KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Letné reprezentačné sústredenie kadetov, juniorov, U21, seniorov

LETNÉ REPREZENTAČNÉ SÚSTREDENIE

26.8. - 1.9.2017

kadeti, juniori, U21, seniori


Dňa 26.8. - 1.9.2017 sa v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční SÚSTREDENIE širšej reprezentácie kadetov, juniorov a U21 pred Majstrovstvami sveta 2017 (Španielsko), Majstrovstvami Európy 2018 (Rusko) a širšej reprezentácie seniorov.


Reprezentačného sústredenia sa môžu zúčastniť všetci reprezentanti širšej reprezentácie, ktorí sa chcú uchádzať o nomináciu na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 v Španielsku 2017, Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 v Rusku 2018 a zároveň sústredenia sa môžu zúčastniť aj reprezentanti širšej reprezentácie seniorov.

Z kapacitných dôvodov je ale možné poskytnúť ubytovanie iba nominovaným reprezentantom, ktorí boli v jednotlivých kategóriách vybraní na základe výsledkov zo sledovaných súťaži - nominačných akcií.

Prípadní ďalší nenominovaní záujemcovia o účasť na sústredení si musia individuálne zabezpečiť ubytovanie v blízkosti Moštenice a svoju účasť na sústredení písomné nahlásiť na mail: macko@karate.sk.

 

Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť/neúčasť najneskôr do 16.8.2017 (STREDA) na mail: macko@karate.sk.

Prípadnú zmenu kategórie - vekovej, hmotnostnej treba nahlásiť na mail: macko@karate.sk

Po tomto termíne môžu byť reprezentanti, ktorí nepotvrdia písomne svoju účasť nahradení ďalšími reprezentantami.


!!! Zraz reprezentantov (KATA a KUMITE): 26.8.2017 (SOBOTA) o 16.00 hod. na chate Slovenka-Moštenica !!!

 

Účastnícky poplatok je 120 €, zahŕňa ubytovanie a stravu (plnú penziu), ktorú treba zaplatiť na reprezentačnom sústredení.


Na sústredenie si treba priniesť PREUKAZ POISTENCA.

1.) Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk

2.) Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby)

3.) Oblečenie a obuv na beh a tréning vonku.


NOMINÁCIA REPREZENTANTOV:


Kata kadetky:

Hlavačková N. (Kachi NR), Kubišová E. (Ekonóm TN), Jankúrová N. (ŠŠK Prievidza), Čukanová M. (Rapid BA), Droppová N. (ŠŠK BA), Niznerová K. (Rapid BA)

Kata juniorky:

Vaňová V. (ŠŠK Prievidza), Jakubechová N. (ŠŠK Prievidza) + kata team (+Jankúrová N.)

Vaňušaniková J. (ŠŠK BA), Pištová S. (Slovšport TT) + kata team (+Droppová N.)

Kata U21:

Brázdová E. (ŠŠK Prievidza), Bačíková L. (ŠŠK Prievidza), Merašická N. (ŠŠK Prievidza)

Kata seniorky:

Longová K. (Rapid BA), Ovečková A. (Hanko-Kai Senica), Balciarová D. (Tekdan BA)

Kata kadeti:

Pišta J. (Slovšport TT), Droppa N. (ŠŠK BA), Štelcl A. (Metropol KE),

Hrčka R. (ŠŠK BA), Šlehofer R. (ŠŠK BA), Rebro M. (ŠŠK BA) - kata team

Kata juniori:

Duška E. (Kachi NR), Šípek M. (KK Topoľčany), Bednarčík S. (Shihan PO), Szolár P. (Budokan ZV)

Kata U21:

Smoliga J.E. (ŠŠK BA), Havlíček D. (Rapid BA)

Kata seniori:

Fabián P. (Dukla BB), Hajdu T. (ŠŠK BA)

 

Kumite kadetky - 47 kg:

Šimčíková K. (Katsudo Sabinov), Schlettová D. (Rapid BA), Podobová E. (Kumade Topoľčany)

Kumite kadetky - 54 kg:

Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Dudjaková S. (AC UNIZA Žilina)

Kumite kadetky +54 kg:

Kozárová E. (Farmex NR), Krivdová S. (Iglow SNV), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)


Kumite kadeti - 52 kg:

Tvrdoň A. (ŠŠK BA), Hauser I. (Iglow SNV), Černický J. (Iglow SNV), Mácha M. (Katsudo Sabinov), Štetina J. (Spartak Myjava)

Kumite kadeti - 57 kg:

Demský Ľ. (KKK KE), Poliak J. (CMK BB), Černický J. (Iglow SNV), Jalowiczor M. (Shihan PO)

Kumite kadeti - 63 kg:

Čela A.N. (MŠK Žiar n/Hronom), Pápay M. (Farmex NR), Šimun M. (ŠŠK BA), Gilla M. (MP Brezno), Janovčík M. (Iglow SNV), Javorský Š. (Iglow SNV)

Kumite kadeti - 70 kg:

Bagita D. (Taiyó Kolárovo), Jurák A. (ŠKM Stará Ľubovňa), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite kadeti +70 kg:

Schwartz R. (Union KE), Szabó K. (Kachi NR), Šebok P. (Farmex NR), Gama K. (ŠŚK BA)

 

Kumite juniorky - 48 kg:

Veisová D. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite juniorky - 53 kg:

Bogárová D. (Dukla BB), Krošláková M. (Kumade TO)

Kumite juniorky - 59 kg:

Hrnková S. (AC UNIZA Žilina), Nehilová M. (CMK BB), Laliová V. (CMK BB), Palinkášová L. (Farmex NR)

Kumite juniorky +59 kg:

Jelžová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Adamová S. (Katsudo Sabinov), Pekarčíková M. (Iglow SNV)

 

Kumite juniori - 55 kg:

Duška E. (Kachi NR)

Kumite juniori - 61 kg:

Tapajčík S. (CMK BB), Bagaev M. (ŠŠK BA), Hajdu M. (ŠŠK BA), Šutiak P. (Rapid BA)

Kumite juniori - 68 kg:

Podsklan D. (Dukla BB), Maroši D. (ŠŠK BA), Fančo T. (Rapid BA), Tchur P. (KKK KE)

Kumite juniori - 76 kg:

Gyurik A. (Rapid BA), Gažo M. (Iglow SNV)

Kumite juniori +76 kg:

Kósa T. (Dukla BB)


Kumite U21 ženy - 50 kg:

Spálová T. (ŠŠK BA), Cichrová R. (ŠŠK BA)

Kumite U21 ženy - 55 kg:

Macejková I. (Dukla BB)

Kumite U21 ženy - 61 kg:

Vidová R. (Dukla BB), Ťažká L. (CMK BB), Juráková D. (ŠKM Stará Ľubovňa), Kuklová H. (Kachi NR)

Kumite U21 ženy - 68 kg:

Tapajčíková T. (MP Brezno), Kozmová M. (Farmex NR)

Kumite U21 ženy +68 kg:

Jombíková K. (CMK BB), Sahuľová L. (CMK BB)


Kumite U21 muži - 60 kg:

Imrich D. (Iglow SNV)

Kumite U21 muži - 67 kg:

Laurov M. (MŠK Žiar n Hronom), Riedl D. (CMK BB), Výrostko M. (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite U21 muži - 75 kg:

Džačovský Ľ. (CMK BB), Ďurček T. (Drap Partizánske), Hačko M. (Slovšport TT)

Kumite U21 muži - 84 kg:

Michalec K. (ZZO Čadca), Buday D. (Drap Partizánske), Baňas M. (Union KE), Bitto P. (Slovšport TT)

Kumite U21 muži +84 kg:

Jóba A. (Taiyó Kolárovo), Bucha A. (KK Zvolen), Kostolník D. (Junior Prešov)


Kumite seniorky - 50 kg:

Kováčiková L. (CMK BB)

Kumite seniorky - 55 kg:

Schwartzová Z. (Union KE), Semanikova Vik. (Rapid BA), Vojtikevičová J. (Rapid BA), Nováková E. (AC UNIZA Žilina)

Kumite seniorky - 61 kg:

Suchánková I. (Dukla BB)

Kumite seniorky - 68 kg:

Kopúňová M. (KK Mugen), Pillárová V. (KKK KE), Semaníková Ver. (Katsudo Sabinov), Langošová L. (Junior Prešov)

Kumite seniorky +68 kg:

Tatárová D. (Dukla BB), Kubalová Z. (Rapid BA)


Kumite seniori - 67 kg:

Dobrotka R. (CMK BB), Homola M. (Farmex NR)

Kumite seniori - 75 kg:

Lieskovsky M. (Dukla BB), Fedor M. (KKK KE)

Kumite seniori - 84 kg:

Erdesz E. (Union KE), Fuzer J. (Union KE)