KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

9th HARASUTO WORLD CUP 2013 - CEKL

V dňoch 2.-3. marca 2013 sa v poľskej Lodži uskutočnil 9. ročník HARASUTO WORLD CUP 2013. Slovenský zväz karate organizoval výjazd reprezentácie na turnaj, ktorý bol súčasťou bodovanej Stredoeurópskej ligy karate (CEKL) a súčasne bol zaradený v pláne prípravy na Majstrovstvá Európy seniorov do Budapešti (HUN).

 

Výsledky turnaja:

Results Harasuto World Cup 2013

 

Účasť & váhovú, vekovú kategóriu treba písomne potvrdiť do 25.02.2013 trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na e-mail: macko@karate.sk, 0948 123 103

 

UPOZORNENIE!!!

Každý nominovaný reprezentant (ako aj každý účastník turnaja) MUSÍ štartovať v nasledovnej POVINNEJ výbave chráničov na kumite:

Chránič zubov, WKF homologizované chrániče rúk, ženy - hrudný chránič, WKF homologizované chrániče holení a priehlavkov, pre kadetské kategórie chránič tváre - face mask, a pre všetky vekové kategórie chránič trupu - body protector.

Protectors:
Gum shields, WKF type mitts red and blue, for women chest protection, WKF type shin pads and foot protection red and blue are compulsory. For cadets face mask, for all kumite competitors body protector.

 

Nominácia reprezentantov za ZÁPADNÉ A STREDNÉ SLOVENSKO

Účasť nominovaných reprezentantov je POVINNÁ!


Nominácia sa priebežne dopĺňa !!!

 

Bíreš Andrej (CMK BB), Michalec Kristián (ZZO Čadca), Trokšiar Matúš (CMK BB), Hurychová Veronika (Kumade Topoľčany), Cichrová Rebeca (CMK BB), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen), Jóba Atila (Taiyo Kolárovo), Bogár Ján (Taiyo Kolárovo), Faltus Norbert (Farmex Nitra), Buday Dominik (Drap Partizánske), Mikušková Natália (Bánovce n/B), Palkovič Adam (Slovšport Trnava), Zimanová Kristína (indiv.člen)

 

Kumite female senior OPEN:

Kumite male senior OPEN:

Kumite female senior team:

Kumite male senior team:

Kumite female senior -50 kg: Kováčiková Lucia (CMK BB)
Kumite female senior -55 kg: Vojtikevičová Jana (Rapid BA), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ ŽILINA)
Kumite female senior -61 kg: Semaníková Viktória (Farmex NR), Kubinská Dagmar (Ekonóm Trenčín), Suchánková Ingrida (Ekonóm Trenčín), Kopúňová Miroslava (Ekonóm Trenčín), Kotúčová Katarína (Rapid BA)
Kumite female senior -68 kg: Foldesiová Lenka (Farmex Nitra), Oriabincová Simona (CMK BB)
Kumite female senior +68 kg: Tatárová Dominika (CMK BB), Kubalová Zuzana (Rapid BA)
Kumite male senior -60 kg: Dobrotka Richard (CMK BB), Adler René (Kachi Nitra), Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite male senior -67 kg: Lorencovič Tomáš (Rapid Bratislava), Dobiáš Dominik (KK Spartak Myjava)
Kumite male senior -75 kg: Lieskovský Matúš (Rapid Bratislava), Prešinský Adam (Farmex Nitra), Ditte Michal (Monarch Bratislava), Palkovič Adam (Slovšport Trnava)
Kumite male senior -84 kg: Farmadín Klaudio (Farmex Nitra), Lieskovský Adam (Rapid BA), Pupkay Tomáš (Monarch BA)
Kumite male senior +84 kg: Prešinský Filip (Farmex Nitra), Radúch Marek (Dolný Kubín), Šoltýs Róbert (CMK BB)
Kata male senior: Urik Matej (Kachi Nitra), Pipiška Filip (ŠŠK BA), Krupa Ivan (KK Miyagi Lučenec)
Kata female senior: Hrušecká Erika (Tekdan BA), Liptáková Katarína (ŠŠK BA), Longová Katarína (Rapid BA), Balciarová Dorota (KK Nové Zámky), Čierna Dušana (ŠŠK BA)

Kumite male junior -61 kg: Hudec Ján (ŠŠK Prievidza), Remenár Matúš (Slovšport Trnava)
Kumite male junior -68 kg: Homola Matej (Farmex Nitra), Bogár Ján (Taiyo Kolárovo)
Kumite male junior -76 kg: Michálek Samuel (Kachi Nitra), Michalec Kristián (ZZO Čadca), Trokšiar Matúš (CMK BB), Bíreš Andrej (CMK BB)
Kumite male junior +76 kg: Kabashi Ilir (Farmex Nitra)
Kumite female junior -48 kg: Kadlečíková Veronika (Real Trenčín)
Kumite female junior -53 kg: Chovancová Alexandra (Kachi Nitra), Mikušková Natália (Bánovce n/B)

Kumite female junior -59 kg: Zimanová Kristína (indiv.člen)

Kata male junior: Borecký Ján (KK Nové Zámky), Jankech Dominik (Kachi Nitra), Dávid Samuel (Kachi Nitra)

Kata female junior: Ovečková Alžbeta (Hanko Senica), Pipišková Lenka (ŠŠK BA), Pešková Denisa (Budokan Zvolen), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen)

Kumite male cadet -52 kg: Smoliga Julian Enrik (Rapid BA)
Kumite male cadet -57 kg: Riedl Denis (CMK BB)

Kumite male cadet -63 kg: Buday Dominik (Drap Partizánske), Koreň Roman (CMK BB)

Kumite male cadet -70 kg: Faltus Norbert (Farmex Nitra),

Kumite male cadet +70 kg: Jóba Atila (Taiyo Kolárovo),
Kumite female cadet -47 kg: Vidová Rebeka (Farmex Nitra), Cichrová Rebeca (CMK BB)
Kumite female cadet -54 kg: Kozmová Miriam (Farmex Nitra), Hurychová Veroniaka (Kumade Topoľčany)
Kumite female cadet +54 kg: Kuklová Hana (Kachi Nitra)
Kata male cadet: Smoliga Julian Enrik (Rapid BA), Havlíček Daniel (Rapid BA)
Kata female cadet: Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza)

Tréneri: Tomáš Kleman, Ján Kalčok
Rozhodca: Peter Baďura, Erik Baďura


Nominácia reprezentantov za VÝCHODNÉ SLOVENSKO:

 

Kumite female senior -50 kg: Mehmeti Marigona (KKK Košice)
Kumite female senior -55 kg: Schwartzová Zuzana (Union Košice)
Kumite female senior -68 kg: Bukovinová Zuzana (KK Stará Ľubovňa)
Kata male senior: Fabián Peter (Goju-Kai Prešov)

Kumite male junior -61 kg: Siladi František (Union KE)
Kumite male junior -76 kg: Džačovský Matúš (Katsudo Sabinov), Kabát Jakub (KKK Košice)
Kumite male junior +76 kg: Kostolník Dávid (Katsudo Sabinov)
Kumite female junior -53 kg: Kuchárová Dominika (KKK Košice)

Kumite female junior -59 kg: Urdová Kristina (Goju-Kai Prešov), Pilarova Viktoria (KKK Košice)

Kumite female junior +59 kg: Baňasová Jaroslava (KKK Košice)

Kumite male cadet -52 kg: Imrich Dominik (Iglow SNV), Foľvarský Peter (KK Stará Ľubovňa)

Kumite male cadet -63 kg: Fedor Martin (KKK Košice), Siladi Matúš (Union KE)

Kumite male cadet -70 kg: Erdesz Erik (Union Košice)

Kumite male cadet +70 kg: Palušák Patrik (Union Košice), Fuzer Jan (Union Košice)

Kumite female cadet -47 kg: Macejková Ina (Katsudo Sabinov)
Kumite female cadet +54 kg: Valentová Viktória (Metropol Košice)

Kata male U21: Fabián Peter (Goju-Kai Prešov)

Kumite female U21 -53 kg: Mehmeti Marigona (KKK Košice), Schwartzová Zuzana (Union KE)

Kumite male 12-13 -40 kg: Tchur Patrik (KKK Košice)

Kumite male 12-13 -45 kg: Kostolník František (Katsudo Sabinov)

Kumite male 12-13 -50 kg: Horvath Matúš (KKK Košice)

Kumite male 12-13 -55 kg: Masrna Martin (Union Košice), Fuzer Tomáš (Union Košice), Varga František (Katsudo Sabinov),
Baňas Martin (Union Košice)

Kumite female 12-13 -43 kg: Smetanová Terézia (KKK Košice), Verebešová Margareta (Metropol KE), Kaletová Zuzana (KK Stará Ľubovňa)

Kumite female 12-13 -50 kg: Kaletová Viera (KK Stará Ľubovňa), Juráková Diana (KK Stará Ľubovňa), Dujavová Veronika (Katsudo Sabinov)

Kumite female 12-13 +50 kg: Adamová Saskia (Katsudo Sabinov)

Kumite female 10-11 -34 kg: Šimčíková Kristína (Katsudo Sabinov)

Kumite female 10-11 +40 kg: Bryndzová Michaela (Katsudo Sabinov), Pillarova Tatiana (KKK Košice), Nehilová Mercedes (Union Košice)

Kumite male 10-11 +35 kg: Jurák Adam (KK Stará Ľubovňa)

Kumite male 10-11 -40 kg: Demský Ľubomír (KKK Kretovič), Masrna Michal (Union Košice)

 

Tréneri: Kretovič F., Bozogáň P., Semaník J., Javorský J.

Rozhodcovia: Bacskai Imrich, Bozogáň Peter ml, Blicha Ladislav, Konrad Ladislav

 

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:


AUTOBUS č. 1: Odchod na turnaj je dňa 01.03.2013 (PIATOK) - Západne a stredné Slovensko

 

- o 6.00 hod. z Bratislavy z Domu Športu na Junáckej 6

- o 7.15 hod. z Nitry zo železničnej stanice

- o 8.45 hod. z Banskej Bystrice zo železničnej stanice

- o 10.15 hod. zo Žiliny zo železničnej stanice

- o 10.45 hod. z Čadce zo železničnej stanice

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v nedeľu 03.03.2013 v skorých ranných hodinách cez Čadcu, Žilinu, Banskú Bystricu, Nitru s príchodom pred Dom športu v Bratislave.


Účastnícky poplatok je 40 € (ktorý treba uhradiť pri nástupe do autobusu), zahŕňa dopravu, ubytovanie, stravu (HB - večeru & raňajky) a štartovné.

 

AUTOBUS č. 2: Odchod na turnaj je dňa 01.03.2013 (PIATOK) - Východné Slovensko

Predpokladaný návrat z turnaja bude 4.3. 2013  v skorých ranných hodinách.

 

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (02.-03.03.2013) ako aj cestovné poistenie na dni prepravy 01.-04.03.2013.