KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

27. ročník Vianočného turnaja

Výsledky 27. ročníka Vianočného turnaja karate v kumite jednotlivcov a družstiev a kata jednotlivcov, poriadaného dňa  6.12.2008   v Mestskej športovej hale v Trnave

 

Vianočný turnaj 2008 organizoval KK Slovšport Trnava v spolupráci s Mestom Trnava, športovým  klubom BUDO  Trnava , Trnavským samosprávnym krajom a Slovenským zväzom karate.

 

Bližšie info:

Renáta Gašparovičová 033/ 5444505, platí aj pre fax,

mobilný telefón  0905/440 277 

e-mail:  gasparovicova@karateslovsport.sk

 

  Poradie pretekárov

 

  Štatistika účasti

 

  Medailová štatistika

 

Na Vianočnom turnaji sa zápasilo v nasledovných kategóriách:

-súťaž družstiev v kumite - muži (3-členné.) min. 2.kyu  a vek min. 18 rokov

-súťaž  jednotlivcov  v kata  - muži, - ženy,  min. 2.kyu  a vek min. 17 rokov

-súťaž jednotlivcov v kumite muži - 68, -78, +78 kg, min. 2.kyu, min. vek 18 r

-súťaž jednotlivcov v kumite ženy - 55, + 55 kg, min. 2.kyu, vek min. 18 r

 

NOMINÁCIA NA VIANOČNÝ POHÁR TRNAVA 2008

 

Muži kumite:

 

- 68 kg            Kučerák Lukáš, Čula Martin, Balázs Zoltán, Dobrotka Richard

                         Macko Peter, Granát Marek, Šimko Peter, Klíma Michal

                         Cisár Matúš, Kučerák Patrik, Čajkovský Adam

 

- 78 kg            Viskup Viktor, Szomor Peter, Pupkay Tomáš

                         Lieskovský Adam, Nemček Jakub, Rajčány Ronald, Sokol Maroš

 

+ 78 kg           Harničár Andrej, Prešinský Filip, Bozogáň Peter, Kaleta Gabriel

                         Zelina Igor, Žilinský Martin, Bozogáň Matúš

 

Ženy kumite :

 

- 55 kg            Kováčiková Lucia, Botunová Barbora, Schéryová Magdaléna

                         Višňovská Monika, Semaníková Viktória

                       

+ 55 kg           Langošová Lucia, Kubinská Dagmara, Pečimonová Alexandra

                         Langošová Júlia, Povalačová Lucia, Dučová Ivana,

                         Koribaničová Jana, Tatarová Dominika, Rácová Lucia

 

Muži kata :

Urík Matej, Pipiška Filip, Olekšák Ján, Kubovič Roman, Sóoky Peter

 

Ženy kata :

Grmanová Kristína, Longová Katarína, Hrušecká Erika, Bosnyáková Barbora,

Čulenová Monika, Liptáková Katarína, Pipišková Martina

 

Pre víťazov  1-3. miesto  boli pripravené vecné ceny a diplomy.

 

Fotogaléria