02/49249 132
0903 692 095

Naši mládežníci dominovali na SVETOVOM POHÁRI v Taliansku !!!

Karate1 Youth League, Caorle-Venice 2018

V dňoch 14.12. - 16.12.2018 sa v Taliansku, v Caorle-Venice vo veľmi silnej konkurencii uskutočnil SVETOVÝ POHÁR mládeže, ktorý je pre kategórie kadetov a juniorov zaradený ako nominačný turnaj na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 2019 (Aalborg, Dánsko).

Turnaja sa zúčastnilo 2565 pretekárov, ktorí sa registrovali v 2652 disciplínach zo 67 krajín a 1983 klubov z celého sveta

(zľava: Janovčík M., Tvrdoň A., Vlasáková A., Palinkášová L., Hrčka R.)

1. miesto - ADELA VLASÁKOVÁ - cadet kumite female -54 KG

(počet pretekárok v kategórií 102 z 32 krajín sveta)

V 1.kole vyhrala 5:0 s Giesinger Vanessa, KARATE VORARLBERG,AUT, v 2. kole vyhrala 6:0 s McNab Carly, Chris Ewing Karate,SCO, v 3.kole vyhrala 2:1 s Shchetnikova Nadezda
Karate Federation of the Rostov region, RUS, v 4.kole vyhrala 3:0 s DEL RIO ROCA GINA, ANDORRA,AND, v 5.kole vyhrala 6:3 s GAGLIOTI FRANCESCA, KARATE GEMELLI,ITA, v 6.kole v boji o postup do finále vyhrala 2:1 s SOMBE Thalya, KARATE CLUB SIN LE NOBLE,FRA. Vo finále vyhrala 2:1 s BIHARY BOGLARKA, HUNGARY,HUN a obsadila tak 1.miesto. GRATULUJEME !!!

(počet pretekárov v kategórií 67 z 21 krajín sveta)

V 1.kole vyhral 8:0 s MYRDINI KEJVIN, The Brotherhood MFT,GRE, v 2.kole vyhral 8:0 s Verichev Danil, Karate Federation of the Rostov region,RUS, v 3.kole vyhral 2:1 s PAPASTERGIOS KONSTANTINOS, GERMANY,GER, v 4.kole vyhral 8:0 s Krešić Sandro, Karate klub DO Tuzla,BIH, v 5.kole v boji o postup do finále vyhral za stavu 3:3 s CIPRIC LUKA STEFANO, CROATIA,CRO. Vo finále vyhral 2:0 s Miljkovic Luka, Budokan thiais 94,FRA a obsadil tak 1.miesto. GRATULUJEME !!!

1. miesto - ANDREJ TVRDOŇ - junior kumite male -55 KG

(počet pretekárov v kategórií 56 z 24 krajín sveta)

V 1.kole vyhral 1:0 s Feber Jakov, CROATIA,CRO, v 2.kole vyhral 2:0 s Glurjidze Luka, Georgian Karate Academy,GEO, v 3.kole vyhral 7:1 s SZOKE BALAMBER, HUNGARY,HUN, v 4.kole vyhral 6:0 s LUCIANO CARMINE, FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA, v 5.kole vyhral 6:2 s Ahmed Ewis Amr, Smouha Sporting Club,EGY, v 6.kole v boji o postup do finále vyhral 1:0 s Day Ethan Shaun, Links Karate,ENG. Vo finále vyhral 3:2 s FILIPOV NIKITA, Champion karate club,UKR a obsadil tak 1.miesto. GRATULUJEME !!!

2. miesto - Roman Hrčka - CADET KATA MALE

(počet pretekárov v kategórií 118 z 34 krajín sveta)

Po 1.kole sa v bodovaní kata na známky umiestnil na 1.mieste. Po 2.kole sa v bodovaní kata umiestnil na 1.mieste. Po 3.kole v bodovaní kata sa umiestnil opäť na 1.mieste. Po 4.kole v boji o postup do finále obsadil Roman v bodovaní kata  1.miesto. Vo finále nakoniec prehral s pretekárom z Japonska AKIYOSHI YUTO (JPNS,JPN) a obsadil tak 2.miesto. GRATULUJEME !!!

3. miesto - Laura Palinkašová - JUNIOR KUMITE FEMALE -59 KG

(počet pretekárok v kategórií 88 z 32)

1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 8:4 s BEGIĆ IMAN, BIH-USK,BIH, v 3.kole vyhrala 3:0 s Oomen Joëlle, KarateKenamju,NED, v 4.kole vyhrala 4:2 s Golubeva Valeriia, Orenburg region,RUS, v 5.kole prehrala 0:3 s FLAMAND Natanaele, Comité Départemental Essonne Karaté,FRA. V repasáži v 1.kole vyhrala 3:0 s BARANYI ZSOFIA, HUNGARY,HUN, v 2. kole v boji o bronzovú medailu vyhrala 5:4 s NUIC PETRA CROATIA,CRO, a obsadila tak 3.miesto. GRATULUJEME !!!

Kompletné výsledky našich reprezentantov TU

VLASÁKOVÁ ADELA

JANOVČÍK MAROŠ

TVRDOŇ ANDREJ

HRČKA ROMAN

PALINKÁŚOVÁ LAURA

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Splnomocnenie na sprevádzanie dieťaťa cudzou osobou pri ceste do zahraničia.

Splnomocnenie je potrebné overiť notárom.

Maloletí občania členských štátov EÚ pri ceste do Talianska sú povinní mať pri sebe platný cestovný doklad alebo iný platný identifikačný doklad. Ak do Talianska necestujú v sprievode rodičov, alebo cestujú len s jedným rodičom, musia mať aj úradný dokument (úradne potvrdený) svojej domovskej krajiny, podpísaný rodičmi alebo opatrovníkmi, alebo druhým (necestujúcim) rodičom, v ktorom sa uvádza, že tento/títo dáva/jú súhlas spolucestujúcim na sprevádzanie svojho dieťaťa počas cesty a pobytu v Taliansku.