KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Reprezentačné sústredenie kadetov, juniorov, U21 pred MS 2017.

Dňa 23.6. - 25.6.2017 sa v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční SÚSTREDENIE širšej reprezentácie kadetov, juniorov a U21 pred Majstrovstvami sveta kadetov, juniorov, U21 (Španielsko) a SÚSTREDENIE širšej reprezentácie seniorov.


Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť/neúčasť najneskôr do 15.6.2017 (ŠTVRTOK) na mail: macko@karate.sk.

Prípadnú zmenu kategórie - vekovej, hmotnostnej treba nahlásiť na mail: macko@karate.sk


Po tomto termíne môžu byť reprezentanti, ktorí nepotvrdia písomne svoju účasť nahradení ďalšími reprezentantami.


!!! Zraz reprezentantov (KUMITE): 23.6.2017 (PIATOK) o 16.00 hod. na chate Slovenka-Moštenica !!!

!!! Zraz reprezentantov (KATA): 23.6.2017 (PIATOK) o 17.30 hod. na chate Slovenka-Moštenica !!!


Účastnícky poplatok je 40 €, zahŕňa ubytovanie a stravu (plnú penziu), ktorú treba zaplatiť na reprezentačnom sústredení.


Na sústredenie si treba priniesť PREUKAZ POISTENCA.

1.) Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk

2.) Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby)

 

Svoju účasť nepotvrdili:

 

Kumite kadetky +54 kg: Kozárová E. (Farmex NR), Bryndzová M. (Junior Prešov)

Kumite U21 muži - 67 kg: Laurov M. (MŠK Žiar n Hronom), Riedl D. (CMK BB)

Kumite U21 muži - 75 kg: Ďurček T. (Drap Partizánske)

Kumite U21 muži - 84 kg: Buday D. (Drap Partizánske)

Kumite U21 muži +84 kg: Kostolník D. (Katsudo Sabinov)

Kumite seniorky - 68 kg: Langošová L. (Junior Prešov)

Kumite seniori - 84 kg: Erdesz E. (Union KE), Fuzer J. (Union KE)

 

NOMINÁCIA REPREZENTANTOV:

 

Kata kadetky: Hlavačková N. ( Kachi NR), Kubišová E. (Ekonóm TN), Jankúrová N. (ŠŠK Prievidza), Čukanová M. (Rapid BA), Niznerová K. (Rapid BA), Droppová N. (ŠŠK BA)

Kata juniorky: Vaňušaniková J. (ŠŠK BA), Merašická N. (ŠŠK Prievidza), Pištová S. (Slovšport TT), Vaňová V. (ŠŠK Prievidza), Jakubechová N. (ŠŠK Prievidza)

Kata U21: Brázdová E. (ŠŠK Prievidza), Bačíková L. (ŠŠK Prievidza)

Kata seniorky: Longová K. (Rapid BA), Ovečková A. (Hanko-Kai Senica), Balciarová D. (Tekdan BA)
Kata team kadetky - juniorky:

ŠŠK Prievidza (Jakubechová - Jankurová - Vaňová)

ŠŠK Bratislava (Droppová - Vaňušaniková - Pištová)

 

Kata kadeti: Pišta J. (Slovšport TT), Droppa N. (ŠŠK BA), Štelcl A. (Metropol KE)

Kata juniori: Duška E. (Kachi NR), Šípek M. (KK Topoľčany), Bednarčík S. (Shihan PO), Szolár P. (Budokan ZV), Zwach D.  (Rapid BA)

Kata U21: Smoliga J.E. (ŠŠK BA), Havlíček D. (Rapid BA)

Kata seniori: Fabián P. (Dukla BB), Hajdu T. (ŠŠK BA)

 

Kumite kadetky - 47 kg: Šimčíková K. (Katsudo Sabinov), Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Schlettová D. (Rapid BA), Podobová E. (Kumade Topoľčany), Langová K. (Kumade Topoľčany)

Kumite kadetky - 54 kg: Dudjaková S. (AC UNIZA Žilina)

Kumite kadetky +54 kg: Kozárová E. ( Farmex NR), Krivdová S. (Iglow SNV), Bryndzová M. (Junior Prešov), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)


Kumite kadeti - 52 kg: Tvrdoň A. (ŠŠK BA), Loch S. (ŠŠK Prievidza), Černický J. (Iglow SNV), Hauser I. (Iglow SNV), Mácha M. (Katsudo Sabinov)

Kumite kadeti - 57 kg: Demský Ľ. (KKK KE), Poliak J. (CMK BB), Černický J. (Iglow SNV), Jalowiczor M. (Shihan PO)

Kumite kadeti - 63 kg: Čela A.N. (MŠK Žiar n/Hronom), Pápay M. (Farmex NR), Šimun M. (ŠŠK BA), Gilla M. (MP Brezno), Janovčík M. (Iglow SNV), Javorský Š. (Iglow SNV)

Kumite kadeti - 70 kg: Bagita D. (Taiyó Kolárovo), Jurák A. (ŠKM Stará Ľubovňa), Šebok P. (Farmex NR)
Kumite kadeti +70 kg: Schwartz R. (Union KE), Szabó K. (Kachi NR)

Kumite juniorky - 48 kg: Veisová D. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite juniorky - 53 kg: Bogárová D. (Dukla BB), Krošláková M. (Kumade TO), Kabáčová M. (CMK BB), Smetanová T. (KKK KE)

Kumite juniorky - 59 kg: Hrnková S. (AC UNIZA Žilina), Nehilová M. (CMK BB), Laliová V. (CMK BB), Palinkášová L. (Farmex NR), Langová M. (Kumade TO)

Kumite juniorky +59 kg: Jelžová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Adamová S. (Katsudo Sabinov), Pekarčíková M. (Iglow SNV)

Kumite juniori - 55 kg: Duška E. (Kachi NR)

Kumite juniori - 61 kg: Tapajčík S. (CMK BB), Bagaev M. (ŠŠK BA), Hajdu M. (ŠŠK BA), Šutiak P. (Rapid BA), Pončka M. (AC UNIZA Žilina)

Kumite juniori - 68 kg: Podsklan D. (Dukla BB), Maroši D. (ŠŠK BA), Gažo M. (Iglow SNV), Fančo T. (Rapid BA), Tchur P. (KKK KE)

Kumite juniori - 76 kg: Gyurik A. (Rapid BA)

Kumite juniori +76 kg: Kósa T. (Dukla BB)

 

Kumite U21 ženy - 50 kg: Spálová T. (ŠŠK BA), Cichrová R. (ŠŠK BA)

Kumite U21 ženy - 55 kg: Macejková I. (Dukla BB)

Kumite U21 ženy - 61 kg: Vidová R. (Dukla BB), Ťažká L. (CMK BB), Juráková D. (ŠKM Stará Ľubovňa), Kuklová H. (Kachi NR)

Kumite U21 ženy - 68 kg: Tapajčíková T. (MP Brezno), Kozmová M. (Farmex NR)

Kumite U21 ženy +68 kg: Jombíková K. (CMK BB), Sahuľová L. (CMK BB)

 

Kumite U21 muži - 60 kg: Imrich D. (Iglow SNV)

Kumite U21 muži - 67 kg: Laurov M. (MŠK Žiar n Hronom), Riedl D. (CMK BB), Výrostko M. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite U21 muži - 75 kg: Džačovský Ľ. (CMK BB), Ďurček T. (Drap Partizánske), Hačko M. (Slovšport TT)

Kumite U21 muži - 84 kg: Michalec K. (ZZO Čadca), Buday D. (Drap Partizánske), Baňas M. (Union KE), Bitto P. (Slovšport TT)

Kumite U21 muži +84 kg: Jóba A. (Taiyó Kolárovo), Bucha A. (KK Zvolen), Kostolník D. (Katsudo Sabinov)

 

Kumite seniorky - 50 kg: Kováčiková L. (CMK BB)

Kumite seniorky - 55 kg: Schwartzová Z. (Union KE), Semanikova Vik. (Rapid BA), Vojtikevičová J. (Rapid BA), Nováková E. (AC UNIZA Žilina)

Kumite seniorky - 61 kg: Suchánková I. (Dukla BB)

Kumite seniorky - 68 kg: Kopúňová M. (KK Mugen), Pillárová V. (KKK KE), Semaníková Ver. (Katsudo Sabinov), Langošová L. (Junior Prešov)

Kumite seniorky +68 kg: Tatárová D. (Dukla BB), Kubalová Z. (Rapid BA)


Kumite seniori - 67 kg: Dobrotka R. (CMK BB), Homola M. (Farmex NR)

Kumite seniori - 75 kg: Lieskovsky M. (Dukla BB), Fedor M. (KKK KE)

Kumite seniori - 84 kg: Erdesz E. (Union KE), Fuzer J. (Union KE)