vyhrala so Šejto (BIH) 5:1, v 3. kole si poradila so Serfati (FRA)  6:3 , v 4.kole prehrala so Serogina (UKR) 0:1. V repasáži v 1.kole vyhrala s Prekovic (SRB) 3:0 a v 2.kole v repasáži v boji o tretie miesto vyhrala s Ristic (SRB) 1:0 a obsadilla tak 3. miesto. GRATULUJEME !!!

MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ - kumite ženy -61 kg:

M. Kopúňová v 1. kole zvíťazila s El Masaoudi (BEL) 3:0, v 2. kole vyhrala so LI Ching-Ju (TPE) 3:0, v 3. kole si poradila s Carvalho (BRA) a vyhrala na vlajky za stavu 2:2 , v 4.kole prehrala s Ignace (FRA) 0:3. V repasáži v 1.kole prehrala s Cvrkota (SRB) 0:3  a obsadilla tak 7. miesto. GRATULUJEME !!!

DOMINIKA TATÁROVÁ - kumite ženy + 68 kg:

- v jej kategórii sa registrovalo 32 pretekárok z celého sveta.

D. Tatárová v 1. kole zvíťazila s Creemers (NED) 3:0, v 2. kole vyhrala s Kuusisto (FIN) 4:1, v 3. kole prehrala s Kovaleva (RUS) 1:4. V repasáži v 1.kole vyhrala s Vicovac (SRB) 3:1, v 2.kole v boji o bronzovú medailu prehrala s Florentin (FRA)  a obsadilla tak 5. miesto. GRATULUJEME !!!