KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

18th Hungarian Tatami Karate Cup - PRE DETI

Dňa 1.3.2014 sa uskutočnil 18th Hungarian Tatami Karate Cup v Budapešti (Maďarsko) -

turnaj pre DETI


 

Výsledky turnaja

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Propozície turnaja

 

PROGRAM TURNAJA - NOVÉ !!!

 

ROZLOSOVANIE KATEGÓRIÍ - NOVÉ !!!

Reprezentanti - pozrite a skontrolujte si svoje kategórie, v prípade zistenia chyby ihneď nahláste písomne, alebo telefonicky trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi !!! (macko@karate.sk, 0948 123 103)

 

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE:

 

Odvoz z BA 1.3.2014 (SOBOTA) - tréner P.Macko:

Stretnutie reprezentantov na  Dome Športu, Junácka 6  (na parkovisku) je o 6:30 hod.

Predpokladaný návrat z turnaja je v sobotu 1.3.2014 vo večerných hodinách.

 

Účastnícky poplatok je 10 € (treba zaplatiť pri nástupe do mikrobusu), zahŕňa dopravu. Štartovné hradí SZK.


Niznerová Kristina (Rapid BA), Langová Katarína (Kumade TO), Droppová Nell (ŠŠK BA), Kunik Denis (Kachi NR), Radošinská Nikola (ŠŠK BA), Čukanová Michaela (Rapid BA), Nemčeková Sabina (Kachi NR), Kaschný Patrik (Kachi NR), Bagaev Mimolat (ŠŠK BA),

 

Odvoz z BB 1.3.2014 (SOBOTA) - tréner J.Poliak:

(miesto a čas odchodu budú doplnené)

Predpokladaný návrat z turnaja je v sobotu 1.3.2014 vo večerných hodinách.

 

Účastnícky poplatok je 10 € (treba zaplatiť pri nástupe do mikrobusu), zahŕňa dopravu. Štartovné hradí SZK.

 

Kubajda Dominik (CMK BB), Pončka Marek (ŠKP Čadca), Kalčoková Lujza (CMK BB), Poliak Jakub (CMK BB)

Individuálna doprava:

 

Kontakt: BUDAÖRS CITY SPORTSHALL (BVUSS Sportcenter) Hársfa u. 6 Budaörs, 2040, HUNGARY

 

Štartovné hradí SZK.

 

Šebok Patrik (Farmex NR), Rajčanová Natália (MSK Ziar n/Hronom), Franková Simona (ŠŠK Prievidza), Jelžová Nina (MSK Ziar n/Hronom), Nagy Viktor (Taiyo Kolárovo), Bogárová Dominika (Taiyo Kolárovo), Prpičová Simona (Real TN), Kminiaková Kristína (KK Detva), Marko Erik (KK Detva), Bagita Daniel (Taiyo Kolárovo), Kotruchova Terezia (KK Detva), Kozárová Eva (Farmex NR), Kosa Tomas (ABC Komarno)


!!! Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja !!!

 

!!! ÚČASTNÍCI MUSIA MAŤ PLATNÝ CESTOVNÝ PAS !!!

 

!!! Reprezentanti majú mať na kimone ŠTÁTNY ZNAK SR !!!

 

!!! Reprezentanti KATA aj KUMITE, ktorí majú individuálnu dopravu sa po príchode do haly treba hlásiť u trénera št. reprezentácie PETRA MACKA !!!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nominácia pretekárov:

 

COACH: Macko Peter, Poliak Jozef

 

NOMINÁCIA SA MOŽE DOPĹŇAŤ !!!

 

Svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba bezodkladne kontaktovať do 21.02.2014 (ŠTVRTOK) písomne, alebo telefonicky trénera štátnej reprezentácie Petra Macka !!! (macko@karate.sk, 0948 123 103). Taktiež treba písomne potvrdiť aj svoju vekovú a hmotnostnú kategóriu.

 

Kata 10-11 dievčatá: Langová Katarína (Kumade Topoľčany), Franková Simona (ŠŠK Prievidza), Niznerová Kristína (Rapid  BA), Droppová Nell (ŠŠK BA)
Kata 10-11 chlapci: Kunik Denis (Kachi NR), Nagy Viktor (Taiyo Kolárovo)

 

Kata 12-13 dievčatá: Hlavačková Nina (Kachi NR), Prpičová Simona (Real TN), Radošinská Nikola (ŠŠK BA), Bogárová Dominika (Taiyo Kolárovo)

Kata 12-13 chlapci: Šípek Martin (KK Topoľčany)

Kumite 10-11 -32 kg dievčatá: Langová Katarína (Kumade Topoľčany), Oboňová Romana (ŠŠK Prievidza)
, Čukanová Michaela (Rapid BA)

Kumite 10-11 -38 kg dievčatá:
Kumite 10-11 +38 kg dievčatá:
Kminiaková Kristína (KK Detva)

Kumite 10-11 -34 kg chlapci: Marko Erik (KK Detva)

Poliak Jakub (CMK BB)

 

 

Kumite 10-11 -40 kg chlapci: Bagita Daniel (KK Taiyo Kolárovo)
Kumite 10-11 -47 kg chlapci:
Kumite 10-11 +47 kg chlapci:


Kumite 12-13 -40 kg dievčatá: Kotruchova Terezia (KK Detva), Bogárová Dominika (Taiyo Kolárovo)
, Rajčanová Natália (MŠK Ziar n/Hronom)

Kumite 12-13 -50 kg dievčatá: Slobodova Sara (KK Detva), Jelžová Nina (MŠK Ziar n/Hronom),

Kalčoková Lujza (CMK BB)

Kumite 12-13 +50 kg dievčatá: Nemčeková Sabina (Kachi NR), Kozárová Eva (Farmex NR)

Kumite 12-13 -40 kg chlapci: Kaschný Patrik (Kachi NR)
Kumite 12-13 -45 kg chlapci:
Bagaev Mimolat (ŠŠK BA),
Pončka Marek (ŠKP Čadca), Kovac Marko (MŠK Ziar n/Hronom)

Kumite 12-13 -50 kg chlapci:
Kumite 12-13 +50 kg chlapci:
Kosa Tomas (ABC Komarno),
Šebok Patrik (Farmex NR)

Kubajda Dominik (CMK BB)