KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

POHÁR SNP V KARATE ´2008 23. ročník medzinárodného turnaja

Spravodajstvo zo súťaže bude dnes 26.10.2008 o 19:55 na STV1 v G.B.S.  !!!

 

Slovenský zväz karate, Slovenská asociácia univerzitného športu, Stredoslovenský zväz karate, Mesto Banská Bystrica, Centrum mládeže karate Banská Bystrica a Karate klub ŠK UMB Banská Bystrica Vás srdečne pozýva na

 

POHÁR SNP V KARATE ´2008

23. ročník medzinárodného turnaja

a

EURÓPSKY TURNAJ UNIVERZÍT V KARATE

14. ročník

 

DÁTUM:        25. október 2008

MIESTO:       BANSKÁ BYSTRICA 

                     športová hala Štiavničky - Dukla, ul.Hutná

 

Podrobnejšie informácie spolu s prihláškami na turnaj nájdete na web stránke:

http://www.sportklub.umb.sk/Karate/karate.html

 

SÚŤAŽNÉ KATEGÓRIE:

1. Kumite družstiev mužov (5+2) - účasť len 4 pozvaných reprezentačných družstiev.

(Príprava reprezentačného družstva Slovenska na Majstrovstvá sveta seniorov ´2008 v Japonsku.)

2. Kumite družstiev žien (3+2) - účasť len 4 pozvaných reprezentačných družstiev.

(Príprava reprezentačného družstva Slovenska na Majstrovstvá sveta seniorov ´2008 v Japonsku.)

 

3. Kumite mužov -68, -78, +78kg (vek od 18 rokov).

4. Kumite žien -57, +57 kg (vek od 18 rokov).

5. Kata mužov (vek od 16 rokov).

6. Kata žien (vek od 16 rokov).

 

PRAVIDLÁ A PODMIENKY:

Turnaj pre členov EKF a WKF. Pravidlá rozhodovania WKF. Štart pretekára

s min. 5.kyu. Zahraniční rozhodcovia sú vítaní.

 

HLAVNÝ ROZHODCA: p.Július Valenta

 

ROZHODCOVIA: Nominuje Slovenský zväz karate.

 

PREZENTÁCIA:

V sobotu 25.10.2008 od 9.00 do 10.00 hod. v športovej hale Štiavničky - Dukla.

 

CENY:

1. miesta = medaila, diplom + cena sponzora a 9.000,-Sk (300 €)

2. miesta = medaila, diplom a 3.000,-Sk (100 €)

2 x 3. miesta = medaila, diplom a 1.500,-Sk (50 €)

 

ŠTARTOVNÉ: 300,-Sk (10 €)

 

P R O G R A M - 25.10.2008 Sobota

9.00 - 10.00 Registrácia pretekárov pre individuálne súťažné kategórie.

9.00 - Nástup tímov do súťaže družstiev.

9.30 - Súťaž družstiev v elimináciách.

11.00 - Slávnostný nástup pre otvorenie turnaja.

11.30 - Súťaže v kata eliminácie a semifinále.

             Súťaže v kumite mužov a žien v elimináciách a semifinále.

16.00 - 17.30 FINÁLE - kata a kumite; družstvá kumite.

17.30 Vyhlásenie výsledkov a dekorovanie medailistov