KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

K1 Premier League Salzburg 2013

Dňa 30.11. - 1.12.2013 sa uskutočnil prestížny turnaj Karate1 Premier League v Salzburgu, ktorého súčasťou bol prvýkrát aj Youth World Cup (pre kategórie cadet, junior)


Na šampionáte sa oficiálne prezentovalo 865 reprezentantov zo 49 krajín celého sveta.

 

Slovenko obsadilo v počte bodov podľa získaných medailí 7. miesto zo 49 zúčastnených krajín.

GRATULUJEME !!!

 

Celkové výsledky turnaja Karate1 Premier League / Youth World Cup

 

Výsledky reprezentantov:

 

1.miesto - Rebeka VIDOVA, kumite cadet female - 47 kg

1.miesto - Ema BRÁZDOVÁ, kata cadet female

2.miesto - Samuel DÁVID, kata juniori

3.miesto - Daniel HAVLÍČEK, kata cadet male

3.miesto - Enriko DUŠKA, kata cadet male

3.miesto - Andrej BÍREŠ, kumite junior male - 76 kg

3.miesto - Alexandra CHOVANCOVÁ, kumite junior female - 53 kg

3.miesto - Dominika TATÁROVÁ, kumite senior female + 68 kg

3.miesto - Peter FABIÁN, kata senior

3.miesto - Denisa Pešková, kata junior female

5.miesto - Matej HOMOLA, kumite junior male - 68 kg

5.miesto - Zuzana SCHWARTZOVÁ, kumite senior female - 55 kg

5.miesto - Eva Nováková, kumite senior female - 55 kg

7.miesto - Matej Urik, kata seniori

7.miesto - Miroslava Kopúňová, kumite senior female - 61 kg

9.miesto - Adam LIESKOVSKÝ, kumite senior male - 84 kg


K1 Premier_League/Youth World Cup 2013 Salzburg 2013_DRAW RECORDS

K1 Premier_League/Youth World Cup 2013 Salzburg 2013_POOLWINNER RECORDS

K1 Premier_League/Youth World Cup 2013 Salzburg 2013_REPECHAGE RECORDS

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Propozície turnaja


Nominácia pretekárov:

Zoznam môže byť doplnený !!!

 

Svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba bezodkladne kontaktovať do 24.11.2013 (NEDEĽA) písomne, alebo telefonicky trénera štátnej reprezentácie Petra Macka !!! ( macko@karate.sk, 0948 123 103 )

 

Kata senior: Fabian P.(Goju-Kai Prešov)

Kata seniorky: Longová K.(Rapid BA), Hrušecká E. (Tekdan BA)

Kumite senior female -55 kg: Schwartzová Z.(Union KE), Nováková E. (AC UNIZA CVČ Žilina)

Kumite senior female -61 kg: Suchánková I.(Rapid BA), Semaníková V.(Katsudo Sabinov), Kopúňová M.(Ekonóm TN)

Kumite senior female -68 kg: Foldesiová L.(CMK BB), Oriabincová S.(CMK BB)

Kumite senior female +68 kg: Tatárová D.(CMK BB)

Kumite senior male - 67 kg: Dobrotka R. (CMK BB)

Kumite senior male -84 kg: Lieskovský A.(Rapid BA)

Kata junior female: Pešková D. (Budokan ZV)

Kata cadet female: Brázdová E.(ŠŠK Prievidza)

Kata cadet male: Havlíček D.(Rapid BA)

Kumite junior female -53 kg: Chovancová A.(indiv.člen)

Kumite junior female + 59 kg: Baňasová J. (KKK KE)

Kumite junior male -61 kg: Remenár M. (Slovšport TT)

Kumite junior male - 68 kg: Homola M. (Farmex NR)

Kumite junior male -76 kg: Bíreš A. (CMK BB)

Kumite junior male +76 kg: Kostolník D. (Katsudo Sabinov)

Kumite cadet male -52 kg: Imrich D. (Iglow SNV)

Kumite cadet male +70 kg: Palušák P. (Union KE)

Kumite cadet female -47 kg: Vidová R.(Farmex NR)

Kumite cadet female -54 kg: Kozmová M.(Farmex NR)

 

Coach: Macko P., Kalčok J.

Referee: Citenyi O., Cisár M.


Organizačné informácie:


Odchod na turnaj 1 skupiny je:

(Macko P., Longová K., Lieskovský A., Foldesiová L., Oriabincová S., Chovancová A., Brázdová E., Havlíček D.)

(Cisár M., Dobrotka R., Bíreš A., Kostolník D., Hrušecká E., Baňasová J., Remenár M., Homola M.)

SOBOTA, 30.11.2013
- Kata individual male/female Cadets

- Kumite individual male Juniors -55 kg, -61 kg, -68 kg, -76 kg, +76 kg
- Kumite individual female Juniors -48 kg, 53 kg, -59 kg, +59 kg
- Kata individual female Seniors
- Kata Team male Seniors
- Kumite individual female -50 kg, -68 kg
- Kumite individual male -67 kg, -75 kg, -84kg

 

29.11.2013 (PIATOK) - 10.15 hod. z Domu Športu v Bratislave (Junácka 9)

                               - 10.30 hod. zo železničnej stanice v Bratislave

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v sobotu 30.11.2013 v neskorých večerných hodinách pred Dom športu v Bratislave.

 

Odchod na turnaj 2 skupiny je:

(Kalčok J., Tatárová D., Pešková D., Nováková E., Semaníková V.,)

(Imrich D., Fabián P., Schwartzová Z., Suchánková I., Kopúňová M., Kozmová M., Vidová R., Palušák P.)

NEDEĽA, 1.12.2013
- Kata individual male/female Juniors
- Kumite individual female Cadets -47kg, -54kg, +54kg
- Kumite individual male Cadets -52kg, -57kg, -63kg, -70kg, +70 kg
- Kata individual male Seniors
- Kata Team female Seniors
- Kumite individual female -55 kg, -61 kg, +68 kg
- Kumite individual male -60 kg, +84 kg

 

30.11.2013 (SOBOTA) - 10.00 hod. z Banskej Bystrice (Osemročné športové gymnázium) - iba 4 pretekári !!! (Tatárová D., Nováková E., Pešková D., Semaníková V. + Kalčok J.)

                                 - 12.00 hod. z Domu Športu v Bratislave (Junácka 9) (Schwartzová Z., Suchánková I., Kopúňová M., Palušák P., Vidova R., Kozmová M., Imrich D., Fabián P.)

 

Predpokoladaný návrat z turnaja je v nedeľu 1.12.2013 v neskorých večerných hodinách pred Dom športu v BA a následne do NR a BB.