KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Reprezentačné sústredenie KATA a KUMITE

KATA

REPREZENTAČNÉ SÚSTREDENIE

!!! 25.10. - 27.10.2018 !!!

ŠTVRTOK - SOBOTA

 

KUMITE

REPREZENTAČNÉ SÚSTREDENIE

!!! 26.10. - 28.10.2018 !!!

PIATOK - NEDEĹA

 

Dňa 25.10. - 27.10.2018 (KATA) a 26.10. - 28.10.2018 (KUMITE) sa v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční REPREZENTAČNÉ SÚSTREDENIE vrámci plánu prípravy na Majstrovstvá sveta seniorov 2018 (Španielsko) a Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2019 (Dánsko).

 

!!! Zraz reprezentantov (KATA): je 25.10.2018 (ŠTVRTOK) o 17.00 hod. na chate Slovenka-Moštenica !!!

!!! Zraz reprezentantov (KUMITE): je 26.10.2018 (PIATOK) o 16.00 hod. na chate Slovenka-Moštenica !!!

 

Účastnícky poplatok je 50 €, zahŕňa ubytovanie a stravu (plnú penziu), ktorú treba zaplatiť na reprezentačnom sústredení.

 

Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť / neúčasť najneskôr do 19.10.2018 (PIATOK) na mail: macko@karate.sk.

 

Nominácia reprezentantov:

 

Kata kadetky: Čukanová M. (TJ Rapid BA), Kubišová E. (KK Ekonóm TN), Vlasáková A. (KK Ekonóm TN)
Kata kadeti: Hrčka R. (ŠŠK BA), Štelcl A. (TJ Metropol KE)
Kata juniorky: Jakubechová N. (ŠŠK Pievidza), Vaňová V. (ŠŠK Prievidza)
Kata juniori: Duhan D. (ŠŠK BA), Pišta J. (Slovšport TT)
Kata U21 staršie juniorky: Brázdová E. (ŠŠK Prievidza), Merašická N. (ŠŠK Prievidza), Vaňušaniková J. (ŠŠK BA)
Kata seniorky: Balciarová D. (Dukla BB), Ovečková A. (Tekdan BA)
Kata U21 starší juniori: Smoliga J. E. (KK Nové Zámky), Szolár P. (Budokan ZV), Šípek M. (KK Nové Zámky)
Kata seniori: Fabian P. (Dukla BB), Smoliga J. E. (KK Nové Zámky), Šípek M. (KK Nové Zámky)
Kata družstvá kadetky-juniorky:

Bruňanská K. - Jakubechová N. - Vaňová V. (ŠŠK Prievidza)
Mrázová L. - Vlasáková A. - Kubišová E. (Ekonóm TN)
Kata družstvá kadeti-juniori:

Rebro M. - Šlehofer R. - Hrčka R. (ŠŠK BA)
Kata družstvá seniorky:

Bačíková Ľ. - Merašická N. - Brázdová E. (ŠŠK Prievidza)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kumite juniorky -48 kg: Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)
Kumite juniorky -53 kg: Kotruchová T. (CMK BB), Petrovičová L. (CMK BB), Krošláková M. (Kumade TO), Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite juniorky -59 kg: Palinkášová L. (Farmex NR), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)
Kumite juniorky + 59 kg: Krivdová S. (Iglow SNV), Smižanská J. (Rapid BA)

Kumite juniori  -55 kg: Tvrdoň A. (ŠŠK BA)
Kumite juniori -61 kg: Štetina J. (Spartak Myjava), Hauser I. (Iglow SNV)
Kumite juniori -68 kg: Maroši D. (ŠŠK BA), Šimun M. (ŠŠK BA), Pápay M. (Farmex NR)
Kumite juniori -76 kg: Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom), Šebok P. (Farmex NR), Pavlák M. (Farmex NR), Gama K. (ŠŠK BA)
Kumite juniori +76 kg: Kósa T. (Dukla BB), Schwartz R. (Union KE)
Kumite U21 -50 kg: Spálová T. (ŠŠK BA), Veisová D. (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite U21 -55 kg: Bogárová D. (Dukla BB), Kuklová H. (AC UNIZA Žilina)
Kumite U21 -61 kg: Hrnková S. (AC UNIZA Žilina)
Kumite U21 -68 kg: Tapajčíková T. (CMK BB)
Kumite U21 +68 kg: Adamová S. (KATSUDO Sabinov), Jelžová N. (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite U21 muži -60 kg: Imrich D. (IGLOW SNV), Duška E. (Farmex NR)
Kumite U21 muži -67 kg: Hajdu M. (ŠŠK BA), Tapajčík S. (CMK BB), Riedl D. (CMK BB)
Kumite U21 muži -75 kg: Podsklan D. (Dukla BB), Džačovský Ľ. (CMK BB), Tchur P. (KKK KE)
Kumite U21 muži -84 kg: Gyurik A. (Rapid BA)
Kumite U21 muži +84 kg: Bitto P. (Slovšport TT), Jóba A. (Taiyó Kolárovo)
Kumite seniorky -50 kg: Kováčiková L. (CMK BB), Cichrová R. (ŠŠK BA)
Kumite seniorky -55 kg: Semaníková V. (Rapid BA), Schwartzová Z. (Union KE)
Kumite seniorky -61 kg: Macejková I. (Dukla BB), Pillárová V. (KKK KE), Semaníková V. (KATSUDO Sabinov), Hrnková S. (AC UNIZA Žilina)
Kumite seniorky -68 kg: Kopúňová M. (Dukla BB)
Kumite seniorky +68 kg: Tatárová D. (Dukla BB), Kubalová Z. (Rapid BA), Jombíková K. (CMK BB)
Kumite seniori -60 kg: Imrich D. (Iglow SNV)
Kumite seniori -67 kg: Homola M. (Dukla BB)
Kumite seniori -75 kg: Lieskovský M. (Rapid BA), Podsklan D. (Dukla BB), Džačovský Ľ. (CMK BB)
Kumite seniori -84 kg: Gyurik A. (Rapid BA)
Kumite seniori + 84 kg: Jóba A. (Taiyó Kolárovo), Bitto P. (Slovšport TT)