KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

INFO na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 - Tenerife, Španielsko

Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 Tenerife - Španielsko

25. - 29. 10. 2017

 

Organizačné informácie:


- Zraz reprezentantov je dňa 23.10.2017 (PONDELOK) - o 6:15 hod. pred Domom Športu, Junácka 6, Bratislava
- Odchod autobusu bude o 6:45 hod.

- Návrat zo šampionátu - 31.10.2017 (UTOROK) do Bratislavy cca o 3:30 ráno.


Pri odchode sa MUSIA všetci účastníci preukázať:


- platným cestovným pasom

- splnomocnením na cestu do zahraničia (osoby mladšie ako 18 rokov)
- štatútom reprezentanta (u osôb mladších ako 18 rokov je potrebný podpis aj zákonného zástupcu)

Štatút reprezentanta
- turistickým cestovným poistením liečebných nákladov počas celého pobytu na MS, t.j. od 23. do 31.10.2017
- športovým poistením liečebných nákladov-riziková skupina „šport KARATE" na dni turnaja (podľa bulletinu turnaja)

 

Splnomocnenia:

 

Splnomocnenie (anglická verzia) musí byť podpísané oboma rodičmi pred notárom.

 

splnomocnenie_dieta_SK

splnomocnenie_dieta_EN

 

Šimčíková K., Zimnikovalová Z., Krivdová S., Demský Ľ. - je potrebné splnomocniť trénera  JAROSLAVA JAVORSKÉHO údaje do splnomocnenia

 

Tvrdoň A., Bagaev M., Vaňušaniková J., Pištová S., Droppová N., Pišta J. - je potrebné splnomocniť trénera PETRA MACKA údaje do splnomocnenia

 

Veisová D., Jelžová N., Szolár P., Hlavačková N. - je potrebné splnomocniť trénera JOZEFA POLIAKA údaje do splnomocnenia

 

Pápay M., Bagita D., Šebok P., Palinkášová L., Duška E. - je potrebné splnomocniť trénera TOMÁŠA KLEMANA údaje do splnomocnenia

 

Bogárová D., Kósa T., Podsklan D., Gyurik A. - je potrebné splnomocniť trénera JÁNA NOVOSADA údaje do splnomocnenia

 

 

 

 

Nominácia reprezentantov na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 Tenerife - Španielsko

25.-29. 10. 2017:

 

kata cadet female:

Hlavačková N. (Kachi NR)

kata junior female:

Vaňušaniková J. (ŠŠK BA)

kata U21 female :

Brázdová E. (ŠŠK Prievidza)

kata team cadet-junior female:

Vaňušaniková J.-Pištová S.-Droppová N. (ŠŠK BA)

 

kata cadet male:

Pišta J. (Slovšport TT)

kata junior male:

Szolár P. (Budokan ZV)

kata U21 male:

Smoliga J.E. (ŠŠK BA)

 

kumite cadet female:

-47 kg: Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)

-54 kg: Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)

+54 kg: Krivdová S. (Iglow SNV)

 

kumite cadet male:

-52 kg: Tvrdoň A. (ŠŠK BA)

-57 kg: Demský Ľ. (KKK KE)

-63 kg: Pápay M. (Farmex NR)

-70 kg: Bagita D. (Farmex NR)

+70 kg: Šebok P. (Farmex NR)

 

kumite junior female:

-48 kg: Veisová D. (MŠK Žiar n/Hronom)
-53 kg:
Bogárová D. (Dukla BB)

-59 kg: Palinkášová L. (Farmex NR)

+59 kg: Jelžová N. (MŠK Žiar n/Hronom)

 

kumite junior male:

-55 kg: Duška E. (Farmex NR)

-61 kg: Bagaev M. (ŠŠK BA)

-68 kg: Podsklan D. (Dukla BB)

-76 kg: Gyurik A. (Rapid BA)

+76 kg: Kósa T. (Dukla BB)


kumite U21 female:

-50 kg: Cichrová R. (ŠŠK BA)

-55 kg: Macejková I. (Dukla BB)

-61 kg: Kuklová H. (Kachi NR)

-68 kg: Tapajčíková T. (MP Brezno)

+68 kg: ---


kumite U21 male:

-60 kg: Imrich D. (Iglow SNV)

-67 kg: Riedl D. (CMK BB)

-75 kg: Džačovský Ľ. (CMK BB)

-84 kg: Bitto P. (Slovšport TT)

+84 kg: Jóba A. (Taiyó Kolárovo)