Kalendár akcií SZK, WKF, EKF 2018

TERMÍNOVÝ KALENDÁR SZK

 

2018:

Termínový kalendár SZK + WKF 2018

Termínový kalendár SZK + WKF 2018

 

Termínový kalendár WKF 2018

Termínový kalendár EKF 2018

 

-------------------------------------------------------------------------

2019:

Termínový kalendár SZK + WKF 2019

Termínový kalendár SZK + WKF 2019

 

Termínový kalendár WKF 2019

 

-------------------------------------------------------------------------

2017:

Termínový kalendár SZK + EKF + WKF 2017

Termínový kalendár SZK + EKF + WKF 2017

 

Termínový kalendár WKF 2017

Termínový kalendár EKF 2017

 

posledná aktualizácia: 31.10.2018

 

V termínovom kalendári bolo doplnené:

 

23.-24.2.2019       39. ročník Veľkej ceny Slovenska

11.-13.1.2019       Grand Prix Croatia

28.10.2018       Memorijalni Karate Cup Slavonski Brod, Chorvátsko

17.11.2018       Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov - 2. kolo Šurany

19.1.2019         Memoriál M. Bozogáňa Košice - zmena dátumu

22.09.2018       Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 1. kolo Košice

8.9.2018           Zagreb Karate Cup Zagreb, Croatia
8.-9.9.2018       Budapest open Budapesť, Maďarsko
28.-30.9.2018   Croatia Open Rijeka, Chorvátsko
20.-21.10.2018 Hungarian Open 2018 Budapesť, Maďarsko
november 2018 Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 2. kolo
01.12.2018       M-SR U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov/ Vianočný turnaj Trnava

2.-5.1.2019      Reprezentačné sústredenie Moštenica
január 2019      Grand Prix Croatia Samobor, Croatia

26.1.2019         Memoriál M. Bozogáňa Košice
08.-10.2.2019  46. Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 Aalborg, Dánsko
15.-17.2.2019  Karate 1 Premier League - Dubai Dubaj, UAE
2.-3.3.2019      Karate 1 Seria A - Salzburg Salzburg, Rakúsko
28.-11.3.2019  Majstrovstvá Európy Seniorov - Guadalajara Guadalajara, Španielsko
19.-21.4.2019  Karate 1 Premier League - Rabat Rabat, Maroko
07.-09.6.2019  Karate 1 Premier League - Shanghai Shanghai, Čína
21.-23.6.2019  Karate 1 Seria A - Montreal Montreal, Kanada
29.-30.6.2019  European Games Minsk, Bielorusko
01.-05.7.2019  WKF Youth Camp, U12,U21 & Cup Umag, Chorvátsko
06.-07.7.2019  WKF Youth League Umag, Chorvátsko
06.-08.9.2019  Karate 1 Premier League - Tokyo Tokio, Japonsko
20.-22.9.2019  Karate 1 Seria A - Santiago Santiago, Chile
28.-29.9.2019  WKF Youth League Mexiko
04.-06.10.2019 Karate 1 Premier League - Moskva Moskva, Rusko
23.-27.10.2019 Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 Santiago, Chile
13.-15.12.2019 Karate 1 Youth League - Caorle - Venice Benátky, Taliansko

13.10.2018         Lubovňa Open Cup 2018 Stará Ľubovňa

6.10.2018          33.ročník Pohára SNP v karate

24.-30.8.2018   Reprezentačné sústredenie Moštenica

22.-24.6.2018   Reprezentačné sústredenie Moštenica
26.-28.10.2018 Reprezentačné sústredenie Moštenica

6.10.2018         26.ročník Popradského pohára v karate mládeže Poprad

24.-25.3.2018   LVIV CUP Ľvov, Ukrajina

20.-22.4.2018   Reprezentačné sústredenie Moštenica

4.11.2017         Otvorené M-SsZK kadetov,juniorov/1.kolo Pohára mládeže SsZK/Trstenský pohár Tvrdošín

11.11.2017       2.kolo Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov, U21

23.9.2017         Memorijalni Karate Cup, Slavonski Brod

23.9.2017         1.kolo Slovenský pohár ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 Košice

2.12.2017         M-SR U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov/ Vianočný turnaj
                        M-SR družstiev U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov, Trnava

7.10.2017          Lubovňa Open Cup 2017 Stará Ľubovňa

23.6.-25.6.2017 Reprezentačné sústredenie Moštenica

26.8.-1.9.2017   Reprezentačné sústredenie Moštenica

9.9.2017            Zagreb Karate Cup Zagreb, Croatia
16.-17.9.2017    Budapest open Budapesť, Maďarsko

13.-15.10.2017  Reprezentačné sústredenie Moštenica
14.10.2017        Hungarian Grand Prix Budapesť, Maďarsko

30.9.-1.10.2017 Croatia Open Rijeka, Chorvátsko

10.06.2017         M-SR Goju-ryu, Košice

29.04.2017        Grand prix Žilina 2017

11.02.2017        SP detí a žiakov - I. kolo, Trenčín

04.03.2017        SP detí a žiakov - II. kolo, Šurany

01.04.2017        SP detí a žiakov - III. kolo, Stará Ľubovňa

08.04.2017         M-SR seniorov, Galanta

14.05.2017  M-SR detí a žiakov, Košice

25.-26.3.2017   37. ročník Veľkej ceny Slovenska

20.05.2017     International Union Cup

15.10.2016     Ľubovňa Open Cup 2016

1.2017            Reprezentačné sústredenie Moštenica
14.-15.1.2017 Grand Prix Croatia Samobor, Croatia
21.1.2017       Memoriál M. Bozogáňa Košice
27.-29.1.2017 Karate1 Premier League - Paris Paríž, Francúzsko
17.-19.2.2017 44.Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 Sofia/Bulharsko

3.12.2016        M-SR U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov/ Vianočný turnaj Trnava
                      M-SR družstiev U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov

13.11.2016      Kachikan Cup Nitra
20.11.2016      Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 2. kolo Nitra

7.-9.10.2016    Polish Open Bielsko-Biala, Poľsko
14.-16.10.2016 Reprezentačné sústredenie Moštenica
22.10.2016      Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 1. kolo Sabinov

10.9.2016        5th Zagreb Karate Cup Zagreb, Croatia

16.10.2016       31. ročník Pohára SNP

24.9.2016         23. MEMORIJALNI KARATE CUP

11.6.2016         Majstrovstvá SR Goju ryu, Košice

16.4.2016         25. ročník Popradského pohára mládeže

Doplnenie Temínového kalendára SZK z Termínového kalendára WKF a EKF

23.4.2016         Galanta Cup Galanta

9.-10.4.2016     Harasuto cup

14.5.2016         Majstrovstvá SR detí a žiakov jednotlivcov a družstiev Poprad

2.4.2016           Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev Žilina
9.4.2016           Slovenský pohár - detí, žiakov 3. kolo Myjava

12.3.2016         Slovenský pohár - detí, žiakov 2. kolo Košice

13.2.2016         Slovenský pohár - detí, žiakov 1. kolo Prievidza
18.2.2016         Zimná univerziáda SR

7.2.2016           Otvorené M SsZK seniorov, 2. Kolo Pohára mládeže SsZK, Zvolen CUP

19.3.2016         Grand Prix Žilina 2016

21.11.2015        Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml. kadetov - 2. kolo Košice - zmena dátumu

27.-28.2.2016    36th Grand Prix Slovakia

30.1.2016          Oravský pohár v karate - Orava cup 2016

7.11.2015          Otvorené M-SsZK kadetov, juniorov/1.kolo Pohára mládeže SsZK/Žiar nad Hronom

16.1.2016          Grand Prix Croatia Samobor, Croatia
23.1.2016          Memoriál M. Bozogáňa Košice

5.-7.2.2016        43th EKF Junior & Cadet Championships Limassol/Cyprus

 

 

Pripomienky na rozšírenie a úpravu kalendára prosíme posielať na mailovú adresu SZK, alebo ŠTK.