Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

2x BRONZ na Majstrovstvách sveta seniorov v Linzi 2016

Úžasný výsledok pre slovenské karate na Majstrovstvách sveta seniorov v rakúskom Linzi.

BRONZ - Ingrida SUCHÁNKOVÁ - kumite ženy -61 kg
BRONZ - Dominika TATÁROVÁ - kumite ženy +68 kg

V histórii svetového karate sa na šampionáte registroval rekordný počet reprezentantov z celého sveta:

1049 pretekárov zo 110 krajín celého sveta a SLOVENSKO obsadilo v tejto obrovskej konkurencii 16.miesto.

odkaz na TA3

odkaz na TV Hronka

odkaz na GBS

INGRIDA SUCHÁNKOVÁ - kumite ženy - 61 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 64

V 1. kole vyhrala s POR 8:1, v 2. kole vyhrala s FIN 5:3, v 3. kole prehrala s EGY 0:1. V repasáži v 1. kole vyhrala so SUI 7:0, v 2. kole vyhrala s CRO 3:0 a v sobotu doobeda nastúpila na svoje "malé finále", kde v boji o bronzovú medailu doslova deklasovala svoju súperku z Vietnamu (THI NGOAN NGUYEN), keď si za stavu 8:0 pre časovým limitom vybojovala BRONZOVÚ medailu v kategórii kumite ženy -61 kg!!! GRATULUJEME!!!

DOMINIKA TATÁROVÁ - kumite ženy +68 kg

Počet štartujúcich v kategórií: 59

1. kolo FREE, v 2. kole vyhrala na vlajky s PER, v 3. kole vyhrala s RUS 1:0, v 4. kole vyhrala s MNE 4:1, v 5. kole v boji o postup do finále prehrala s GRE 1:3. V sobotu nastúpila na zápas o 3. miesto s ENG (HURRY KATIE). V "malom finále" v boji o bronzovú medailu nedovolila svojej súperke zabodovať a za stavu 5:0 si vybojovala cenný BRONZ!!! Gratulujeme!!!