KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Letné reprezentačné sústredenie kadetov, juniorov, U21 a seniorov.

LETNÉ REPREZENTAČNÉ SÚSTREDENIE 25.8. - 30.8.2019

kadeti, juniori, U21, seniori


Dňa 25.8. - 30.8.2019 sa v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční SÚSTREDENIE širšej reprezentácie kadetov, juniorov, U21, ktoré je zaradené do plánu prípravy na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 2019 (Chile), Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020 (Maďarsko) a pre seniorov je určené vrámci prípravy na sezónu 2019/2020.


Reprezentačného sústredenia sa môžu zúčastniť reprezentanti širšej reprezentácie v kateg. kadetov, juniorov, U21, ktorí sa chcú uchádzať o nomináciu na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 v Chile 2019, Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020 (Maďarsko) a v kateg. seniorov.


Zoznam širšej reprezentácie


Z kapacitných dôvodov je ale možné poskytnúť ubytovanie iba nominovaným reprezentantom, ktorí boli v jednotlivých kategóriách vybraní na základe výsledkov zo sledovaných súťaži - nominačných akcií.

Prípadní ďalší nenominovaní záujemcovia o účasť na sústredení si musia individuálne zabezpečiť ubytovanie v blízkosti Moštenice a svoju účasť na sústredení písomné nahlásiť na mail: macko@karate.sk, resp. v prípade že niektorí z nominovaných reprezentantov nepotrdia svoju účasť, a kapacita ubytovania sa uvoľní, môžte si zažiadať o rezerváciu ubytovania na Moštenici písomne na mail: macko@karate.sk.


Nominácia reprezentantov:

 

Kumite kadetky -47 kg
Mrázová Lucia Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z.
Kvasnicová Nina Športový klub karate Kachi Nitra, o. z.
Vanková Patrícia Mestský športový klub Žiar nad Hronom
Polónyová Bianka ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica

Kumite kadetky -54 kg
Vlasáková Adela Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z.
Helferová Veronika ŠK karate Farmex, o. z.
Bolečková Viktória Športový klub karate Kachi Nitra, o. z.
Hlavačková Barbora Športový klub karate Kachi Nitra, o. z.

Kumite kadetky +54 kg
Váczy Anna Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Hóková Ella ŠK karate Farmex, o. z.
Vargová Zuzana ŠK karate Farmex, o. z.
Naňová Laura Karate klub Kumade Topoľčany

Pápištová Ema Karate klub Ekonóm Trenčín, o.z.

Kumite kadeti -52 kg
Karabín Viktor ŠK karate Farmex, o. z.
Kočuta Michal Karate klub Žilina, o. z.
Maňko Jakub ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.
Sečkár Šimon Mestský športový klub Žiar nad Hronom
Čiaky Martin ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.

Kumite kadeti -57 kg
Žbodák Timo 1. KARATE CLUB PEZINOK

Kumite kadeti -63 kg
Masaryk Samuel Športová škola karate, o. z.
Sedlár Andrej Karate klub Kumade Topoľčany

Chudík Adam KARATE KLUB SHIHAN POPRAD o.z.

Kumite kadeti -70 kg
Kešelák Dominik Klub IGLOW, o. z.
Šenšel Filip Športový klub mesta - karate klub Stará Ľubovňa, o. z.
Mojzeš Dávid Karate klub KATSUDO Sabinov, o.z.
Kumite kadeti +70 kg
Bagaev Malik Športová škola karate, o. z.
Válek Šimon Karate klub Trstená, o. z.

Kumite juniorky -48 kg
Šimčíková Kristína Karate klub KATSUDO Sabinov, o.z.

Kumite juniorky -53 kg
Rajčanová Natália Mestský športový klub Žiar nad Hronom
Langová Katarína Karate klub Kumade Topoľčany
Schlettová Diana Telovýchovná jednota Rapid Bratislava

Kumite juniorky -59 kg
Zimnikovalová Zoja Karate Klub IGLOW, o. z
Podobová Emma Karate klub Kumade Topoľčany
Caňová Karolína Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

Kumite juniorky +59 kg
Krivdová Sára Klub IGLOW, o. z.
Bakayová Zita klub TORASHIRO Nitra, o. z.

Kumite juniori -55 kg
Tvrdoň Andrej Športová škola karate, o. z.
Bugoš Adam Karate klub Slávia UPJŠ Košice

Kumite juniori -61 kg
Jurík Matej ŠK karate Farmex, o. z.
Štetina Jakub Telovýchovná jednota Spartak Myjava
Černický Jakub Karate Klub IGLOW, o. z.

Kumite juniori -68 kg
Šimun Marek Športová škola karate, o. z.
Poliak Jakub ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.

Kumite juniori -76 kg
Šebok Patrik ŠK karate Farmex, o. z.
Čela Aris Nikolas Mestský športový klub Žiar nad Hronom

Černický Juraj Karate Klub IGLOW, o. z.

Kumite juniori +76 kg
Pavlák Marek ŠK karate Farmex, o. z.
Janovčík Maroš Karate Klub IGLOW, o. z.
Szabó Kristián Športový klub karate Kachi Nitra, o. z.

Kumite U21 ženy -50 kg
Spálová Tereza Športová škola karate, o. z.
Veisová Dominika Mestský športový klub Žiar nad Hronom

Kumite U21 ženy -55 kg
Kabáčová Nikola ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.
Bogárová Dominika Športová škola karate, o. z.

Kumite U21 ženy -61 kg
Pálinkášová Laura ŠK karate Farmex, o. z.
Hrnková Sarah Karate klub Žilina, o. z.
Nehilová Mercedes ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.

Kumite U21 ženy -68 kg
Tapajčíková Tatiana ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.

Kumite U21 ženy +68 kg
Jelžová Nina Mestský športový klub Žiar nad Hronom
Pekarčíková Monika Karate Klub IGLOW, o. z.

Kumite U21 muži -67 kg
Maroši David Športová škola karate, o. z.
Tapajčík Samuel ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.
Hajdu Matej Športová škola karate, o. z.

Kumite U21 muži -75 kg
Džačovský Ľuboš ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.
Podsklan David ŠK karate Farmex, o. z.
Vanka Zdenko Mestský športový klub Žiar nad Hronom

Bagaev Mimolat Športová škola karate, o. z.

Kumite U21 muži -84 kg
Kósa Tomáš ŠK karate Farmex, o. z.

Kumite U21 muži +84 kg
Jóba Attila "Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie"
Kumite ženy -50 kg
Kováčiková Lucia ŠK Centrum mládeže - Karate Banská Bystrica, o. z.
Cichrová Rebecca Športová škola karate, o. z.

Kumite ženy -55 kg
Semaníková Viktória Telovýchovná jednota Rapid Bratislava
Kuklová Hana Karate klub Žilina, o. z.
Schwartzová Zuzana Karate klub UNION Košice, o. z.

Kumite ženy -61 kg
Suchánková Ingrida VŠC Dukla Banská Bystrica
Pillárová Viktória KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE, o. z.
Ťažká Lenka KARATE KLUB MILANA PILIARA BREZNO, o. z.
Macejková Ina Športová škola karate, o. z.

Kumite ženy -68 kg
Kopúňová Miroslava VŠC Dukla Banská Bystrica
Semaníková Veronika Karate klub KATSUDO Sabinov, o.z.
Nováková Eva Karate klub Žilina, o. z.

Kumite ženy +68 kg
Tatárová Dominika VŠC Dukla Banská Bystrica
Kubalová Zuzana Telovýchovná jednota Rapid Bratislava

Kumite muži -60 kg
Imrich Dominik Karate Klub IGLOW, o. z.
Adler René Karate klub Žilina, o. z.

Kumite muži -67 kg
Homola Matej VŠC Dukla Banská Bystrica

Kumite muži -75 kg
Lieskovský Matúš Telovýchovná jednota Rapid Bratislava

Kumite muži -84 kg
Fuzer Ján Karate klub UNION Košice, o. z.
Gyurík Adi Telovýchovná jednota Rapid Bratislava
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kata kadetky
Gamová Nataša Športová škola karate, o. z.
Bruňanská Kristína ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA
Školníková Viktória Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen
Hrnčáriková Marika Športový klub Real team Trenčín, o.z.
Lišková Laura ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA

Kata kadeti
Hrčka Roman Športová škola karate, o. z.
Šlehofer Richard Športová škola karate, o. z
Kodaj Simon Telovýchovná jednota Rapid Bratislava
Sečkár Šimon Mestský športový klub Žiar nad Hronom

Kata juniorky
Čukanová Michaela Telovýchovná jednota Rapid Bratislava
Kubišová Emma Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z.

Kata juniori
Pišta Jaroslav Karate klub Slovšport Trnava, o. z.
Štelcl Adam Športové združenie TJ Metropol Košice
Duhan Dárius Športová škola karate, o. z.

Kata U21 ženy
Vaňušaniková Jana Športová škola karate, o. z.
Brázdová Ema ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA
Vaňová Vanda ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA

Kata U21 muži
Szolár Pavol Centrum bojových umení mládeže BUDOKAN Zvolen
Šípek Martin KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z

Kata team kadeti-juniori
R.Hrčka-M.Rebro-R.Šlehofer Športová škola karate, o. z.

Kata team seniorky
E.Brázdová-Ľ.Bačíková-N.Merašická ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA

 

 

!!! Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť/neúčasť najneskôr do 16.08.2018 (PIATOK) na mail: macko@karate.sk. !!!


Po tomto termíne môžu byť reprezentanti, ktorí nepotvrdia písomne svoju účasť nahradení ďalšími reprezentantami.


!!! Zraz reprezentantov (KATA a KUMITE): 25.8.2019 (NEDEĽA) o 16.00 hod. v Sport Resort Slovenka v Moštenici !!!


Účastnícky poplatok je 125 €, zahŕňa ubytovanie a stravu (plnú penziu), ktorú treba zaplatiť na reprezentačnom sústredení.


Prípadnú zmenu kategórie - vekovej, hmotnostnej treba nahlásiť na mail: macko@karate.sk


1.) Na sústredenie si treba priniesť PREUKAZ POISTENCA.

2.) Reprezentanti, ktorí potrebujú bezlepkovú stravu, sa treba písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk

3.) Na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby)

4.) Oblečenie a obuv na beh a tréning vonku.

 

Ukončenie reprezentačného sústredenia (KATA a KUMITE): 30.8.2019 na obed.