KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Slávnostné odovzdávanie cien - ŠPORTOVEC BRATISLAVY 2015

21.12.2015 sa v Bratislave, v zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca konalo vyhlasovanie víťazov 23. ročníka ankety o najúspešnejšieho športovca a športový kolektív Bratislavy a Bratislavského kraja za rok 2015.

 

Z našich reprezentantov boli ocenení v kategórií seniorov INGRIDA SUCHÁNKOVÁ (karate-kumite, TJ Rapid Bratislava, tréner Ján Longa) a v kategórií juniorov JULIAN ENRIK SMOLIGA (karate-kata, ŠŠK Bratislava, trénerka Kristína Macková).

 

Je mi cťou zúčastniť sa tohto športovo-kultúrneho podujatia. To, že dnes opäť oceňujeme najlepších športovcov a športové kolektívy svedčí o tom, že sa vytvorila tradícia, ktorá si zasluhuje rešpekt a našu úctu. Pred nami stoja víťazi ankety, ktorým dali hlas obyvatelia nášho mesta a kraja a týmto hlasovaním ocenili nielen ich športový prínos, ale aj charakter, vôľu a dôstojnú reprezentáciu nášho mesta. Verím, že toto vyznamenanie bude pre nich povzbudením pre ďalší športový rast," prihovoril sa na slávnostnom galavečere prítomným primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.

 

Fotogaléria