KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Zoznam širšej reprezentácie 2014

Komisia štátnej reprezentácie (KŠR) schválila zoznam širších reprezentácií SZK v jednotlivých kategóriách. Zostavený bol na základe výsledkov na Majstrovstvách Slovenska v r. 2013, víťazov Slovenského pohára za r. 2013 a sledovaných súťaží.

 

 

Uvedený zoznam je podkladom KŠR na zostavovanie nominácii na sledované turnaje v nasledujúcej sezóne. Ak sa niekomu zmenila kategória (veková, alebo váhová), treba ju písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk

 

Seniori:

Kumite female -50 kg:
Kováčiková Lucia (CMK BB), Semaníková Viktória (Rapid Bratislava)

Kumite female -55 kg:
Vojtikevičová Jana (Rapid Bratislava), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ Žilina), Mehmeti Marigona (KKK Košice), Schwartzová Zuzana (Union Košice), Šestáková Zuzana (Ippon BA)

Kumite female -61 kg:

Suchánková Ingrid (Rapid Bratislava), Semaníková Veronika (Katsudo Sabinov), Kotúčová Katarína (Rapid BA), Belešová Kristína (AC UNIZA CVČ Žilina)

Kumite female -68 kg:
Foldesiová Lenka (Farmex Nitra), Oriabincová Simona (CMK BB), Vimpeľová Ľubica (AC UNIZA CVČ Žilina), Bukovinová Zuzana (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Michalcová Sláva (Akademik Košice)

Kumite female +68 kg:
Tatárová Dominika (CMK BB), Kubalová Zuzana (Rapid BA), Hýllová Miroslava (AC UNIZA CVČ Žilina), Petrasšková Lívia (Kumade Topoľčany)

 

Kumite male -60 kg:
Adler René (Kachi Nitra), Kaleta Jakub (ŠKM Stará Ľubovňa), Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite male -67 kg:
Dobrotka Richard (CMK BB), Balázs Zoltán (KK Taiyo Kolárovo), Kučerák Lukáš (CMK BB), Petrvalský Martin (KK Union Košice), Kafrík Jakub (MP Brezno), Čarnogurský Dominik (Shihan Poprad)

Kumite male -75 kg:
Lieskovský Matúš (Rapid BA), Kabát Jakub (KK Kretovič Košice), Klíma Michal (KK UNION Košice), Hoľan Andrej (AC UNIZA CVČ Žilina), Palkovič Adam (Slovšport Trnava), Škvarek Miroslav (KK Trstená)

Kumite male -84 kg:
Lieskovský Adam (Rapid BA), Pupkay Tomáš (Monarch BA), Rajčany Ronald (Slovšport Trnava), Karabinoš Radoslav (ŠKM Stará Ľubovňa), Vorobeľ Adam (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Glatz Filip (Shihan Poprad)

Kumite male +84 kg:
Farmadín Klaudio (Farmex Nitra), Radúch Marek (KK Dolný Kubín), Maretta Lukáš (KK Dolný Kubín), Šoltýs Róbert (CMK BB), Gonda Slavomír (Shihan Poprad), Kabashi Ilir (Farmex Nitra)

 

Kata male:
Pipiška Filip (ŠŠK Tupol. Bratislava), Kiss Tibor (KK Taiyo Kolárovo), Krupa Ivan (Budokan Zvolen), Roman Jakub (ŠŠK Tupol. Bratislava), Urik Matej (Kachi Nitra), Fabián Peter (Goju kai Prešov), Toure Michal (Hanko Senica)

Kata female:
Hrušecká Erika (Tekdan BA), Longová Katarína (Rapid BA), Čierna Dušana (ŠŠK Prievidza), Balciarová Dorota (KK Nové Zámky)

 

Kadeti, juniori, U21:

Kumite female cadet -47 kg:
Vidová Rebeka (Farmex Nitra), Bogárová Dominika (KK Taiyo Kolárovo), Gáboríková Romana (KK Detva), Kormaníková Kristína (ŠKM-KK St. Ľubovňa)

Kumite female cadet -54 kg:
Kozmová Miriama (Farmex Nitra), Veisová Dominika (MŠK Žiar n/Hronom), Langová Marcela (Kumade Topoľčany), Hubáčeková Kristína (CMK Banská Bystric)

Kumite female cadet +54 kg:
Kuklová Hana (Kachi Nitra), Korbeľová Evamária (CMK Banská Bystrica), Trokšiarová Timea (CMK Banská Bystrica), Adamová Saskia (Katsudo Sabinov)

Kumite male cadet -52 kg:
Imrich Dominik (KK Iglow SNV), Kostolník František (Katsudo Sabinov), Pončka Marek (ŠKP Čadca), Šutiak Pavel (Rapid Bratislava), Bafrnec Samuel (Kachi Nitra)

Kumite male cadet -57 kg:

Hačko Martin (Slovšport Trnava), Podsklan Dávid (Farmex Nitra), Riedl Denis (CMK Banská Bystrica), Bucko Filip (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Výrostko Michal (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite male cadet -63 kg:
Koreň Roman (CMK Banská Bystrica), Fedor Martin (KK Kretovič Košice), Baňas Martin (Union Košice), Laurov Milan (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite male cadet -70 kg:
Faltus Norbert (Farmex Nitra), Džačovský Ľuboš (Katsudo Sabinov), Buday Dominik (KK Drap Partizánske)

Kumite male cadet +70 kg:
Palušák Patrik (Union Košice), Jóba Attila (KK TAIYO Kolárovo), Peško Ferdinand (Slovšport Trnava), Šajánek Adrián (Japoka Bratislava)

 

Kumite female junior -48 kg:
Macejková Ina (Katsudo Sabinov), Cichrová Rebecca (CMK BB), Červená Silvia (Kachi Nitra)

Kumite female junior -53 kg:
Chovancová Alexandra (Farmex Nitra), Kuchárová Dominika (KKK Košice), Kúdelová Natália (Kumade Topoľčany), Pidychová Eliška (KK Drap Partizánske)

Kumite female junior -59 kg:

Pillárová Viktória (KKK Košice), Sláviková Veronika (KK Krupina), Krestová Karinka (KK Kretovič Košice), Halgašová Zuzana (Rapid Bratislava)

Kumite female junior +59 kg:
Valentovičová Terézia (Rapid Bratislava), Baňasová Jaroslava (KK Kretovič Košice), Krnčoková Karin (KK Nováky), Peštová Vladimíra (KK Vranov n/Topľou)

Kumite male junior -55 kg:

Leško Adrián (Technik Huncovce)

Kumite male junior -61 kg:
Remenár Matúš (Slovšport Trnava), Kovács Dávid (Kachi Nitra), Hudec Adam (ŠKP Čadca),  Bajus Adam (KK Kežmarok)

Kumite male junior -68 kg:
Homola Matej (Farmex Nitra), Gažík Martin (Kumade Topoľčany), Chrenek Michal (KK Trstená), Orlický Lukáš (Slovšport Trnava), Fuzer Ján (Union Košice), Majirský Daniel (ŠKM Stará Ľubovňa)

Kumite male junior -76 kg:
Bíreš Andrej (CMK Banská Bystrica), Michlec Kristián (KK pri TJ ZZO Čadca), Trokšiar Matúš (CMK Banská Bystrica), Tóth Richard (Union Košice), Erdész Erik (Union Košice)

Kumite male junior +76 kg:
Kostolník Dávid (CMK Banská Bystrica), Križma Matúš (KK Drap Partizánske), Katina Filip (MTK Žarnovica), Prekop Leonard (Kumade Topoľčany)

 

Kumite female U21 -53 kg:
Schwartzová Zuzana (Union Košice), Mehmeti Marigona (KK Kretovič Košice), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ Žilina), Lešová Dana (Shihan Poprad)

Kumite female U21 -60 kg:
Kopúňová Miroslava (Ekonóm Trenčín), Semaníková Veronika (Katsudo Sabinov)

Kumite female U21 +60 kg:
Foldesiová Lenka (CMK BB), Oriabincová Simona (CMK Banská Bystrica), Iliašová Martina (KK Nováky), Bukovinová Zuzana (ŠKM Stará Ľubovňa)

Kumite male U21 -68 kg:

Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom), Truska Samo (ŠKM Stará Ľubovňa), Konečný Andrej (KK Dolný Kubín), Krupa Tomáš (KK Miyagi Lúčenec)

Kumite male U21 -78 kg:
Lieskovský Matúš (Rapid BA), Škvarek Miroslav (KK Trstená), Vorobeľ Adam (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Tomka Martin (MTK Žarnovica), Vician Rudolf (KK Krupina)

Kumite male U21 +78 kg:
Glatz Filip (Shihan Poprad), Šoltýs Róbert (CMK BB), Gonda Slavomír (Shihan Poprad), Karabinoš Radoslav (ŠKM Stará Ľubovňa), Kabashi Ilir (Farmex Nitra)

 

Kata male cadet:
Duška Enriko (Kachi Nitra), Havlíček Daniel (Rapid BA), Smoliga Julian Enrik (ŠŠK Tupol. Bratislava), Balheim Boris (Rapid BA), Cích Filip (Rapid BA)

Kata female cadet:
Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza), Bačíková Ľudmila (ŠŠK Prievidza), Bogárová Dominika (KK Taiyo Kolárovo), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza)

Kata male junior:
Dávid Samuel (Kachi Nitra), Meňuš Lukáš (Kachi Nitra), Borecký Ján (KK Nové Zámky), Vančo Dominik (Kachi Nitra), Jankech Dominik (Kachi Nitra)

Kata female junior:
Peško Denisa (Budokan Zvolen), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen), Štreicherová Kristína (Kumade Topoľčany), Pápai Erika (Corvin He Kolárovo), Ovečková Alžbeta (Hanko Senica),
Kata female U21:
Pipišková Lenka (ŠŠK Tupol. Bratislava), Matyásová Simona (Rapid BA), Štefanidesová Ivana (KK Trstená), Cíferská Katarína (ŠŠK Tupol. Bratislava), Balciarová Dorota (KK Nové Zámky)

Kata male U21:
Fabián Peter (Goju-Kai Prešov), Krupa Ivan (Budokan Zvolen), Rebro Marcel (Rapid BA), Toure Michal (Hanko Senica)

 

Deti a mládež:

Kumite dievčatá 5-7 ročné -20kg:

Niková Alica (KK Trend Bánovce n.B.), Jalowiczorová Veronika (Shihan Poprad), Urbánková Dianka (Kachi Nitra)

Kumite dievčatá 5-7 ročné -24kg:

Glatzová Barbora (Shihan Poprad), Kováčová Barborka (Kumade Topoľčany)

Kumite dievčatá 5-7 ročné -28kg:

Nová Lucia (Kachi Nitra), Neuová Karolína (Slovšport Trnava), Kromková Michaela (Shihan Poprad), Mudroňová Ema (KK Trstená)

Kumite dievčatá 5-7 ročné +28kg:

Chrenková Sára (KK Trend Bánovce n.B.), Mikušová Magdaléna (KK Trend Bánovce n.)

Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -25kg:

Vlasáková Adela (Ekonóm Trenčín), Juráková Viktória (Farmex Nitra), Hlavačková Barbora (Kachi Nitra), Halgašová Dominika (Rapid Bratislava), Kvasnicová Nina (Farmex Nitra)

Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -30kg:

Oboňová Romana (ŠŠK Prievidza), Neviďanská Ľudmila (Kachi Nitra), Kontrošová Sára (Farmex Nitra)

Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -35kg:

Falatová Barbora (Katsudo Sabinov), Kadlecová Lea (Ekonóm Trenčín), Melišová Ema (Drap Partizánske), Mesárošová Nina (Kachi Nitra), Bolečková Viktória (Farmex Nitra), Pápištová Ema (Ekonóm Trenčín)

Kumite ml. žiačky 8-9 ročné +35kg:

Bakayová Zita (indiv. člen SZK), Arvová Romana (ŠŠK Prievidza), Pigová Ema (Katsudo Sabinov), Kminiaková Kristína (KK Detva)

Kumite st. žiačky 10-11 ročné -35kg:

Langová Katarína (Kumade Topoľčany), Pálinkášová Laura (KK Triumph Šurany), Ščevlíková Petra (KK Detva), Rajníková Simona (Ekonóm Trenčín), Šimčíková Kristína (Katsudo Sabinov), Schlettová Diana (KK ABC Car Komárno)

Kumite st. žiačky 10-11 ročné -40kg:

Rajčanová Natália (MŠK Žiar n/Hronom), Krivdová Sára (KK Iglow SNV), Kalčoková Lujza (CMK Banská Bystrica), Smižanská Jelena (Rapid Bratislava)

Kumite st. žiačky 10-11 ročné +40kg:

Kozárová Eva (Farmex Nitra), Hupcejová Hana (KK Vranov n/Topľou), Kvaková Ema (Union KE)

Kumite ml. dorastenky 12-13 ročné -40kg:

Bogárová Dominika (Taiyo Kolárovo), Prpičová Simona (Real Trenčín), Laliová Viktória (CMK Banská Bystrica), Lobotková Andrea (Ekonóm Trenčín), Železníková Lucia (Union KE)

Kumite ml. dorastenky 12-13 ročné -45kg:

Smetanová Terézia (KK Kretovič Košice), Dobiašová Tereza (KK Spartak Myjava), Kaletová Zuzana (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Valková Adriana (Farmex Nitra)

Kumite ml. dorastenky 12-13 ročné +45kg:

Hamšíková Alexa (CMK Banská Bystrica), Baďurová Michaela (ŠŠK Tupol. Bratislava), Trokšiarová Timea (CMK Banská Bystrica), Píchová Petra (Shihan Poprad), Dujavová Veronika (Katsudo Sabinov), Adamová Saskia (Katsudo Sabinov), Nehilová Mercedes (Union KE), Dobrovičová Daniela (Union KE)

 

Kumite chlapci 5-7 roční -20kg:

Filip Denis (Rapid Bratislava), Orem Peter (ŠŠK Prievidza), Jánošík Matúš (KK Trend Bánovce n.B.)

Kumite chlapci 5-7 roční -24kg:

Zaťko Michal (ŠŠK Prievidza), Bohunický Lukáš (Rapid Bratislava), Sečkár Šimon (MŠK Žiar n/Hronom), Mercek Adam (Rapid Bratislava)

Kumite chlapci 5-7 roční -28kg:

Mácha Richard (Katsudo Sabinov), Krupan Samuel (ŠŠK Tupol. Bratislava), Behančin Jakub (Sokol Žilina)

Kumite chlapci 5-7 roční +28kg:

Jánošík Dominik (KK Trend Bánovce n.B.), Mojzeš Dávid (Katsudo Sabinov), Vavro Šimon (Farmex Nitra), Dlhopolček Šimon (ŠKP Čadca)

Kumite ml. žiaci 8-9 roční -24kg:

Tomajka Marek (Shihan Poprad), Mati Michal (KK Kežmarok), Hrabačka Richard (ŠŠK Tupolev. Bratislava), Dušička Samuel (ŠŠK Prievidza)

Kumite ml. žiaci 8-9 roční -28kg:

Havrančík Filip (Rapid Bratislava), Jalowiczor Marko (Shihan Poprad), Murgaš Adam (CMK Banská Bystrica), Kochan Damián (Katsudo Sabinov)

Kumite ml. žiaci 8-9 roční -32kg:

Gálik Dávid (KK Spartak Myjava), Drobňák Martin (KK Vranov n/Topľou), Jánošík Benedikt (KK Trend Bánovce n.B.), Bielik Marek (KK Pezinok), Černiansky Peter (Rapid Bratislava), Krafčík Adam (ŠKM St. Ľubovňa)

Kumite ml. žiaci 8-9 roční +32kg:

Poliak Jakub (CMK Banská Bystrica), Nagy Viktor (Taiyo Kolárovo), Cuker Oliver (Katsudo Sabinov), Krnáč Jozef (KK Detva)

Kumite st. žiaci 10-11 roční -30kg:

Lacika Miloš (Kachi Nitra), Szulcsányi Viktor (Taiyo Kolárovo), Mácha Michal (Katsudo Sabinov), Kožák Karol (KK pri TJ ZZO Čadca)

Kumite st. žiaci 10-11 roční -35kg:

Korbeľ Martin (Rapid Bratislava), Hauser Igor (Shihan Poprad), Gajan Tomáš (Shihan Poprad)

Kumite st. žiaci 10-11 roční -40kg:

Sklenka Erik (MŠK Žiar n/Hronom), Javorský Šimon (KK Iglow SNV), Ič Ľubomír (Farmex Nitra), Vanka Zdenko (MŠK Žiar n/Hronom)

Kumite st. žiaci 10-11 roční +40kg:

Šebok Patrik (Farmex Nitra), Mráz Oliver (Ippon Bratislava), Gábel Lukáš (Kumade Topoľčany)

Kumite ml. dorastenci 12-13 roční -40kg:

Pončka Marek (ŠKP Čadca), Duška Enriko (Kachi Nitra), Maroši Dávid (ŠŠK Tupol. Bratislava), Tchur Patrik (KK Kretovič Košice), Kaschný Patrik (indiv. člen SZK)

Kumite ml. dorastenci 12-13 roční -45kg:

Šutiak Pavel (Rapid Bratislava), Balheim Boris (Rapid Bratislava), Cích Filip (Rapid Bratislava), Cétenyi Adrián (Kachi Nitra), Šípek Martin (KK Topoľčany), Masrna Michal (Union KE)

Kumite ml. dorastenci 12-13 roční -50kg:

Podsklan Dávid (Farmex Nitra), Varga František (Katsudo Sabinov), Gyurík Adi (Rapid Bratislava), Dudáš Martin (CMK Banská Bystrica)

Kumite ml. dorastenci 12-13 roční +50kg:

Jóba Attila (Taiyo Kolárovo), Baňas Martin (Union Košice), Výrostko Michal (MŠK Žiar n/Hronom), Faltus Norbert (Farmex Nitra), Kósa Tomáš (KK ABC Car Komárno)

 

Kata dievčatá 5-7 ročné:

Pápištová Ema (Ekonóm Trenčín), Hrubcová Klára (KK Trstená), Niková Alica (KK Trend Bánovce n.B.), Pekárová Reneé (ŠK Olympia Bardejov)

Kata ml. žiačky 8-9 ročné:

Kubišová Emma (KK Európa Trenčín), Oboňová Romana (ŠŠK Prievidza), Vlasáková Adela (Ekonóm Trenčín), Hlavačková Barbora (Kachi Nitra)

Kata st. žiačky 10-11 ročné:

Hlavačková Nina (Kachi Nitra), Maruniaková Gabriela (Budokan Zvolen), Langová Katarína (Kumade Topoľčany), Radošinská Nikola (ŠŠK Tupol. Bratislava), Niznerová Kristína (Rapid Bratislava)

Kata ml. dorastenky 12-13 ročné:

Dolníková Nataša (Budokan Zvolen), Bogárová Dominika (Taiyo Kolárovo), Prpičová Simona (Real Trenčín), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza)

Kata chlapci 5-7 roční:

Sečkár Šimon (MŠK Žiar n/Hronom), Zaťko Michal (ŠŠK Prievidza), Hyben Hugo (Shihan Poprad), Bohunický Lukáš (Rapid Bratislava)

Kata ml. žiaci 8-9 roční:

Nagy Viktor (Taiyo Kolárovo), Kunik Denis Juraj (Kachi Nitra), Dušička Samuel (ŠŠK Prievidza), Bohunický Dominik (Rapid Bratislava)

Kata st. žiaci 10-11 roční:

Lacika Miloš (Kachi Nitra), Bagita Daniel (Taiyo Kolárovo), Králik Simon (KK Trend Bánovce n.B.), Droppa Nicolas (ŠŠK Tupol. Bratislava)

Kata ml. dorastenci 12-13 roční:

Duška Enriko (Kachi Nitra), Šarišský Michal (Metropol Košice), Cích Filip (Rapid Bratislava), Szolár Pavol (Budokan Zvolen)