KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

10.th Harasuto Cup 2014

V dňoch 1.-2. marca 2014 sa v poľskej Lodži uskutočnil 10. ročník HARASUTO CUP 2014.

Slovenský zväz karate organizoval výjazd reprezentácie na turnaj, ktorý je súčasne zaradený aj v pláne prípravy na Majstrovstvá Európy seniorov vo Fínsku (FIN).

 

Výsledky turnaja

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Bulletin turnaja

 

ROZLOSOVANIE KATEGÓRIÍ - NOVÉ !!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nominácia reprezentantov za ZÁPADNÉ A STREDNÉ SLOVENSKO:

 

NOMINÁCIA SA MOŽE DOPĹŇAŤ !!!


Svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba bezodkladne kontaktovať do 20.02.2014 (ŠTVRTOK) písomne, alebo telefonicky trénera štátnej reprezentácie Petra Macka !!! (macko@karate.sk, 0948 123 103). Taktiež treba písomne potvrdiť aj svoju vekovú a hmotnostnú kategóriu.

 

Kumite female senior OPEN: Foldesiová Lenka (CMK BB), Kotúčová Katarína (Rapid BA), Kováčiková Lucia (CMK BB), Kubalová Zuzana (Rapid BA), Semaníková Viktória (Farmex NR), Suchánková Ingrida (Rapid BA), Vojtikevičová Janka (Rapid BA)

Kumite male senior OPEN: Lieskovský Matúš (Rapid BA)

Kumite female senior team: Foldesiová, Kotúčová, Kováčiková, Kubalová, Semaníková, Schwartzová, Suchánková, Vojtikevičová

Kumite male senior team: Dobrotka, Lieskovský, Lieskovský, Pupkay

Kumite female senior -50 kg: Kováčiková Lucia (CMK BB), Semaníková Viktória (Farmex NR)
Kumite female senior -55 kg: Vojtikevičová Jana (Rapid BA), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ ŽILINA)
Kumite female senior -61 kg:  Suchánková Ingrida (Rapid BA), Kotúčová Katarína (Rapid BA), Semaníková Veronika (Katsudo Sabinov)
Kumite female senior -68 kg: Foldesiová Lenka (CMK BB), Oriabincová Simona (CMK BB)
Kumite female senior +68 kg: Kubalová Zuzana (Rapid BA)
Kumite male senior -67 kg: Dobrotka Richard (CMK BB), Gažík Martin (Kumade Topoľčany), Balasz Zoltan (Taiyo Kolarovo)
Kumite male senior -75 kg: Lieskovský Matúš (Rapid Bratislava), Škvarek Miroslav (KK Trstená)
Kumite male senior -84 kg: Lieskovský Adam (Rapid BA), Pupkay Tomáš (Monarch BA)
Kumite male senior +84 kg: Šoltýs Róbert (CMK BB), Kabahi Ilir (Farmex NR)
Kata male senior: Urik Matej (Kachi Nitra), Toure Michal (Hanko Senica), Krupa Ivan (KK Miyagi Lučenec)
Kata female senior: Longová Katarína (Rapid BA), Čierna Dušana (ŠŠK BA)

 

Kumite male junior -55 kg: Imrich Dominik (Iglow SNV)

Kumite male junior -61 kg:  Kovacs David (Kachi NR), Bitto Pavol (Slovšport TT)
Kumite male junior -68 kg: 
Kumite male junior -76 kg: Michalec Kristián (ZZO Čadca)
, Bogár Ján (Taiyo Kolárovo), Bíreš Andrej (CMK BB)

Kumite male junior +76 kg: Križma Matúš (Drap Partizánske)
Kumite female junior -48 kg: Červená Silvia (Kachi NR), Cichrová Rebecca (ŠŠK BA)
Kumite female junior -53 kg: Chovancová Alexandrea (indiv.člen),
Vidová Rebeka (Farmex NR)

Kumite female junior -59 kg: Sláviková Veronika (KK Krupina)

Kumite female junior +59 kg: Valentovičová Terézia (Rapid BA)

Kata male junior: Borecký Ján (KK Nové Zámky), Vančo Dominik (Kachi NR), Dávid Samuel (Kachi NR)

Kata female junior: Pešková Denisa (Budokan Zvolen), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen)

 

Kumite male cadet -52 kg: Imrich Dominik (Iglow SNV)
Kumite male cadet -57 kg: Hačko Martin (Slovšport TT), Výrostko Michal (MŠK Žiar n/Hronom), Podsklan Dávid (Farmex NR), Riedl Denis (CMK BB)

Kumite male cadet -63 kg: Koreň Roman (CMK BB)

Kumite male cadet -70 kg: Faltus Norbert (Farmex Nitra),

Kumite male cadet +70 kg: Jóba Atila (Taiyo Kolárovo),
Kumite female cadet -47 kg: Gáboriková Romana (KK Detva)
Kumite female cadet -54 kg: Veisová Dominika (MŠK Žiar n/Hronom), Langová Marcela (Kumade TO), Hubáčeková Kristína (CMK BB)
Kumite female cadet +54 kg: Korbeľová Eva Maria (CMK BB), Kuklová Hana (Kachi NR), Hamšíková Alexa (CMK BB)
Kata male cadet: Duška Enriko (Kachi NR)
Kata female cadet: Báčiková Ľudmila (ŠŠK Prievidza), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza)

 

Tréneri: TOMÁŠ KLEMAN, JÁN KALČOK, MIROSLAV SLIŽIK


Nominácia reprezentantov za VÝCHODNÉ SLOVENSKO:

 

Nominácia sa môže priebežne dopĺňať !!!

 

info bude doplnené


ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:


AUTOBUS č. 1:
Odchod na turnaj je dňa 28.02.2014 (PIATOK) - Západne a stredné Slovensko

 

Z Bratislavy o 7:50 hod.             - Dom Športu na Junáckej ul. 6

Z Nitry o 9:00 hod.                     - Parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex

Z Banskej Bystrice o 10:20 hod. - Parkovisko pred športovou halou Dukla, vedľa futbalového štadióna

Zo Žiliny o 11:45 hod.                - zo železničnej stanice

Z Čadce o 12:15 hod.                  - na hlavnej ceste pri penzione Jazz Cafe

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v nedeľu 02.03.2014 v skorých ranných hodinách cez Čadcu, Žilinu, Banskú Bystricu, s príchodom do Nitry.


Účastnícky poplatok je 50 (ktorý treba uhradiť pri nástupe do autobusu), zahŕňa dopravu, ubytovanie, stravu (HB - večeru & raňajky) a štartovné.

 


AUTOBUS č. 2: Odchod na turnaj je dňa 28.02.2014 (PIATOK) - Východné Slovensko

 

Predpokladaný návrat z turnaja bude 3.3. 2013 v skorých ranných hodinách.

 

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (01.-02.03.2014) ako aj cestovné poistenie na dni prepravy 28.-03.03.2014.