3.miesto - kumite ženy - 55 kg ZUZANA SCHWARTZOVÁ

3.miesto - kumite ženy - 61 kg INGRIDA SUCHÁNKOVÁ

3.miesto - kumite muži - 75 kg MATÚŠ LIESKOVSKÝ

3.miesto - kumite muži - 84 kg  TOMÁŠ PUPKAY

7.miesto - DOMINIKA KUCHÁROVÁ - kumite ženy - 50 kg

7.miesto - EVA NOVÁKOVÁ - kumite ženy - 55 kg

7.miesto - VIKTÓRIA PILLÁROVÁ - kumite ženy - 68 kg

7.miesto - MATÚŠ FRNDA - kumite muži - 67 kg

9.miesto - ZUZANA KORMOŠOVÁ - kata ženy

Kata ženy: (počet štartujúcich 23)

DOROTA BALCIAROVÁ:

V 1.kole vyhrala s ENG 5:0, v 2.kole vyhrala so SLO 4:1, v 3.kole v boji o postup do finále vyhrala s FRA 5:0. Vo finále vyhrala s BLR 4:1 a obsadila tak 1.miesto. GRATULUJEME !!!

ZUZANA KORMOŠOVÁ:

v 1.kole prehrala s BLR. V repasáži v 1.kole prehrala s POR a obsadila tak 9.miesto

Kata muži: (počet štartujúcich: 26)

PETER FABIAN:

V 1.kole FREE, v 2.kole vyhral s TUR 5:0, v 3.kole vyhral s HUN 3:2, v 4.kole v boji o postup do finále vyhral s POR 5:0. Vo finále prehral s TUR 1:4  a obsadil tak 2.miesto. GRATULUJEME !!!

TOMÁŠ HAJDU:

v 1.kole FREE, v 2.kole vyhral s BLR 4:1, v 3.kole vyhral s MKD 5:0, v 4.kole v boji o postup do finále prehral s TUR 0:5. V repasáži v boji o 3.miesto prehral s ESP 0:5 a obsadil tak 5.miesto.

Kumite team ženy: (počet družstiev: 15)

(PILLAROVA V., SCHWARTZOVA Z., MEHMETI M., KORMOSOVA Z.)

V 1.kole vyhrali s TUR 2:1, v 2.kole vyhrali s MNE 2:1, v 3.kole v boji o postup do finále vyhrali s TUR 2:1. Vo finále vyhrali s ďalším družstvom SR 2:0 a obsadili tak 1.miesto. GRATULUJEME !!!

(KOVAČIKOVA L., TATÁROVÁ D., SEMANIKOVA VER., NOVÁKOVÁ E.)

V 1.kole vyhrali so SLO 2:0, v 2.kole vyhrali s BIH po predlzeni za stavu 1:1, v 3.kole v boji o postup do finále vyhrali s ESP 2:0. Vo finále prehralii s dalsim druzstvom SR 0:2 a obsadili tak 2.miesto. GRATULUJEME !!!

(SUCHÁNKOVÁ I., KUCHÁROVÁ D.)

V 1.kole prehrali s ESP

Kumite ženy - 50 kg: (počet štartujúcich: 13)

LUCIA KOVÁĆIKOVÁ - 1.kolo FREE, v 1.kole prehrala s TUR 0:1

ZUZANA KORMOŠOVÁ - 1.kolo FREE, v 2.kole prehrala s CRO 0:5

DOMINIKA KUCHÁROVÁ:

v 1.kole vyhrala s ENG 4:0, v 2.kole prehrala s POR 1:3. V repasáži v 1.kole prehrala s CRO 1:3  a obsadila tak 7.miesto.

Kumite ženy - 55 kg: (počet štartujúcich: 17)

VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ
1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 7:3 s MKD, v 3.kole vyhrala 3:1 s BIH, v 4 kole v boji o postup do finále vyhrala s GER. Vo finále vyhrala s reprezentantkou MKD na vlajky za stavu 1:1 a obsadila tak 1.miesto.

ZUZANA SCHWARTZOVÁ
V 1.kole vyhrala 2:0 so SLO, v 2.kole vyhrala 6:1 s BIH, v 3.kole vyhrala 8:0 s BLR, v 4.kole v boji o postup do finále prehrala 1:3 s MKD. V boji o bronzovú medailu vyhrala s reprezentantkou BIH 3:0 a obsadila tak 3.miesto.

MARIGONA MEHMETI - 1.kolo FREE, v 2.kole prehrala s GER 0:1

EVA NOVÁKOVÁ:

1.kolo FREE, v 2.kole prehrala s MKD na vlajky za stavu 1:1. V repasáži v 1.kole prehrala s BIH 2:4 a obsadila tak 7.miesto.

Kumite ženy - 61 kg: (počet štartujúcich: 26)

INGRIDA SUCHÁNKOVÁ

V 1.kole vyhrala s POR 4:0, v 2.kole prehrala s CRO 0:2. V repasáži v 1.kole vyhrala s MNE 4:0. V boji o bronzovú medailu vyhrala s reprezentantkou FRA 8:0 a obsadila tak 3.miesto.

JAROSLAVA BAŇASOVÁ - v 1.kole prehrala s BIH 0:1

Kumite ženy - 68 kg: (počet štartujúcich: 19)

VIKTÓRIA PILLÁROVÁ:

v 1.kole FREE, v 2.kole vyhrala s BIH 7:3, v 3.kole prehrala s ESP 0:3. V repasáži v 1.kole prehrala s ENG na vlajky za stavu 4:4 a obsadila tak 7.miesto.

VERONIKA SEMANÍKOVÁ - v 1.kole vyhrala na vlajky za stavu 3:3 s GER, v 2.kole prehrala na vlajky za stavu 2:2 s CRO.

Kumite ženy + 68 kg: (počet štartujúcich: 13)

DOMINIKA TATÁROVÁ
1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 6:0 s ESP, v 3 kole v boji o postup do finále vyhrala s BIH 1:0. Vo finále vyhrala s reprezentantkou CRO 1:0 a obsadila tak 1.miesto.

Kumite muži - 60 kg: (počet štartujúcich: 12)

RICHARD DOBROTKA
1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala s FRA, v 3 kole v boji o postup do finále vyhral s TUR na vlajky za stavu 4:4. Vo finále vyhral s reprezentantom HUN a obsadil tak 1.miesto.

Kumite muži - 67 kg: (počet štartujúcich: 19)

ANDREJ KONEČNÝ - v 1.kole FREE, v 2.kole prehral s POR 0:9

MATÚŠ FRNDA:

v 1.kole FREE, v 2.kole prehral s AUT. V repasáži v 1.kole prehral s POR a obsadil tak 7.miesto.

Kumite muži - 75 kg: (počet štartujúcich: 25)

MATEJ HOMOLA - v 1.kole prehral s CRO

MATÚŠ LIESKOVSKÝ

V 1.kole vyhral s FRA 2:1, v 2.kole vyhral s AUT 4:0, v 3.kole vyhral s BLR 4:1, v 4.kole v boji o postup do finále prehral s CRO. V boji o 3.miesto vyhral s reprezentantom MKD 3:0 a obsadil tak 3.miesto.

Kumite muži - 84 kg: (počet štartujúcich: 22)

TOMÁŠ PUPKAY

V 1.kole FREE, v 2.kole vyhral s POL 1:0, v 3.kole vyhral s ENG 5:2, v 4.kole v boji o postup do finále prehral s MKD 1:4. V boji o 3.miesto vyhral s reprezentantom BLR a obsadil tak 3.miesto.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Organizačné informácie:

Pri odchode je potrebné mať:

- PAS

- originál POTVRDENIE ZO SKOLY

- ISIC kartu

- DIPLOM ZO SKOLY (platí pre tých, ktorí majú neplatnú ISIC-kartu)

- POISTKU (turistickú + športovú)

Odchod výpravy:
10.7.2016 NEDEĽA z Nitry o 23:00 hod.  - odchod autobusu (z parkoviska pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)

10.7.2016 NEDEĽA z Bratislavy o 23:59 hod. - odchod autobusu (z Domu Športu, Junácka ul. 6 (vedľa Polusu))

Predpokladaný návrat z turnaja je v piatok 15.07.2016 pred Dom športu v Bratislave a následne do Nitry.

!!! Nominovaní reprezentanti !!!

1. svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 29.5.2016 (NEDEĽA) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom: MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI

2. vyplniť a a zaslať uvedený formulár do 29.5.2016 (NEDEĽA) na mail: macko@karate.sk :